4

,,Bruksela to w zasadzie zewnętrzna placówka Berlina" Jarosław pięknie pocisnął xD

1

Co ten Śląsk, 3 czerwone kartki;)?

1

3

@tristan87 Josue to jest po prostu zakała tej ligi, człowiek bez jakiekolwiek klasy, nie pierwszy raz takie rzeczy robi

0

Na Mazowszu bez zmian, Wisła Płock Pany;)!

1

Krzysztof Kononowicz i Sprawa dla Reportera:)


0

Lech ledwo zremisował w 1 meczu, to czego oczekiwać na wyjeździe;)

9

A i w Lidze Europy mogą być ciężary: Milan, Juventus, Ajax, Szachtar, mozliwe, że Atletico

4

Lewy uratował honor Barcy, ale Xavi OUT!

0

This is the end I know...:/

0

Mistrzowie to byli Puyol Marquez Alves Abidal Yaya Toure Xavi Iniesta Pedro Villa Henry Eto'o itd. Ludzie i piłkarze z charakterem i charyzmą, ci obecni to tylko wydmuszki niestety...Nigdy nie wygrają nic poważnego...

0

No ludzie kochani a Stanowski i Weszlo Travel na trybunach, ale im ,,prezent" Barca robi....

0

Barca już chyba nigdy nie wróci do swojego prime'a...

0

Messi Neymar B.Silva plus nowy trener i może coś z tego będzie!

0

Przyjdzie Messi to i Pique poleci!

0

Pamiętajcie Marciniak będzie chciał być większą gwiazdą niż Lewy w tym meczu...

2

Laga na Roberta najlepsza taktyka!

0

No Xavi i Lewy muszą pokazać dzisiaj Interowi parę myczków, bo będzie gorąco;)

3

W ramach statsów z meczu Polska Serbia, Stysiak zdobyła 40pkt! Wow, brawa dla zespołu za walkę! Trzeba też oddać Boskovic klasę, 36 pkt w tym wiele trudnych, ważnych piłek.

Polska – Serbia 2:3
(25:21, 21:25, 19:25, 24:26, 16:14)

Składy zespołów:
Polska: Stysiak (40), Korneluk (7), Różański (11), Górecka (5), Wołosz (), Witkowska (9), Stenzel (libero) oraz Szczygłowska, Wenerska, Gałkowska (1), Szlagowska (4) i Alagierska-Szczepaniak (1)

Serbia: Mihajlović (15), Drca (3), Stevanović (12), Aleksić (9), Bosković (36), Busa (2), Pusić (libero) oraz Milenković, Mirković, Bjelica,

2

@FC1899Barca F.C. Szachtar Warszawa

3

@Comentateiro jutro może być zwalnianie Xaviego (oby nie)

0

Nie wierzę żeby tak zakończyć taki mecz...(siatkówka)... wielka szkoda:(

0

As serwisowy Magdaleny Stysiak! Haha

0

Kurde ta Boskovic wszystko trafia:/

1

Mecz Polek na stratosferycznym poziomie!

8

Teraz cała la Rambla mocny doping! Nie jakieś Ligi Mistrzów, Polki potrzebują wsparcia!

5

Mamy to!!! Mamy Tie-break, brawo Polska!

2

Atak za tysiak Magda Stysiak!

1

@FC1899Barca a co ze stadionem Szachtara? Jest zniszczony? Bo mieli piękny ten stadion

0

Szkoda, bo szliśmy równo w tym secie a pod koniec kilka błędnych ataków i siadło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?