Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frankowski i spółka ładnie wyjaśniają PSG;)
0
Granerud widać tak jak Haaland oddaje się medytacjom, stąd świetne wyniki;)
0
Brawo Wąs! .
0
@MarFan jaka stacja? Na pewno nie Orlen;)
1
Zenka Martyniuka na koncercie z Filharmonikami z Wiednia najbardziej chciałbym zobaczyć w 2024 roku;)
1
Jutro (w zasadzie dzisiaj;) pamiętajcie dwa ważne wydarzenia:
1) godz 12.15 TVP 2 Koncert noworoczny z Wiednia 2023
2) godz 14.00 Eurosport/TVN Konkurs Noworoczny w GaPa;)
0
Kombi śpiewa i fajnie ale where Skawiński?
0
Dobra ja też się powoli szykuję:)
https://mobile.twitter.com/peszko_s/status/1609281672385814528
1
@Adran360 i nos;)
0
Black Eyed Peas i Sara >> Divy Polsatu;)
1
No i cyk lecimy z Sylwestrem Marzeń!
3
Guardiola pierwsze zmiany w 87 min brawo, brawo! Dziwić się, że tyle lat nie może wygrać ponownie LM jak szuka kwadratowych jaj plus Foden i Cancelo ławka...
2
@Kessie pewnie tak;)
0
Czemu Foden cały czas na ławce? Co ten Pep odwala...
4
Uważajcie na rowery w Londynie:
https://mobile.twitter.com/swiat_kolpakow/status/1608881875736748032
0
Do poczytania;)
https://mobile.twitter.com/k_osieglewski/status/1608268139808329728
4
Tyle sytuacji i jedną bramkę strzelamy...Z całym szacunkiem ale z Xavim na ławce to nie zrobimy wielkiego postępu:/
0
@GeraltzKatalonii lekki przysiad ale jaka odległość i lot:) Ale inni sędziowie np. Niemiec dali 18.0;)
0
Dawid odpalił petardę i za to niektórzy mu dali noty 17.0 jaja
2
Masakra niech dłużej Dawida trzymają...
1
@Sulimo z czegoś musi żyć, więc jeszcze skacze;)
0
@takisobiektos rychło w czas hehe
0
Nie za nisko ta belka?!
0
To nowe pokolenie Habdas, Wąsek dramat jak narazie...
1
To co zapinany pasy i oglądamy Naszych Orłów i resztę latającego cyrku:)
0
@Barcanajlepszyteam tak tak, sprawdzony człowiek:) Robił serię Moments wielu klubów w tym Barcy;)
0
Jeśli ktoś chciałby t-shirta pamiątkowego Messi moment;)
https://mobile.twitter.com/gouda89/status/1608384613931679744
1
To kiedy ta powtórka finału Mundialu?! Hehe;)
22
Buenos Aires:)
https://mobile.twitter.com/Michal_Kolo/status/1604931462318399501
1
A Gąska się znowu ponapinał haha, jesli możecie zostawcie Panu Damianowi komentarz na pewno się ucieszy:)
https://mobile.twitter.com/gaskadamian/status/1604469877858779138