Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
,,Bruksela to w zasadzie zewnętrzna placówka Berlina" Jarosław pięknie pocisnął xD
1
Co ten Śląsk, 3 czerwone kartki;)?
1
Fajna strona z koszulkami retro:)
https://www.copafootball.com/en/men/classic-retro-football-shirts?page=2
3
@tristan87 Josue to jest po prostu zakała tej ligi, człowiek bez jakiekolwiek klasy, nie pierwszy raz takie rzeczy robi
0
Na Mazowszu bez zmian, Wisła Płock Pany;)!
1
Krzysztof Kononowicz i Sprawa dla Reportera:)
0
Lech ledwo zremisował w 1 meczu, to czego oczekiwać na wyjeździe;)
9
A i w Lidze Europy mogą być ciężary: Milan, Juventus, Ajax, Szachtar, mozliwe, że Atletico
4
Lewy uratował honor Barcy, ale Xavi OUT!
0
This is the end I know...:/
0
Mistrzowie to byli Puyol Marquez Alves Abidal Yaya Toure Xavi Iniesta Pedro Villa Henry Eto'o itd. Ludzie i piłkarze z charakterem i charyzmą, ci obecni to tylko wydmuszki niestety...Nigdy nie wygrają nic poważnego...
0
No ludzie kochani a Stanowski i Weszlo Travel na trybunach, ale im ,,prezent" Barca robi....
0
Barca już chyba nigdy nie wróci do swojego prime'a...
0
Messi Neymar B.Silva plus nowy trener i może coś z tego będzie!
0
Przyjdzie Messi to i Pique poleci!
0
Pamiętajcie Marciniak będzie chciał być większą gwiazdą niż Lewy w tym meczu...
2
Laga na Roberta najlepsza taktyka!
0
No Xavi i Lewy muszą pokazać dzisiaj Interowi parę myczków, bo będzie gorąco;)
3
W ramach statsów z meczu Polska Serbia, Stysiak zdobyła 40pkt! Wow, brawa dla zespołu za walkę! Trzeba też oddać Boskovic klasę, 36 pkt w tym wiele trudnych, ważnych piłek.
Polska – Serbia 2:3
(25:21, 21:25, 19:25, 24:26, 16:14)
Składy zespołów:
Polska: Stysiak (40), Korneluk (7), Różański (11), Górecka (5), Wołosz (), Witkowska (9), Stenzel (libero) oraz Szczygłowska, Wenerska, Gałkowska (1), Szlagowska (4) i Alagierska-Szczepaniak (1)
Serbia: Mihajlović (15), Drca (3), Stevanović (12), Aleksić (9), Bosković (36), Busa (2), Pusić (libero) oraz Milenković, Mirković, Bjelica,
2
@FC1899Barca F.C. Szachtar Warszawa
3
@Comentateiro jutro może być zwalnianie Xaviego (oby nie)
0
Nie wierzę żeby tak zakończyć taki mecz...(siatkówka)... wielka szkoda:(
0
As serwisowy Magdaleny Stysiak! Haha
0
Kurde ta Boskovic wszystko trafia:/
1
Mecz Polek na stratosferycznym poziomie!
8
Teraz cała la Rambla mocny doping! Nie jakieś Ligi Mistrzów, Polki potrzebują wsparcia!
5
Mamy to!!! Mamy Tie-break, brawo Polska!
2
Atak za tysiak Magda Stysiak!
1
@FC1899Barca a co ze stadionem Szachtara? Jest zniszczony? Bo mieli piękny ten stadion
0
Szkoda, bo szliśmy równo w tym secie a pod koniec kilka błędnych ataków i siadło...