2

@VamoSBarca88 czekamy na wyniki głosowania, do finału przejdzie 10 z 16 wykonawców z tego półfinału, Blanka top występ;)

0

Występy drag queen w UK to niestety standard często...:(

2

"Gang Albanii styl kozak w Albańskim Raju zasiada w lożach
Więc nie podskakuj bardzo wysoko, bo cię wyniosą na butach i nożach." ;)

2

Polska gurom tyle powiem hejterom;)

1

Blanka dla mnie występ top!

0

Lecimy Panowie lecimy! Hehe:)

2

@kolomen2 no powiedzmy top 3 ;)

0

@Rust_Cohle Mbappe!

0

Blanka to dziś finał robi na luzie:)

0

@Deviler pewnie, murem za Blanką!

1

1

Nie przegapcie dziś półfinał Eurowizji i Blanka solo,solo;)

2

Inter w tej formie wygra tą Ligę Mistrzów!

0

Ale tam się cały czas kotłuje a bramkarz Milanu stoi jak słup soli;)

0

Haha karny chyba:)

1

Inter Inter Inter ależ otwarcie!

1

Zmiany, zmiany Panie Pep!

0

Jak City nie strzeli chociaż jednej bramki w Madrycie to odpadnie niestety...

0

Czyli znowu Real wygra LM ech...

1

@mekston przepotężna jest ta liga, masz rację kolego!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co się kurdę dzieje z Al Nassr?!

4

Kluby miejskie, brawo Wy!


2

Napoli piękny zespół i widać ludzie tam pracujący dają całe serce i pasję dla tego klubu i prezes oczywiście top! Muszę się wybrać do Neapolu:)

3

Napoli piękny show! Zobaczymy co X-kom przygotuje dla Rakowa;)

0

Hubert Idasiak teraz wychodzi;)

0

Fajna ta feta w Neapolu, spoko, że Eleven pokazuje:)

5

Trzeba pogratulować Rakowowi wielkiego sukcesu, przechodzicie Medaliki do historii polskiej piłki:)

2

@jedrek7000 ten mecz powinien pójść pod lupę służb;)

0

Ten Wahi z Montpellier chłopak 20 lat, Francuz, 4 bramki, 17 bramek w tym sezonie w lidze, dobry skurczybyk:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?