Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 a to Iga jest lesbijką?!
2
Także, tego:)
https://mobile.twitter.com/ChampionsLeague/status/1577744359667146753
3
Pięknie Polki, brawo dziewczyny, brawo trener!
1
Fantastycznie grają Polki coraz bliżej 3-0 z USA!
0
Zna się?
https://mobile.twitter.com/BoniekZibi/status/1577736415231852557
0
Przypominam, jaki obecnie jest kosmiczny poziom wśród piłkarzy na świecie, że taki Leo Messi nie znalazł się nawet wśród nominowanych do Złotej Piłki;)
2
Polska USA 2-0 w setach, brawo dziewczyny, gramy z jajami i charakterem, brawo!
0
Nasze Panie ładnie walczą w tym 2 secie;)
0
Kamil Grabara zagra na Haalanda ulala hehe
36
O co chodzi z tym sprawdzeniem przed wejściem na stronę;)?
1
Ciekawe, czyżby rzeczywiście powrót Króla?
https://mobile.twitter.com/Transfery_/status/1577327133482942466
0
@Kamiloza91 rzut monetą:P
0
To Paulo Sousa mial przejąć Inter a jeszcze sie okaże, że przejmie Barcę
0
Przepisy związane z zagraniem piłki ręką:
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1577402191698137093
0
Jak to mawia Zibi Boniek: Panowie zostawmy to! Skupmy się na meczu rewanżowym!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Musi wrócić Messi I Neymar, jeśli chcemy prawdziwej jakości w ataku i rozegraniu!
0
Busi już nie nadąża, no wiecznie młody nie będzie, dajcie spokój...
0
Bożydar dzieci mi pobudzisz!!!
1
Powinni wrócić zarówno Messi jak i Neymar!
0
@Transu96 Messi brakujące ogniwo;)
3
Pedri to magik, król środka pola!
0
Bedzie karny ech...
0
Ej Raphinha idź Pan...
3
Ja pamiętam czasy jak oglądałem LN a na majku duet Borek-Kołtoń, ech piękne czasy;)
1
To co Bożydar zrobi atmosferę, dobry meczyk się szykuje:)
1
Czyli dalsza eskalacja...
https://mobile.twitter.com/MBudzisz2/status/1577262044952207360
2
Jak ktoś lubi;)
https://mobile.twitter.com/COBI_Bricks/status/1577197179869212672
1
Lidera mamy za ch... go nie oddamy!
6
Bardzo dobre informacje z frontu z odcinka Chersońskiego! :)
https://mobile.twitter.com/nowakkmichal/status/1576633826553757698