Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 i jest już znany myślę, godny następca:
Michał Probierz
XD
2
@adi7adi8 ten Laver Cup co to jest za fajna impreza to nie mam pytań, atmsofera, realizacja przez Brytyjczyków, gwiazdy tenisa w jednym miejscu, top po prostu:)
0
@tristan87 Zibi po prostu Top!
6
My w czasie meczów Rogera żyliśmy życiem zastępczym, był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele...:/
3
Goodbye King Roger Federer!
:(
0
Amerykanie na poważnie grali, Nadal i Roger na luzie bardziej;)
2
Vamos Fedal! .
4
Fajna atmosfera na tym Laver Cup, taka wielka tenisowa rodzina:)
0
Może niech Roger pogra chociaż trochę te deble jeszcze, nie idzie mu źle;)
0
@ArterkHD jednoręczny, nie jakieś cudowania;)
0
@draxidox Niemców trzeba wyrzucić z UE i tyle!
4
@PatrychoO GOAT;)
1
Roger pod siatką to będzie miazga w deblu coś czuję z Jego techniką hehe
3
I za chwilę maestro Roger Federer po raz ostatni wyjdzie na kort:(
0
Ciekawe czy Czesiu sprawdzi w końcu najlepszego pomocnika polskiej ligi - Bartka Nowaka z Rakowa? Szkoda gadać... Zawsze ci sami Szczęsny Glik Bednarek Krychowiak...
0
Standardowo Polska atak piękny, obrona paralitycy:/
3
Taka tam czwórka:)
https://mobile.twitter.com/Wimbledon/status/1572947418701766658
0
@Medium nie ma pojęcia hehe
19
Pierwsze zdjęcia z mobilizacji w Rosji;)
https://mobile.twitter.com/nexta_tv/status/1572530541278425088
0
Ciekawie co tam JE Władimir Putin jutro wymyśli, podejrzewam, że pójdą na całość czyli powszechna mobilizacja, przestawienie przemysłu na tory wojenne plus wojnę z całym zachodnim swiatem, zagrożą pewnie atomem lub ryzykiem zniszczenia elektrowni atomowej itp.
43
Idą po Viaplay;)
https://mobile.twitter.com/mlanczkowski/status/1572138864990363648
1
@Encore Maestro RF! :)
2
Przypomnienie! Za 25min u Piotra Zychowicza dzisiaj Jacek Bartosiak:)
0
@Emhyr Pedro Pauleta wielki atleta, Tomek pamięta haha
3
Nie dziwię się reakcjom Roberta, w Polsce wielu dziennikarzom sportowym wydaje się, że są niemal półbogami a to w większości pajace:)
6
Bardzo ładna uroczystość pożegnania Królowej Elżbiety II, wielka klasa i godność
3
@Kluivert_P ofensywa fajna i kreatywna, ale obrona słaba niestety i dużo nie zrobimy:/
0
Na Tvp 2 o 21.00 dzisiaj;)
https://www.filmweb.pl/film/Michael+Clayton-2007-253737
2
@takisobiektos tak tak, nie chce mi sie słuchać kolejnej narracji a'la niemieckiej, że w Polsce nic sie nie opłaca budować, produkować, rozwijać itd. bo Niemcy ogarną wszystko, nie dziękuję;)
1
Fajnie, że udało się przekopać tą Mierzeję, jeszcze otwarcie 17 września, brawo, niech żyje Polska!