Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilos1214 właśnie też mnie to zdziwiło:)
@messi564 ale Jego żona nie jest niska, tak mi się wydaje;) Nawet pamiętam przykład jednego siatkarza rodzice po około 170-173cm a on 2 metry chłop;) Więc nie ma reguły
5
Polski Djibril Cissé!
https://mobile.twitter.com/DDawcioo/status/1563573554452766721
1
@tomek8756 hamuj się trochę!
2
Jakby ktoś był zainteresowany, to na żywo leci tutaj - Jaszczur i Ludwiczek na Zjeździe Grunwaldzkim;)
0
@DaPidejpi życie hehe
0
Meksykanin Naveda najpierw bramka dla Miedzi a teraz bezsensowna czerwona kartka;)
6
Zjedli Inter nakoLazio;)
4
Lech z Villarreal haha brawo!
2
@norbi77 powinni zatrudnić więcej moderatorów;)
1
@barcelonaLM mój klasyk to:
7
A Lech walczy o fazę grupową, żeby grać co 3 dni i narobić sobie problemów w lidze;)
5
Slavia w lidze wygrała ostatni mecz 7-0, Raków odpoczywał tego, tylko nie rozumiem i chyba nie zrozumiem...
0
This is the end I know..:/
0
@kuz no niestety
2
Ciekawostka;)
Luksemburg:
PKB na głowę 1 mieszkańca ~ 136 701 USD
Polska:
PKB na głowę 1 mieszkańca ~ 17 815 USD
Także Lech nie ma się czego wstydzić;)
1
Dudelange 1-0! .
0
Ogląda ktoś Lecha, Dudelange ma jakieś szanse?
0
Jeny was też wkurza ten cały Podliński? Wielki ekspert Tvp...
0
@SuperPatsonFCB Musiolik zgoda ale sam Papszun go wystawił od początku a wiadomo jakie sa Jego możliwości i ograniczenia. Mógł poczekać na spokojnie:/
Ja Rakowi życzę jak najlepiej, ale zabrakło trochę doświadczenia Markowi patrząc, że w perspektywie dogrywka pewnie
0
Aj za szybko Marek Papszun te zmiany w przerwie zrobił, wynik miał ok po co się spieszyć...
5
A tego gogusia dalej trzyma;)
https://mobile.twitter.com/gaskadamian/status/1562847488163610627
1
A teraz dwa proste słowa:
Raków Częstochowa!
0
O kurdę mocna grupa się zrobila:)
0
Mamy Lewego i wygramy z Niemcami! Nie lękajcie się!
0
Będzie Szachtar jako 3-ci;)
0
I dobrze dawać ten Bayern;)
2
Milik kontra Messi!
10
Mati prosto z Pragi;)
https://mobile.twitter.com/etotopl/status/1562781797221421057
2
Haha mistrz!
https://mobile.twitter.com/majkeI1999/status/1562182228783792130
5
10 Czechów wyszło dzisiaj w podstawowym składzie Pilzna, można?! Można