1

Kurowski nie odpowiada na pytania Czesława!

0

Rozmawiajmy o Polsce a chłop gada o innych zespołach...

0

Robert miałby 6 bramek, on ma słowotok chyba, nieźle nawija makaron na uszy:)

0

Teraz włączyłem, widać Czesiu ładnie wszystko wyjaśnia:)

2

@Sulimo np. Kronika Świąteczna 1 i 2 część, Cud na 34 ulicy, Family Man, Wszyscy mają sie dobrze, Wesołych Świąt;)

0

Pięknie to zrobił! Ale spalony szkoda

0

Nie był rozgrzany jeszcze spokojnie;)

1

Fajnie, że trener okazuje mu szacunek;)

0

Wchodzi maszyna:)

2

Benfica niezłych kozaków ma w składzie;)

1

Napiszę tylko jedno:

Vamos Ramos!

0

@barcelonaLM jest paru faworytów przecież;) Może zadecydować dyspozycja dnia

0

Chcemy Ronaldo, hej Santos chcemy Ronaldo!

1

@AmigoBlancos tak ja mam Brazylie przed turniejem, ale dorzucę Portugalię chyba na szybko:)

0

Portugalia pokazuje klasę jak Brazylia wczoraj;) Niech juz Ronaldo wchodzi bo braknie bramek dla Niego:)

0

Półfinały Portugalia-Francja/ Argentyna-Brazylia

0

Bez Ronaldo grają na luzie i z polotem;)

0

Szybką ma nogę ten Ramos:)

3

@VamosDeJong trochę Marokańczyków tam mieszka i będą hucznie świętować paląc np. samochody:)

0

Nie no drugiego takiego złotego pokolenia jak mieli Hiszpanie, nie będą mieć chyba już nigdy

1

Allah akbar..:/

0

No to pięknie zaczęli Hiszpanie...

0

Słaby ten mecz:/

0

Tak jak Zieliński z Francja, zamknął oczy i na siłę ech...

0

Kurs na kartkę dla Gaviego 4.33 ładnie:)

2

13 minuta Gavi 3 faule już

8

Lepiej żeby Maroko nie przeszło dalej, bo Bruksela może tego nie wytrzymać;)

8

Muszę powiedzieć, że ze wszystkich szkoleniowców na Mundialu najbardziej podoba mi się luz i otwarte podejście właśnie Luisa Enrique, trener idealny dla każdego zawodnika i kibiców;)

6

Znowu Hiszpanie nie śpiewają hymnu

2

@MESSIah16 czy Maroko składem takie ogórki? Nie przesadzaj;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?