2

@takisobiektos tak tak, nie chce mi sie słuchać kolejnej narracji a'la niemieckiej, że w Polsce nic sie nie opłaca budować, produkować, rozwijać itd. bo Niemcy ogarną wszystko, nie dziękuję;)

1

Fajnie, że udało się przekopać tą Mierzeję, jeszcze otwarcie 17 września, brawo, niech żyje Polska!

41

@Kgorecki2500 "Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyn".

Winston Churchill

1

@Kgorecki2500 ja postawiłem na Lecha jak zobaczyłem, która Austria jest w lidze i ile pkt zdobyła;) Ale nie weszło Dynamo Kijów...:/

1

@Vebrol ja nie przepadam za Nim, strasznie męczą te Jego krzyki...

5

1

Jak można stracić taką frajerską bramkę?!

2

Chciałbym usłyszeć pożegnalny pean na cześć Rogera Federera w wersji Włodka Szaranowicza:)

0

Dużo osób podkreśla tutaj, że Xavi cały czas buduje ten zespół. Więc jak oceniacie ile sezonów potrzeba, żeby Barca byla gotowa wygrac LM np.? 3-4 sezony?

0

Eksperci z Polsatu mówią, że błąd Matsa przy pierwszej bramce

2

Ja czasami zastanawiam się co chce grać Xavi...

0

@karci0 racja sprzedać Raphinhe!

4

Ciężko się słucha Bożydara

0

Busi widzę jak zwykle świetna forma:/

1

Ja ktoś szuka linków to na YT można spróbować:


2

Jedziemy, jedziemy z Helmutami dzisiaj! Tylko Barca!

0

Nie no Tvn w Faktach jest niemożliwy, tyle tematów ważnych a oni zaczynają od Smoleńska...niedobrze się robi:/

0

@Mario96w rozpisałem sobie to z kreską ułamkową, obliczylem to co na dole czyli 6 i podzieliłem 6/6=1 :)
Wg mnie nie można dzielić 6÷2 jako pierwsze, ten nawias (2+1) jest przypisany do 2ki i musi być najpierw obliczony;)

1

@Mario96w Wg mnie 1;)

4

Czesław jak zwykle jaja nie powołania...Jest Lęgowski no name a nie ma świetnego Bartka Nowaka z Rakowa m.in. Szkoda słów na tego agenta 711:/

0

Ochrona wyprowadza Alcaraza ładnie;)

0

@daniel32778 spacerek? Niewielu jest bardziej regularnych tenisistów niż Ruud;)

1

Ładnie Ruud wrócił z tego 0-2, ogólnie przyjemnie sie ogląda ten finał bez pajacującego wiecznie Djokovica. Tutaj chłopaki młodzi, niezmanierowani, skupieni na tenisie!

0

Będzie 5 setów chyba:)

1

Wiadomo chociaż, że gitarowo Janek Borysewicz to mistrz świata i to jest niezmienne;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurek to siła razy ramię głównie, do Wlazłego to jednak dużo mu brakuje:/

0

Jezu, ale Swędrowski męczy, że Włosi wszystko bronią...No bo umieją sie ustawiać, mają dobrą siatkarską technikę i inteligencję

2

Nasi siatkarze maja słaby mental niestety, idealnie pokazuje to przykład Igrzysk, zawsze się spalają, mimo świetnej kadry na papierze...

1

@DonMatteo901 skandal!;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?