Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to Pep Haalanda nie odbuduje...
0
@Hubsao Charlie Chaplin to jej rodzina?
0
To wzięcie znowu Mahreza do Fantasy to był jednak dobry ruch:)
3
@NaFazieHitman Bronisław ma dom w miejscowości o nazwie Buda Ruska i to chyba zaniepokoiło Amerykanów;)
0
@MesQueUnClub96 Jesteśmy united za Barcą;)
7
Jan Bednarek Top 3 w historii Premier League:
https://mobile.twitter.com/Transfery_/status/1624755341681369109
2
Ale ładnie ten hymn zaśpiewany!
6
Będzie Mazurek Dąbrowskiego dzisiaj! Brawo Ekipa!
3
Ale tam będzie dziś gruba, polska impreza w Lake Placid coś czuję hehe;)
1
Pięknie Pioter, Polska górą!
3
Wraca mistrzowska forma Kubackiego, brawo!
2
Co ten kamerzysta xD
0
@Uukasz_93 inwazja obcych, zaczęło się!
0
Rzeźniczak czerwona kartka, ten to jest mądry inaczej...
9
Artur Dziambor wyrzucony z Konfederacji, ciekawe:
https://mobile.twitter.com/KaziuWu/status/1624087209044283392
0
No chyba Granerud się kończy
0
Bednarek bramka, widać chłopak odżył po powrocie do Świętych:)
1
@taris no czarodziej z Niego słaby
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
PSG przed ważnym meczem w LM, więc pewnie dziś plecy;)
1
Ale zepsuli ten konkurs...
2
Nie taniej by Chelsea wyszło przekupić obsady sędziowskie w każdej kolejce?! Np. 5mln na obsadę x 38 kolejek = 190mln, prosta ekonomia;)
0
@Solmyr flashscore wyświetla;)
0
Cristiano jest wielki, maszyna nie człowiek!
0
@Katalonbar co zrobił?!
0
@Kondziubarca nie będę spojlerował hehe. Wiem można się trochę śmiać z fabuły, ale film jest naprawdę pięknie zrealizowany (idealny do seansu kinowego), Cameron się mocno zaangażował w ten projekt wtedy;)
1
@Kgorecki2500 kredyt Panie kolego, ale nie mamy wyjścia
0
Pamiętajcie, że Titanic za niedługo ponownie w kinach, akurat na Walentynki;)
2
Zagrajcie sobie lepiej w odświeżonego Tomb Raidera 1, Diablo, Fallouta czy Starcrafta to są gry legendy a nie jakiś z całym szacunkiem Harry Potter;)
0
Czy redakcja planuje może specjalne, okolicznościowe koszulki lub np. kubki z okazji zdobycia przez Barcę mistrzostwa Hiszpanii? :) @wpwelement