1

@FcPortoFan1999 i jest już znany myślę, godny następca:

Michał Probierz
XD

2

@adi7adi8 ten Laver Cup co to jest za fajna impreza to nie mam pytań, atmsofera, realizacja przez Brytyjczyków, gwiazdy tenisa w jednym miejscu, top po prostu:)

0

@tristan87 Zibi po prostu Top!

6

My w czasie meczów Rogera żyliśmy życiem zastępczym, był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele...:/

3

Goodbye King Roger Federer!

:(

0

Amerykanie na poważnie grali, Nadal i Roger na luzie bardziej;)

2

Vamos Fedal! .

4

Fajna atmosfera na tym Laver Cup, taka wielka tenisowa rodzina:)

0

Może niech Roger pogra chociaż trochę te deble jeszcze, nie idzie mu źle;)

0

@ArterkHD jednoręczny, nie jakieś cudowania;)

0

@draxidox Niemców trzeba wyrzucić z UE i tyle!

4

@PatrychoO GOAT;)

1

Roger pod siatką to będzie miazga w deblu coś czuję z Jego techniką hehe

3

I za chwilę maestro Roger Federer po raz ostatni wyjdzie na kort:(

0

Ciekawe czy Czesiu sprawdzi w końcu najlepszego pomocnika polskiej ligi - Bartka Nowaka z Rakowa? Szkoda gadać... Zawsze ci sami Szczęsny Glik Bednarek Krychowiak...

0

Standardowo Polska atak piękny, obrona paralitycy:/

3

0

@Medium nie ma pojęcia hehe

19

Pierwsze zdjęcia z mobilizacji w Rosji;)

https://mobile.twitter.com/nexta_tv/status/1572530541278425088

0

Ciekawie co tam JE Władimir Putin jutro wymyśli, podejrzewam, że pójdą na całość czyli powszechna mobilizacja, przestawienie przemysłu na tory wojenne plus wojnę z całym zachodnim swiatem, zagrożą pewnie atomem lub ryzykiem zniszczenia elektrowni atomowej itp.

43

1

@Encore Maestro RF! :)

2

Przypomnienie! Za 25min u Piotra Zychowicza dzisiaj Jacek Bartosiak:)

0

@Emhyr Pedro Pauleta wielki atleta, Tomek pamięta haha

3

Nie dziwię się reakcjom Roberta, w Polsce wielu dziennikarzom sportowym wydaje się, że są niemal półbogami a to w większości pajace:)

6

Bardzo ładna uroczystość pożegnania Królowej Elżbiety II, wielka klasa i godność

3

@Kluivert_P ofensywa fajna i kreatywna, ale obrona słaba niestety i dużo nie zrobimy:/

0

2

@takisobiektos tak tak, nie chce mi sie słuchać kolejnej narracji a'la niemieckiej, że w Polsce nic sie nie opłaca budować, produkować, rozwijać itd. bo Niemcy ogarną wszystko, nie dziękuję;)

1

Fajnie, że udało się przekopać tą Mierzeję, jeszcze otwarcie 17 września, brawo, niech żyje Polska!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?