0

To jest jakis kabaret z tymi transferami Chelsea, piękne pranie pieniędzy:/

12

@Hubsao Iran płaci cenę za drony i rakiety przekazywane Rosji

0

Mamy to Panowie, Just 5!

0

Ta murawa na Legii to kpina lekka

0

Ale się ten Białorusin z Korony bawi z obrońcami Legii:)

0

Siadła Naszym orłom forma niestety:/

0

@xVENUMx sportsdirect może spróbuj

0

Ale że u Konfederatów takie zamieszanie?! Tfu taka demokracja;)

https://mobile.twitter.com/krz_luksza/status/1619438772315394048

5

Piter co petardę odpalił brawo! To jest jednak lotnik wybitny:)

0

Kamil przyciąga złe warunki, nie no nie róbmy jaj, to jakieś zabobony;) Ot ma swój prime za sobą, młodszy nie będzie

0

Ech Kubacki straci koszulkę lidera dzisiaj..:(

1

Masakra ten konkurs a tak się nastawiłem na fajne loty:/

0

Zaczynają bulować...
Edt: Podnoszą teraz belkę xD

2

Pięknie Olek Zniszczoł!

0

Dobry ten Carrasco tak Wam powiem

0

Carrasco co on hehe xD

0

Sędzia już miał dojść tego męczenia Realu i postanowił im pomóc;)

0

@Nazio87 to juz nawet nie chodzi o to czy to będzie kolejna dostawa czołgów rodziny T-72 czy Leopardów, ale o straty jakie ponosi Ukraina i uzupełnianie tych strat. Oczywiście ilości te pozwolą na skuteczną obronę czy akcje zaczepne, ale na pewno nie na większą kontrofensywę niestety...
I tak jak kolega słusznie wspomniał potrzeba miesięcy szkoleń żeby wykorzystać w pełni potencjał Leo czy Abramsów

24

0

@Nazio87 jak sie nazywa ta miejscowość gdzie on jest?

0

@kubix05 mam nadzieję, że trzecim będzie Jose Mourinho;)

20

Z okazji wyboru nowego selekcjonera jutro powinien być w Polsce dzień wolny od pracy a dziś spotkania i świętowanie, oczywiście nie na sucho:)

1

Stano jaki smutny w studiu Kanału Sportowego siedzi;)

0

I co to pytanie Szczepłka wniosło?! A no nic...Cała ta konferencja kabaret lekki, Kulesza i dziennikarze siebie warci, Santos wypadł dobrze wg mnie

2

Dajcie Czarkowi spokój, on już fizycznie i psychicznie nie daje rady...

0

@P33ck ale też meczycho Stal Mielec-Lech Poznań;)

0

@Bartula to świat Zenka Martyniuka i Kapitana Bomby;)

0

@FcPortoFan1999 powinien walnąć małpkę na rozluźnienie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?