1

@adi7adi8 a to Iga jest lesbijką?!

3

Pięknie Polki, brawo dziewczyny, brawo trener!

1

Fantastycznie grają Polki coraz bliżej 3-0 z USA!

0

Przypominam, jaki obecnie jest kosmiczny poziom wśród piłkarzy na świecie, że taki Leo Messi nie znalazł się nawet wśród nominowanych do Złotej Piłki;)

2

Polska USA 2-0 w setach, brawo dziewczyny, gramy z jajami i charakterem, brawo!

0

Nasze Panie ładnie walczą w tym 2 secie;)

0

Kamil Grabara zagra na Haalanda ulala hehe

36

O co chodzi z tym sprawdzeniem przed wejściem na stronę;)?

1

Ciekawe, czyżby rzeczywiście powrót Króla?

https://mobile.twitter.com/Transfery_/status/1577327133482942466

0

@Kamiloza91 rzut monetą:P

0

To Paulo Sousa mial przejąć Inter a jeszcze sie okaże, że przejmie Barcę

0

Przepisy związane z zagraniem piłki ręką:

https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1577402191698137093

0

Jak to mawia Zibi Boniek: Panowie zostawmy to! Skupmy się na meczu rewanżowym!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Musi wrócić Messi I Neymar, jeśli chcemy prawdziwej jakości w ataku i rozegraniu!

0

Busi już nie nadąża, no wiecznie młody nie będzie, dajcie spokój...

0

Bożydar dzieci mi pobudzisz!!!

1

Powinni wrócić zarówno Messi jak i Neymar!

0

@Transu96 Messi brakujące ogniwo;)

3

Pedri to magik, król środka pola!

0

Bedzie karny ech...

0

Ej Raphinha idź Pan...

3

Ja pamiętam czasy jak oglądałem LN a na majku duet Borek-Kołtoń, ech piękne czasy;)

1

To co Bożydar zrobi atmosferę, dobry meczyk się szykuje:)

1

2

1

Lidera mamy za ch... go nie oddamy!

6

Bardzo dobre informacje z frontu z odcinka Chersońskiego! :)

https://mobile.twitter.com/nowakkmichal/status/1576633826553757698

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?