0

8 minut za co ludzie?! Haha 5-6 ok

0

@draxidox po co? To się nogi nocą Panie kolego!

0

Mental Rayo > Mental Barcy na dzień dzisiejszy

1

Cała La Rambla dzisiaj w Rayu:)

0

Ale mecz! Ależ gra Rayo!

0

Asensio nieźle wygląda dzisiaj

0

@Klaudiaa8 ale uśmiech ma ładny hehe

6

Vinicius powinien wylecieć już za druga żółtą!

0

Rayo Biało- Czerwoni! Rayo Biało-Czerwoni!

0

Chyba karny mój Boże...

0

Rayo koszulki przypominają mi koszulki argentyńskiego River Plates, jakiś związek historyczny?

0

Ulala Rayo ładnie widzę:)

0

Kto jeszcze nie ogląda to polecam, rozważania o Polsce teraz i w przyszłości, w tle Wawel i Kraków:)


0

Powiem tak patrząc na tą kadrę Brazylii to oni rzeczywiście są chyba faworytem nr 1 do Mistrzostwa;) Mega mocna, zbalansowana kadra z magikami z przodu

0

@Szakalaka12369 ja lubię i używam AVG:)

0

Jeśli Xavi na tym etapie już obawia się rywala to mogę mu tylko "pogratulować" mentalu...Takie podejście przechodzi później na zespół i mamy pełne portki, masakra...Nie zdziwię się jak jeszcze dziadek Ronaldo Nas wyjaśni...

1

Lech robi Bodo easy ;)

0

Zobaczymy kto ma mocniejszy mental;)

0

Haha z Cristiano zagramy!

0

Jakby ktos potrzebował linku do losowania:


2

Liverpool ma ostatnio kompleks Realu, więc pewnie robią bye bye...

0

@Rust_Cohle no nie wiem Benfica wygrała grupę z Juve i PSG;)

1

No to ładny meczyk sie szykuje, dwie ofensywne maszyny PSG Bayern;)

0

Napoli dobre losowanie:)

0

Milan Totki wyrównana para typowo 50/50:)

1

Brugge Benfica czyli bedzie dużo mocnych par w pozostałych;)

0

Lipsk City nie jest źle dla Pepa;)

0

@Inclusus tekstowa to najlepiej na uefa com;)

0

@A4ron ale wariaciki haha

0

@Bobo25 pewnie, chociaż można się domyślać o czym będzie $$$ haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?