Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli chcielibyście posłuchać o sytaucji Ukraińców w Bachmucie i okolicach z 1szej ręki, to polecam krótką rozmowę z Mateuszem Lachowskim:
5
Fajne piątki:)
https://mobile.twitter.com/433/status/1622658438240116736
2
Wiecie co mnie wkurza najbardziej? Hipokryzja u Erdogana, chłop nie ma problemu z mordowaniem Kurdów, wspieraniu Azerów w mordowaniu Ormian, straszeniu innego członka NATO-Grecji roszczeniami terytorialnymi czy blokowaniem wejścia Szwecji i Finlandii do NATO a dziś w obliczu wielkiej katastrofy mówi: potrzebna pomoc międzynarodowa...
2
@barcelonaLM jeszcze jak!
5
Turcja...
https://mobile.twitter.com/PBPaszportu/status/1622559594412183553
0
To po kogo Barca moze ruszyć z City? Może Foden lub Haaland;) Z Juve z kolei myślę opcją może być Chiesa albo Milik;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Rakitic faularz jeden! Nie pierwszy raz ostro zagrywa
0
@Kengo niech powtórzą mecz!
0
Guardiola się wypalił jak tytoń i tyle
1
Haha tak lata Piotrek Żyła! Brawo Piter!
0
Warunki piękne do skakania:/
0
Kamil Stoch raczej poza konkursem...100.5m w kwalifikacjach
1
Ok czas włączyć mecz Realu powoli
2
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle:)
6
Bizon w -35 stopniach, mega zdjęcie:)
https://mobile.twitter.com/fasc1nate/status/1621680799702458369
3
Messi i Hakimi trzymają ten cyrk;)
0
@Sulimo ludzie kto to wymyślił granie w środku zimy...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 założył duszenie:)
1
Mamy podium dla Polaka:)
0
Mitoma i gooool!
1
@arsenallondyn0 legendarny film!
0
Casemiro czerwona kartka hece:)
0
Słuchajcie może by tak porwać Graneruda chociaz na miesiąc? Chciałbym ta kryształową kulę dla Dawida;)
0
@Klaudiaa8 ogladnij drugą serię chociaż, będą emocje:)
1
Dawid super! Olek Zniszczoł też super, Żyła też dobrze, Stoch bez formy niestety
0
@Klaudiaa8 skoki oglądaj! Gdzie Twój patriotyzm?! ;)
2
Haha prze gość:)
https://mobile.twitter.com/MagicKrawczyk/status/1620783155937681408
0
To jest jakis kabaret z tymi transferami Chelsea, piękne pranie pieniędzy:/
15
Grubo:
https://mobile.twitter.com/Transfery_/status/1620390311234002944