Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest jakis kabaret z tymi transferami Chelsea, piękne pranie pieniędzy:/
15
Grubo:
https://mobile.twitter.com/Transfery_/status/1620390311234002944
12
@Hubsao Iran płaci cenę za drony i rakiety przekazywane Rosji
0
Mamy to Panowie, Just 5!
11
No to nieźle;)
https://mobile.twitter.com/Gordon2014John/status/1619729593950429184
0
Ta murawa na Legii to kpina lekka
0
Ale się ten Białorusin z Korony bawi z obrońcami Legii:)
0
Siadła Naszym orłom forma niestety:/
0
@xVENUMx sportsdirect może spróbuj
0
Ale że u Konfederatów takie zamieszanie?! Tfu taka demokracja;)
https://mobile.twitter.com/krz_luksza/status/1619438772315394048
5
Piter co petardę odpalił brawo! To jest jednak lotnik wybitny:)
0
Kamil przyciąga złe warunki, nie no nie róbmy jaj, to jakieś zabobony;) Ot ma swój prime za sobą, młodszy nie będzie
0
Ech Kubacki straci koszulkę lidera dzisiaj..:(
1
Masakra ten konkurs a tak się nastawiłem na fajne loty:/
0
Zaczynają bulować...
Edt: Podnoszą teraz belkę xD
2
Pięknie Olek Zniszczoł!
0
Dobry ten Carrasco tak Wam powiem
0
Carrasco co on hehe xD
0
Sędzia już miał dojść tego męczenia Realu i postanowił im pomóc;)
0
@Nazio87 to juz nawet nie chodzi o to czy to będzie kolejna dostawa czołgów rodziny T-72 czy Leopardów, ale o straty jakie ponosi Ukraina i uzupełnianie tych strat. Oczywiście ilości te pozwolą na skuteczną obronę czy akcje zaczepne, ale na pewno nie na większą kontrofensywę niestety...
I tak jak kolega słusznie wspomniał potrzeba miesięcy szkoleń żeby wykorzystać w pełni potencjał Leo czy Abramsów
24
Haha Santos pięknie o Polsce:
https://mobile.twitter.com/futboholik1947/status/1617873087940407297
0
@Nazio87 jak sie nazywa ta miejscowość gdzie on jest?
0
@kubix05 mam nadzieję, że trzecim będzie Jose Mourinho;)
20
Z okazji wyboru nowego selekcjonera jutro powinien być w Polsce dzień wolny od pracy a dziś spotkania i świętowanie, oczywiście nie na sucho:)
1
Stano jaki smutny w studiu Kanału Sportowego siedzi;)
0
I co to pytanie Szczepłka wniosło?! A no nic...Cała ta konferencja kabaret lekki, Kulesza i dziennikarze siebie warci, Santos wypadł dobrze wg mnie
2
Dajcie Czarkowi spokój, on już fizycznie i psychicznie nie daje rady...
0
@P33ck ale też meczycho Stal Mielec-Lech Poznań;)
0
@Bartula to świat Zenka Martyniuka i Kapitana Bomby;)
0
@FcPortoFan1999 powinien walnąć małpkę na rozluźnienie!