0

@aldewir można było wygrać za 3 pkt i wtedy przeskoczylibyśmy Turcję (gralibyśmy z USA), tak będziemy grać z Serbią. Ale z Niemcami czy Rosją zawsze trzeba starać sie wygrać, to więcej niż mecz;)

3

Jeeeest, Polska Niemcy 3-2, brawo dziewczyny!

Polska Gurom!

1

@kuz siatkę oglądaj a nie!;)

0

@Mads aaa ok, włącz tv:)

0

@Mads napisałem ,,chyba", trzeba by sprawdzić hehe

0

Niektóre Niemki mają chyba polskie korzenie, bo za ładne;)

0

@jacobFCB eee to tam bezpiecznie;)

4

@jacobFCB jaki region Polski?

5

Olivia Różański to jest top!

0

Heynen niech nie robi z siebie pajaca od początku;)

0

Sampaoli to długo w Sevilli nie zabawi coś czuję

1

Czyli co znowu Borussia w czajnik? :/

0

@Medium u mnie w składzie trójca: Cancelo, Foden, Haaland i tak można żyć;)

1

Ok Pan Haaland jest najlepszy i Jego mafia też:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Brawo Polki, trudny mecz z emocjami, tie-breakiem, Kanada postawiła wysoko poprzeczkę, brawo dziewczyny! Dzięki:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Polska 2-2, matko, ale nerwy:)

0

Kurdę świetnie grają Kanadyjki dzisiaj...

1

No Panie kochane lecimy po zwycięstwo!

0

Stal Mielec - Pogoń 4-2 i dalej grają, meczycho i za to właśnie kochamy Naszą Ekstraklasę!

2

@Kessie taką żonę i teściową można mieć:)

1

Hamulic Show i cyk Stal 3-1! :)

1

@EldoradoHaze jesteś sołtysem!? To szacunek:)

2

Ładnie sie bawią publicznymi pieniędzmi;)

https://mobile.twitter.com/MichaListkiewi2/status/1578023010044628992

0

Na Lechu połowa stadionu wypełniona około, bilety 80 zł kosztowały czyli nie jakoś mega drogie chyba, trochę słaba frekwencja. Czyli taki bogaty region i miasto a wsparcie dla klubu średnio...

0

Ogladam skróty LM i widzę "piękne" wyjście Szczęsnego przy bramce na 2-1, widać szykuje formę na Mundial:/

1

@adi7adi8 a to Iga jest lesbijką?!

3

Pięknie Polki, brawo dziewczyny, brawo trener!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?