Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamoSBarca88 czekamy na wyniki głosowania, do finału przejdzie 10 z 16 wykonawców z tego półfinału, Blanka top występ;)
0
Występy drag queen w UK to niestety standard często...:(
2
"Gang Albanii styl kozak w Albańskim Raju zasiada w lożach
Więc nie podskakuj bardzo wysoko, bo cię wyniosą na butach i nożach." ;)
2
Polska gurom tyle powiem hejterom;)
1
Blanka dla mnie występ top!
0
Lecimy Panowie lecimy! Hehe:)
2
@kolomen2 no powiedzmy top 3 ;)
0
@Rust_Cohle Mbappe!
0
Blanka to dziś finał robi na luzie:)
0
@Deviler pewnie, murem za Blanką!
1
@MesQueUnClub96 Lewy:)
1
Nie przegapcie dziś półfinał Eurowizji i Blanka solo,solo;)
2
Inter w tej formie wygra tą Ligę Mistrzów!
0
Ale tam się cały czas kotłuje a bramkarz Milanu stoi jak słup soli;)
0
Haha karny chyba:)
1
Inter Inter Inter ależ otwarcie!
1
Zmiany, zmiany Panie Pep!
0
Jak City nie strzeli chociaż jednej bramki w Madrycie to odpadnie niestety...
0
Czyli znowu Real wygra LM ech...
1
@mekston przepotężna jest ta liga, masz rację kolego!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co się kurdę dzieje z Al Nassr?!
4
Kluby miejskie, brawo Wy!
2
Napoli piękny zespół i widać ludzie tam pracujący dają całe serce i pasję dla tego klubu i prezes oczywiście top! Muszę się wybrać do Neapolu:)
3
Napoli piękny show! Zobaczymy co X-kom przygotuje dla Rakowa;)
0
Hubert Idasiak teraz wychodzi;)
0
Fajna ta feta w Neapolu, spoko, że Eleven pokazuje:)
5
Trzeba pogratulować Rakowowi wielkiego sukcesu, przechodzicie Medaliki do historii polskiej piłki:)
2
@jedrek7000 ten mecz powinien pójść pod lupę służb;)
0
Ten Wahi z Montpellier chłopak 20 lat, Francuz, 4 bramki, 17 bramek w tym sezonie w lidze, dobry skurczybyk:)