Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro Polski się obawiam tam może być 1-0 w którąś stronę;) Argentyna easy;)
1
Prawdziwe gigachady zagrają dopiero jutro, mam na myśli Polskę i Argentynę oczywiście:)
1
@agaFCB ciekawe czemu nie broni Pope z Newcastle;)?
0
To Messi i spółka jutro nabuzowani wychodzą i cyk 5-0 z Arabią cos czuję
1
@Janiama Senegal Holandia 0-2
0
Widać że to będą bramkowe Mistrzostwa:)
0
@AmigoBlancos Polska-Meksyk:P
1
@Batys kurde kurs piekny wchodzę za 50 dyszek za te over 3.5 myślę!
0
Myślicie jutro 5-0 ARG ARABIA? Messi minimum 2 bramki pewnie;)
1
@hayek kpina i przegięcie
0
Ale nokaut, wczoraj Katar, dziś Iran, jutro pewnie Arabia
5
Masakra czy ktoś z Bliskiego Wschodu umie grać w piłkę? Może ta Arabia chociaż;)
3
@JimMorrisonFCB powinny być specjalne drony w takich sytuacjach;)
3
@escarabajo Kazek za dużo witamin chyba zjadł dzisiaj, bo pieprzy niesamowicie
0
@arsenallondyn0 z Trippierem na dzisiaj bez szans, ale jako zmiennik jak najbardziej
2
Ewidentny karny, tak tak Kaziu "takich karnych nie gwiżdżemy", kto tego głąba dał do komentowania...
2
Przygotujcie kolana za chwilę klękanie z reprezentacją Anglii, dla chętnych oczywiście;)
1
@Janiama Anglia Iran 2-0
0
@barcowy1899 ja stawiam na Walię;)
1
@Majczel97 sugerujesz, że Argentyna zagra tak słabo?! Hehe
3
Katar powinien walkowerem oddać pozostałe mecze, takiego piachu to dawno na Mundialu nie widziałem...
6
Dla mnie Katar z taką pomocą sędziów idzie po medal!
1
Haha mówię Katar wygra 1-0 to jest kupione niestety...
12
Wojtek Szczęsny no.1 polskiej bramki!
https://mobile.twitter.com/Daniel_Kazala/status/1594273587287957504
3
Miasto doznań Łódź:
https://mobile.twitter.com/Miasto_Lodz/status/1593889647742042113
2
Polecam zagrać Messi król strzelców i Argentyna win lub Messi król strzelców i Brazylia, pewna kasa;)
0
A jak ktoś szuka fajnego kawałka na sobotni wieczór, oto on;)
0
@Chaoss tak 1-0
31
F1 Gdynia:
https://mobile.twitter.com/coolfonpl/status/1593716913875472384
2
@PatrychoO :(