2

Jeśli chcielibyście posłuchać o sytaucji Ukraińców w Bachmucie i okolicach z 1szej ręki, to polecam krótką rozmowę z Mateuszem Lachowskim:


5

2

Wiecie co mnie wkurza najbardziej? Hipokryzja u Erdogana, chłop nie ma problemu z mordowaniem Kurdów, wspieraniu Azerów w mordowaniu Ormian, straszeniu innego członka NATO-Grecji roszczeniami terytorialnymi czy blokowaniem wejścia Szwecji i Finlandii do NATO a dziś w obliczu wielkiej katastrofy mówi: potrzebna pomoc międzynarodowa...

2

@barcelonaLM jeszcze jak!

0

To po kogo Barca moze ruszyć z City? Może Foden lub Haaland;) Z Juve z kolei myślę opcją może być Chiesa albo Milik;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rakitic faularz jeden! Nie pierwszy raz ostro zagrywa

0

@Kengo niech powtórzą mecz!

0

Guardiola się wypalił jak tytoń i tyle

1

Haha tak lata Piotrek Żyła! Brawo Piter!

0

Warunki piękne do skakania:/

0

Kamil Stoch raczej poza konkursem...100.5m w kwalifikacjach

1

Ok czas włączyć mecz Realu powoli

2

W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle:)

6

3

Messi i Hakimi trzymają ten cyrk;)

0

@Sulimo ludzie kto to wymyślił granie w środku zimy...

1

@ZwyklyKibicBarcy04 założył duszenie:)

1

Mamy podium dla Polaka:)

0

Mitoma i gooool!

1

@arsenallondyn0 legendarny film!

0

Casemiro czerwona kartka hece:)

0

Słuchajcie może by tak porwać Graneruda chociaz na miesiąc? Chciałbym ta kryształową kulę dla Dawida;)

0

@Klaudiaa8 ogladnij drugą serię chociaż, będą emocje:)

1

Dawid super! Olek Zniszczoł też super, Żyła też dobrze, Stoch bez formy niestety

0

@Klaudiaa8 skoki oglądaj! Gdzie Twój patriotyzm?! ;)

0

To jest jakis kabaret z tymi transferami Chelsea, piękne pranie pieniędzy:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?