Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejdzie eMbappe i rozrusza ten nudny jak p... mecz:)
0
@KaJoFCB piwo sie popsuło właśnie przez tych gigantów...Dawniej bardzo fajne piwko:/
1
To jest najgorsze co może być, chcą browar Leżajsk zamknąć...FU Heineken i Grupa Żywiec...
https://nowiny24.pl/waza-sie-losy-browaru-lezajsk-we-wtorek-kolejne-rozmowy/ar/c10-17285589
1
Messi myślami w innym klubie
1
No w końcu sędzia weź ogarnij tych brutalów z Niemiec!
1
Uderzyli w twarz Neya a sędzia nic...
0
O i nowy komentator;)
2
Stawiam 3-1 dla Paryżan!
2
400/450mln za sezon to chyba uczciwa propozycja;) Tvp Sport miał nosa kupili prawa do tej ligi i za chwilę będą mieli znowu rywalizację Messiego i Cr7;)
https://mobile.twitter.com/RudyGaletti/status/1625155038195720192
1
@Emhyr HAARP-em się bawią, tylko nie moga coś w ruskich trafić...
14
Witamy w świecie przyszłości. Have a seat and enjoy!
https://mobile.twitter.com/tzolciak/status/1625408558362767362
2
@Antimadridista_WR stawiam na Arabię Saudyjską;)
7
Harry Potter w tej polskiej językowej nawet spoko:)
https://mobile.twitter.com/swiat_kolpakow/status/1625244420063780864
0
Mecz w LE Barcelony>>Mecze LM wtorek/środa>> Tłusty Czwartek>>>>Walentynki ;)
0
@BorzyKrzys Da Vinci, Michał Anioł, Tesla, M.Jordan, Leo Messi było i jest wielu kosmitów na Naszej planecie;)
4
@barcu$ #mimo wszystko PSG!
0
@Kgorecki2500 nie;) Chodzi mi o o to, że te różne flimy Sci-Fi maja nas oswoić z tym tematem, kiedy w końcu rządy ujawnią prawdę:)
0
Ciekawostka: Jest bardzo możliwe, że "obcy" sa wśród Nas, pod postacią avatarów ludzkich (umysły wczepione w ludzkie ciało). Seria filmów Avatar porusza właśnie ten temat;)
Tak naprawdę kontakty między ludźmi a inną cywilizacja były dawno temu, przykłady to choćby rysunki (geoglify) z Nazca(Peru) czy właśnie egipskie piramidy.
0
@krissu8 tak, Sportsdirect to w ogóle masz w Polsce sklepy stacjonarne, z pozostałych też korzystałem (najczęściej UKsoccershop tam chyba największy wybór koszulek jaki znam), narazie bez żadnych problemów:)
1
O kurdę:)
https://mobile.twitter.com/GromdaTV/status/1625170188525002752
0
@Anonymus0608 a online sprawdzałeś?
0
@AllBundy ooo a co Linkin wypuścił?!
0
@AduŚ07 pewnie powszechna mobilizacja na Białorusi się szykuje...Ciekawe co w Rosji? Kolejna mobilizacja? Szykuje się 24 luty, rocznica wojny (w zasadzie napaści), ruskie lubią symbolikę i daty:/
1
Info dla ludzi szukających oryginalnych koszulek i innych rzeczy Barcy zwłaszcza z tego sezonu. Są one dostępne na promocjach, zarówno wersje stadionowe i meczowe tzw. Vapor, nie wszystkie rozmiary ale i tak trochę;) na stronach takich jak:
Sportsdirect
Kitbag
Prodirectsport
Ewentualnie UKSoccershop ale tam znacznie drożej;)
0
Pamiętajcie Titanic ponownie w kinach, akurat na Walentynki np.;)
1
Myślicie, że Fc Barca com powinna zorganizować wyjazd do Barcelony dla kibiców, na miejmy nadzieję fetę mistrzowską i świętowanie w większym gronie? ;)
Plus oczywiście okolicznościowe koszulki na koniec sezonu, jak to dawniej bywało:)
1
Myślicie, że Fc Barca com powinna zorganizować wyjazd do Barcelony dla kibiców, na miejmy nadzieję fetę mistrzowską i świętowanie w większym gronie?
1
@Katalończyk 99 rzucają różnymi rzeczami w graczy Cracovii;) Już o bluzgach nie wspominam
1
Ale się publiczność zachowuje na Legii...no comment
0
@Encore a chyba, że tak