0

Wejdzie eMbappe i rozrusza ten nudny jak p... mecz:)

0

@KaJoFCB piwo sie popsuło właśnie przez tych gigantów...Dawniej bardzo fajne piwko:/

1

To jest najgorsze co może być, chcą browar Leżajsk zamknąć...FU Heineken i Grupa Żywiec...

https://nowiny24.pl/waza-sie-losy-browaru-lezajsk-we-wtorek-kolejne-rozmowy/ar/c10-17285589

1

Messi myślami w innym klubie

1

No w końcu sędzia weź ogarnij tych brutalów z Niemiec!

1

Uderzyli w twarz Neya a sędzia nic...

0

O i nowy komentator;)

2

Stawiam 3-1 dla Paryżan!

2

400/450mln za sezon to chyba uczciwa propozycja;) Tvp Sport miał nosa kupili prawa do tej ligi i za chwilę będą mieli znowu rywalizację Messiego i Cr7;)

https://mobile.twitter.com/RudyGaletti/status/1625155038195720192

1

@Emhyr HAARP-em się bawią, tylko nie moga coś w ruskich trafić...

14

Witamy w świecie przyszłości. Have a seat and enjoy!

https://mobile.twitter.com/tzolciak/status/1625408558362767362

2

@Antimadridista_WR stawiam na Arabię Saudyjską;)

7

Harry Potter w tej polskiej językowej nawet spoko:)

https://mobile.twitter.com/swiat_kolpakow/status/1625244420063780864

0

Mecz w LE Barcelony>>Mecze LM wtorek/środa>> Tłusty Czwartek>>>>Walentynki ;)

0

@BorzyKrzys Da Vinci, Michał Anioł, Tesla, M.Jordan, Leo Messi było i jest wielu kosmitów na Naszej planecie;)

4

@barcu$ #mimo wszystko PSG!

0

@Kgorecki2500 nie;) Chodzi mi o o to, że te różne flimy Sci-Fi maja nas oswoić z tym tematem, kiedy w końcu rządy ujawnią prawdę:)

0

Ciekawostka: Jest bardzo możliwe, że "obcy" sa wśród Nas, pod postacią avatarów ludzkich (umysły wczepione w ludzkie ciało). Seria filmów Avatar porusza właśnie ten temat;)

Tak naprawdę kontakty między ludźmi a inną cywilizacja były dawno temu, przykłady to choćby rysunki (geoglify) z Nazca(Peru) czy właśnie egipskie piramidy.

0

@krissu8 tak, Sportsdirect to w ogóle masz w Polsce sklepy stacjonarne, z pozostałych też korzystałem (najczęściej UKsoccershop tam chyba największy wybór koszulek jaki znam), narazie bez żadnych problemów:)

0

@Anonymus0608 a online sprawdzałeś?

0

@AllBundy ooo a co Linkin wypuścił?!

0

@AduŚ07 pewnie powszechna mobilizacja na Białorusi się szykuje...Ciekawe co w Rosji? Kolejna mobilizacja? Szykuje się 24 luty, rocznica wojny (w zasadzie napaści), ruskie lubią symbolikę i daty:/

1

Info dla ludzi szukających oryginalnych koszulek i innych rzeczy Barcy zwłaszcza z tego sezonu. Są one dostępne na promocjach, zarówno wersje stadionowe i meczowe tzw. Vapor, nie wszystkie rozmiary ale i tak trochę;) na stronach takich jak:

Sportsdirect
Kitbag
Prodirectsport

Ewentualnie UKSoccershop ale tam znacznie drożej;)

0

Pamiętajcie Titanic ponownie w kinach, akurat na Walentynki np.;)

1

Myślicie, że Fc Barca com powinna zorganizować wyjazd do Barcelony dla kibiców, na miejmy nadzieję fetę mistrzowską i świętowanie w większym gronie? ;)

Plus oczywiście okolicznościowe koszulki na koniec sezonu, jak to dawniej bywało:)

1

Myślicie, że Fc Barca com powinna zorganizować wyjazd do Barcelony dla kibiców, na miejmy nadzieję fetę mistrzowską i świętowanie w większym gronie?

1

@Katalończyk 99 rzucają różnymi rzeczami w graczy Cracovii;) Już o bluzgach nie wspominam

1

Ale się publiczność zachowuje na Legii...no comment

0

@Encore a chyba, że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?