Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8 minut za co ludzie?! Haha 5-6 ok
0
@draxidox po co? To się nogi nocą Panie kolego!
0
Mental Rayo > Mental Barcy na dzień dzisiejszy
1
Cała La Rambla dzisiaj w Rayu:)
0
Ale mecz! Ależ gra Rayo!
0
Asensio nieźle wygląda dzisiaj
0
@Klaudiaa8 ale uśmiech ma ładny hehe
6
Vinicius powinien wylecieć już za druga żółtą!
0
Rayo Biało- Czerwoni! Rayo Biało-Czerwoni!
0
Chyba karny mój Boże...
0
Rayo koszulki przypominają mi koszulki argentyńskiego River Plates, jakiś związek historyczny?
0
Ulala Rayo ładnie widzę:)
0
Kto jeszcze nie ogląda to polecam, rozważania o Polsce teraz i w przyszłości, w tle Wawel i Kraków:)
0
Powiem tak patrząc na tą kadrę Brazylii to oni rzeczywiście są chyba faworytem nr 1 do Mistrzostwa;) Mega mocna, zbalansowana kadra z magikami z przodu
0
@Szakalaka12369 ja lubię i używam AVG:)
0
Jeśli Xavi na tym etapie już obawia się rywala to mogę mu tylko "pogratulować" mentalu...Takie podejście przechodzi później na zespół i mamy pełne portki, masakra...Nie zdziwię się jak jeszcze dziadek Ronaldo Nas wyjaśni...
1
Lech robi Bodo easy ;)
0
Zobaczymy kto ma mocniejszy mental;)
0
Haha z Cristiano zagramy!
0
Jakby ktos potrzebował linku do losowania:
2
Liverpool ma ostatnio kompleks Realu, więc pewnie robią bye bye...
0
@Rust_Cohle no nie wiem Benfica wygrała grupę z Juve i PSG;)
1
No to ładny meczyk sie szykuje, dwie ofensywne maszyny PSG Bayern;)
0
Napoli dobre losowanie:)
0
Milan Totki wyrównana para typowo 50/50:)
1
Brugge Benfica czyli bedzie dużo mocnych par w pozostałych;)
0
Lipsk City nie jest źle dla Pepa;)
0
@Inclusus tekstowa to najlepiej na uefa com;)
0
@A4ron ale wariaciki haha
0
@Bobo25 pewnie, chociaż można się domyślać o czym będzie $$$ haha