Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aldewir można było wygrać za 3 pkt i wtedy przeskoczylibyśmy Turcję (gralibyśmy z USA), tak będziemy grać z Serbią. Ale z Niemcami czy Rosją zawsze trzeba starać sie wygrać, to więcej niż mecz;)
3
Jeeeest, Polska Niemcy 3-2, brawo dziewczyny!
Polska Gurom!
1
@kuz siatkę oglądaj a nie!;)
0
@Mads aaa ok, włącz tv:)
0
@Mads napisałem ,,chyba", trzeba by sprawdzić hehe
0
Niektóre Niemki mają chyba polskie korzenie, bo za ładne;)
0
@jacobFCB eee to tam bezpiecznie;)
4
@jacobFCB jaki region Polski?
5
Olivia Różański to jest top!
0
Heynen niech nie robi z siebie pajaca od początku;)
0
Sampaoli to długo w Sevilli nie zabawi coś czuję
1
Czyli co znowu Borussia w czajnik? :/
0
@Medium u mnie w składzie trójca: Cancelo, Foden, Haaland i tak można żyć;)
1
Ok Pan Haaland jest najlepszy i Jego mafia też:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Brawo Polki, trudny mecz z emocjami, tie-breakiem, Kanada postawiła wysoko poprzeczkę, brawo dziewczyny! Dzięki:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polska 2-2, matko, ale nerwy:)
0
Kurdę świetnie grają Kanadyjki dzisiaj...
1
No Panie kochane lecimy po zwycięstwo!
0
Stal Mielec - Pogoń 4-2 i dalej grają, meczycho i za to właśnie kochamy Naszą Ekstraklasę!
2
@Kessie taką żonę i teściową można mieć:)
1
Hamulic Show i cyk Stal 3-1! :)
1
@EldoradoHaze jesteś sołtysem!? To szacunek:)
2
Ładnie sie bawią publicznymi pieniędzmi;)
https://mobile.twitter.com/MichaListkiewi2/status/1578023010044628992
0
Na Lechu połowa stadionu wypełniona około, bilety 80 zł kosztowały czyli nie jakoś mega drogie chyba, trochę słaba frekwencja. Czyli taki bogaty region i miasto a wsparcie dla klubu średnio...
0
Ogladam skróty LM i widzę "piękne" wyjście Szczęsnego przy bramce na 2-1, widać szykuje formę na Mundial:/
1
@adi7adi8 a to Iga jest lesbijką?!
2
Także, tego:)
https://mobile.twitter.com/ChampionsLeague/status/1577744359667146753
3
Pięknie Polki, brawo dziewczyny, brawo trener!