Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@hayek a to jeszcze 3 strona w sumie masz rację, to pewnie dlatego Czarek Kulesza zareagował na Twitterze, no tak to ma sens haha
11
U Romka Kołtonia usłyszałem dzisiaj, że ponoć Czesiu chciał dla siebie 3mln zł z tych 10! To jest wręcz niebywały skandal jeśli to prawda. Poza tym to wygląda tak jakby dwie rodziny mafijne kłóciły sie o pieniądze i w dodatku o nie prywatne tylko podatników...no comment
0
Piękny gest! Brawo Canarinhos!
0
Czy wiadomo kiedy boczni obrońcy Brazylii wrócą po kontuzjach? Wykurują się na 1/4?
2
Alisson co formę złapał:)
0
Alves Dani Alves!
0
@tomek8756 chodzilo mi o ten serial "Wednesday", jaka Jego tematyka, bo polecasz;)
0
@Kapitan hawk święta racja kapitanie;)
0
@tomek8756 jaka tematyka tego serialu?
1
@Sulimo no tak CA bardzo poważny turniej, dla Brazylii się liczy Mistrzostwo Świata najbardziej a nie wygranie po raz 30 czy któryś Copa America;)
0
Obiektywnie Argentyna na tym turnieju jest słabsza od Brazylii, ale ok poczkejamy do 1/4, niech się zacznie ta mityczna weryfikacja;)
1
@Szmulek a Argentyna nie jest pompowana tak?! Haha
0
@Bartula no Chorwacja im stawi opór
0
Korea jak dalej będzie tak grała to dostanie 6 lub 7, Brazylia jest świetna w przechwycie i kontrataku, nie możesz tak ofensywnie wychodzić na Kanarki;)
0
Paketa jak rakieta! ;)
9
Brazylia-Francja będzie ładny finał, powtórka z 1998 roku:)
1
Mówiłem jest Darek to będzie meczycho:)
0
I to jest cała Brazylia haha! Masz Darek sambę:)
0
Alisson super to wyjął;)
5
Taki spokój jakby miał Zieliński wczoraj, to są te detale:/
0
Brawo Brazil, super początek:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jesteśmy z Wami, Brazylia jesteśmy z Wami!
1
@Janiama BRA KOR 3-1
2
Dziś Dariusz Szpakowski plus powrót Neymara = meczycho! :)
0
Jeny niech się do Lewego uczą jak strzelać karne!
0
Ok brawo Chorwacja:)
0
Mina na minie:)
0
Dla Brazylii zapowiada się autostrada do finału;)
3
Ja uważam że 1mln zł z tej premii powinien pójść dla dla Rambli! Wkład w tworzenie dobrej atmosfery wokół polskiej piłki byl niepodważalny!
W końcu pasuje w końcu kupić ziemię i wybudować mały ośrodek sportowo-rekreacyjny na zjazdy;)