Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ach Olek Zniszczoł kolejny wielki talent polskich skoków
2
@kynio302 niby kontuzjowany, ale dalej jurny chłopak;)
0
Vinicjusz zagra w rewanżu bo słyszę różne opinie?
0
Ter Stegen fajnie te dośrodkowania pewnie wyłapuje:)
1
Widzę na białej stronie wyzywają Gaviego haha co za łby;)
0
Przesympatyczny jest Winicjusz...Szkoda, że Roy Keane już nie gra;)
1
Marsylia wyrównuje na 2-2 hehe;)
0
Kapitalnie Garnacho teraz! Świetny jest ten chłopak;)
0
@MarcelNJ11 Mbappe-Osimhen-Kvaradona i można grać;)
1
Trochę się pali w Rosji:
https://mobile.twitter.com/LXSummer1/status/1630316887941734401
2
@MarcelNJ11 jakiego Borsuka?
2
Michał Pol i Marcin Oleksy teraz na Polsat News, konferencja Amp Futbolistów:)
0
@Kondziubarca ja Lewego czy Neymara widzę w Arabii i rywalizacji z Cristiano;)
0
@Kidd powinien powstać dział La Rambli Ogłoszenia o pracę - lokalnie:)
2
@barcelonaLM słuchałem przed chwilą w Podróży bez Paszportu pana Meissnera i zwrócił uwagę na ciekawą rzecz, że ruski mają tam spore magazyny amunicji m.in., na którą może mieć ochotę Ukraina;)
1
@Faro Insta stories Karim wrzucał jakieś i się zaczęło w komentarzach ponoć;)
4
Z tego co czytam na białej stronie, to sam kapitan Benzema nakręcił na swoim Insta ten cały hejt na Alabę, brawo;)
1
@Jakub1513 jeśli to jakaś jelitówka, to trzeba to po prostu przetrwać, natomiast warto uzupełniać elektrolity i witaminy;)
0
@Jakub1513 coca-cola, węgiel aktywny, gorzka czekolada spróbuj, ale jak ci się odbija caly czas, to najlepiej wywołać odruch wymiotny po prostu, palce do gardła i cześć
2
@AmigoBlancos Kowal niewiele się różni w wypowiedziach i populizmie od Janka Tomaszewskiego...
0
@tristan87 Kuszczak legenda Man Utd, brawo!
0
A w Polsce się podniecamy paczkomatami;)
https://mobile.twitter.com/swiat_kolpakow/status/1630241367682105344
0
@maroon dokładnie
0
Tusk mówi teraz, że Obajtek to oligarcha Putina, wyjątkowo bezczelny polityk i człowiek...Boli go wielki, polski Orlen;)
1
@Kidd Czesław Michniewicz ponoć szykowany za Niego:)
0
Mogła Barca na zmiennika kupić Hamulica ze Stali Mielec, szkoda, super grajek, to będzie nowy Edin Dżeko;)
2
To Anka odpowiada za formę i zdrowie Lewego jako Jego osobisty coach i dietetyk! Zamiast mu normalnie zrobić czasami schabowego z kapustą czy kotlety mielone z buraczkami czy po prostu pierogi, żurek, to dostaje jakieś vege dziadostwo bez glutenu i efekty są...Facet musi raz na jakiś czas zjeść mięso
0
@P33ck gigachad wśród trenerów!
1
Brawo Kylian Mbappe! Brawo Leo Messi!
0
Jak Real kupi Mbappe i Kvaradonę np. to będzie po Nas...Jeszcze pewnie Osimhena oglądają:/