0

Frankowski i spółka ładnie wyjaśniają PSG;)

0

Granerud widać tak jak Haaland oddaje się medytacjom, stąd świetne wyniki;)

0

Brawo Wąs! .

0

@MarFan jaka stacja? Na pewno nie Orlen;)

1

Zenka Martyniuka na koncercie z Filharmonikami z Wiednia najbardziej chciałbym zobaczyć w 2024 roku;)

1

Jutro (w zasadzie dzisiaj;) pamiętajcie dwa ważne wydarzenia:

1) godz 12.15 TVP 2 Koncert noworoczny z Wiednia 2023

2) godz 14.00 Eurosport/TVN Konkurs Noworoczny w GaPa;)

0

Kombi śpiewa i fajnie ale where Skawiński?

0

1

@Adran360 i nos;)

0

Black Eyed Peas i Sara >> Divy Polsatu;)

1

No i cyk lecimy z Sylwestrem Marzeń!

3

Guardiola pierwsze zmiany w 87 min brawo, brawo! Dziwić się, że tyle lat nie może wygrać ponownie LM jak szuka kwadratowych jaj plus Foden i Cancelo ławka...

2

@Kessie pewnie tak;)

0

Czemu Foden cały czas na ławce? Co ten Pep odwala...

4

4

Tyle sytuacji i jedną bramkę strzelamy...Z całym szacunkiem ale z Xavim na ławce to nie zrobimy wielkiego postępu:/

0

@GeraltzKatalonii lekki przysiad ale jaka odległość i lot:) Ale inni sędziowie np. Niemiec dali 18.0;)

0

Dawid odpalił petardę i za to niektórzy mu dali noty 17.0 jaja

2

Masakra niech dłużej Dawida trzymają...

1

@Sulimo z czegoś musi żyć, więc jeszcze skacze;)

0

@takisobiektos rychło w czas hehe

0

Nie za nisko ta belka?!

0

To nowe pokolenie Habdas, Wąsek dramat jak narazie...

1

To co zapinany pasy i oglądamy Naszych Orłów i resztę latającego cyrku:)

0

@Barcanajlepszyteam tak tak, sprawdzony człowiek:) Robił serię Moments wielu klubów w tym Barcy;)

0

Jeśli ktoś chciałby t-shirta pamiątkowego Messi moment;)

https://mobile.twitter.com/gouda89/status/1608384613931679744

1

To kiedy ta powtórka finału Mundialu?! Hehe;)

1

A Gąska się znowu ponapinał haha, jesli możecie zostawcie Panu Damianowi komentarz na pewno się ucieszy:)

https://mobile.twitter.com/gaskadamian/status/1604469877858779138

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?