Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurowski nie odpowiada na pytania Czesława!
0
Rozmawiajmy o Polsce a chłop gada o innych zespołach...
0
Robert miałby 6 bramek, on ma słowotok chyba, nieźle nawija makaron na uszy:)
0
Teraz włączyłem, widać Czesiu ładnie wszystko wyjaśnia:)
2
@Sulimo np. Kronika Świąteczna 1 i 2 część, Cud na 34 ulicy, Family Man, Wszyscy mają sie dobrze, Wesołych Świąt;)
0
Pięknie to zrobił! Ale spalony szkoda
0
Nie był rozgrzany jeszcze spokojnie;)
1
Fajnie, że trener okazuje mu szacunek;)
0
Wchodzi maszyna:)
2
Benfica niezłych kozaków ma w składzie;)
1
Napiszę tylko jedno:
Vamos Ramos!
0
@barcelonaLM jest paru faworytów przecież;) Może zadecydować dyspozycja dnia
0
Chcemy Ronaldo, hej Santos chcemy Ronaldo!
1
@AmigoBlancos tak ja mam Brazylie przed turniejem, ale dorzucę Portugalię chyba na szybko:)
0
Portugalia pokazuje klasę jak Brazylia wczoraj;) Niech juz Ronaldo wchodzi bo braknie bramek dla Niego:)
0
Półfinały Portugalia-Francja/ Argentyna-Brazylia
0
Bez Ronaldo grają na luzie i z polotem;)
0
Szybką ma nogę ten Ramos:)
3
@VamosDeJong trochę Marokańczyków tam mieszka i będą hucznie świętować paląc np. samochody:)
0
Nie no drugiego takiego złotego pokolenia jak mieli Hiszpanie, nie będą mieć chyba już nigdy
1
Allah akbar..:/
0
No to pięknie zaczęli Hiszpanie...
0
Słaby ten mecz:/
0
Tak jak Zieliński z Francja, zamknął oczy i na siłę ech...
0
Kurs na kartkę dla Gaviego 4.33 ładnie:)
2
13 minuta Gavi 3 faule już
8
Lepiej żeby Maroko nie przeszło dalej, bo Bruksela może tego nie wytrzymać;)
8
Muszę powiedzieć, że ze wszystkich szkoleniowców na Mundialu najbardziej podoba mi się luz i otwarte podejście właśnie Luisa Enrique, trener idealny dla każdego zawodnika i kibiców;)
6
Znowu Hiszpanie nie śpiewają hymnu
2
@MESSIah16 czy Maroko składem takie ogórki? Nie przesadzaj;)