Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@takisobiektos tak tak, nie chce mi sie słuchać kolejnej narracji a'la niemieckiej, że w Polsce nic sie nie opłaca budować, produkować, rozwijać itd. bo Niemcy ogarną wszystko, nie dziękuję;)
1
Fajnie, że udało się przekopać tą Mierzeję, jeszcze otwarcie 17 września, brawo, niech żyje Polska!
41
@Kgorecki2500 "Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyn".
Winston Churchill
1
@Kgorecki2500 ja postawiłem na Lecha jak zobaczyłem, która Austria jest w lidze i ile pkt zdobyła;) Ale nie weszło Dynamo Kijów...:/
1
@Vebrol ja nie przepadam za Nim, strasznie męczą te Jego krzyki...
5
Francuzi mocno;)
https://mobile.twitter.com/lequipe/status/1570475247278637056
1
Jak można stracić taką frajerską bramkę?!
2
Chciałbym usłyszeć pożegnalny pean na cześć Rogera Federera w wersji Włodka Szaranowicza:)
0
Dużo osób podkreśla tutaj, że Xavi cały czas buduje ten zespół. Więc jak oceniacie ile sezonów potrzeba, żeby Barca byla gotowa wygrac LM np.? 3-4 sezony?
0
Eksperci z Polsatu mówią, że błąd Matsa przy pierwszej bramce
2
Ja czasami zastanawiam się co chce grać Xavi...
0
@karci0 racja sprzedać Raphinhe!
4
Ciężko się słucha Bożydara
0
Busi widzę jak zwykle świetna forma:/
1
Ja ktoś szuka linków to na YT można spróbować:
2
Jedziemy, jedziemy z Helmutami dzisiaj! Tylko Barca!
0
Nie no Tvn w Faktach jest niemożliwy, tyle tematów ważnych a oni zaczynają od Smoleńska...niedobrze się robi:/
0
@Mario96w rozpisałem sobie to z kreską ułamkową, obliczylem to co na dole czyli 6 i podzieliłem 6/6=1 :)
Wg mnie nie można dzielić 6÷2 jako pierwsze, ten nawias (2+1) jest przypisany do 2ki i musi być najpierw obliczony;)
1
@Mario96w Wg mnie 1;)
4
Czesław jak zwykle jaja nie powołania...Jest Lęgowski no name a nie ma świetnego Bartka Nowaka z Rakowa m.in. Szkoda słów na tego agenta 711:/
0
Ochrona wyprowadza Alcaraza ładnie;)
0
@daniel32778 spacerek? Niewielu jest bardziej regularnych tenisistów niż Ruud;)
1
Ładnie Ruud wrócił z tego 0-2, ogólnie przyjemnie sie ogląda ten finał bez pajacującego wiecznie Djokovica. Tutaj chłopaki młodzi, niezmanierowani, skupieni na tenisie!
0
Będzie 5 setów chyba:)
1
Wiadomo chociaż, że gitarowo Janek Borysewicz to mistrz świata i to jest niezmienne;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurek to siła razy ramię głównie, do Wlazłego to jednak dużo mu brakuje:/
0
Jezu, ale Swędrowski męczy, że Włosi wszystko bronią...No bo umieją sie ustawiać, mają dobrą siatkarską technikę i inteligencję
2
Nasi siatkarze maja słaby mental niestety, idealnie pokazuje to przykład Igrzysk, zawsze się spalają, mimo świetnej kadry na papierze...
1
@DonMatteo901 skandal!;)