Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to ładny meczyk sie szykuje, dwie ofensywne maszyny PSG Bayern;)
0
Napoli dobre losowanie:)
0
Milan Totki wyrównana para typowo 50/50:)
1
Brugge Benfica czyli bedzie dużo mocnych par w pozostałych;)
0
Lipsk City nie jest źle dla Pepa;)
0
@Inclusus tekstowa to najlepiej na uefa com;)
0
@A4ron ale wariaciki haha
0
@Bobo25 pewnie, chociaż można się domyślać o czym będzie $$$ haha
7
W środę sympatyczny dokument na Netflixie o FIFA;)
https://mobile.twitter.com/Piotrowicz17/status/1589316576582696960
0
Cristiano kapitanie ratuj Nas!
0
@sonek wczoraj byl Bonfire Night to wszyscy pewnie na kacu jeszcze;)
0
@TheNekro94 Brazylia ma chyba lepszą obronę i bramkarza bo ofensywy podobne:) Ja bardziej właśnie ich typuję, ale życzę powodzenia Messiemu;)
1
@Kazragore wiem, wiem ten Katar jest jaki jest...Natomiast dla każdego fana piłki Mistrzostwa Świata to jest zawsze coś pięknego:)
0
Nie no piłkarski poker w Legnicy:
Śląsk 0 strzałów 0 celnych brawo haha
1
@Medium odwieczne pytanie:
Miedź czy być?
2
Przypomnienie:
Za 2 tygodnie czyli 20 listopada drodzy Państwo rusza Mundial!
0
@elplacek44 tu masz też:)
https://pl.sportsdirect.com/searchresults?descriptionfilter=Argentina%20Kit
0
Bartosz Nowak 29 lat, pomocnik, Raków Częstochowa, w lidze 7 bramek 3 asysty. Poza szeroką kadrą reprezentacji Polski, bez komentarza...
https://mobile.twitter.com/_Ekstraklasa_/status/1588996259180064768
2
@koksik2700 tu córka Monici Bellucci;)
https://www.instagram.com/devacassel_/
0
Muniek o Częstochowie;)
3
Wielki Raków na drodze do mistrzostwa, należy im się brawo!
0
@elplacek44 https://www.uksoccershop.com/football-shirts/international/south-america/argentina?disp_order=12&tab_index=1
0
Andrzej Duda przyniósł szczęście Dawidowi hehe!
0
Guardiola dopiero teraz zmiany...
0
@Witekk10 ja zostawiłem na ryzyko w 1szym składzie, może go Pep wpuści w 2 połowie, ale że też Foden ławka, to niezłe combo haha
0
Miej w Fantasy Cancelo, Fodena i Haalanda...;) Ja pierdzielę
0
Szkoda skakać w Wiśle przy takiej pogodzie...
0
@Medium Mitrovic też nie zagra;)
0
Gol Pio Pio Piątka!
0
Czyżby standard, piątkowe czyszczenie kuponów :) Legia Lechia 0 -1 haha