Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to Polska Serbia teraz, trzymamy kciuki za dziewczyny!
6
Chłopak do wzięcia! Cena wywoławcza 400mln, słucham Państwa xD
https://mobile.twitter.com/Transfery_/status/1579875548951896065
4
Tak naprawdę to mafia bukmacherska zrobiła te dwa mecze LM o wcześniejszej godzinie, żeby ładnie kupony graczy czyścić i później biedny gracz puszcza drugi, trzeci itd.
1
Wielkie Juve hehe, kupon na start i chyba kosz:)
0
Tutaj krótkie przypomnienie dla fanów Barcy jak prawidłowo wymawiać Mbappe;)
1
To co w lecie Messi i Mbappe w Barcelonie haha;)
16
Haha Kowalczyk w cugu alkoholowym;)
https://mobile.twitter.com/W_Kowal/status/1579596019259813888
1
Ten tydzień to będzie wielki test dla projektu Xaviego...Powiedzmy szczerze, Barca nie może sobie pozwolić na odpadnięcie z LM na etapie fazy grupowej!
1
Barca broni się na Camp Nou, nie no kończymy tą szopkę!
0
@La Pulgaa dziadek, zabawa, Tiktok a nie poważne treningi...
1
Jak można tak grac, mać! Oj coś czuję ciężary duże z Interem
0
Lewy był pod skrzydłami Czesia no i jest jak jest:/
1
Nie no Xavi to wybitny zawodnik, wiadomo legenda Barcy, ale w wielu meczach to Jego Barca wygląda bardzo słabo taktycznie:/
0
Słaby mecz, widać Barca traci powoli ten impet z początku sezonu, akurat ma ważne mecze...
0
Wchodzi maszyna!
1
@Adi123456789
1. Brazylia
2. Argentyna
3. Francja
0
Nie no nie wierzę, w Tvn24 Waldemara Pawlaka zapraszają, człowieka który chciał Nas związać energetycznie z Rosją na lata, wstydu nie mają...
0
@Rust_Cohle ,,Was"?! To ty nie kibic Blaugrany?
11
Za mojego życia Arsenal to jeden z tych zespołów, który zawsze starał się grać ładną i ofensywną piłkę, brawo!
5
Jeśli Arsenal dzisiaj wygra to różnica między nimi a Live w tabeli wyniesie...14 punktów;) (tak wiem Live ma zaległy mecz, ale mimo wszystko szok mały)
1
Ej co jakiś czas wyskakuje mi na stronie pusty prostokąt na 3/4 ekranu, nie można zrobić nic ani zamknąć, co się kurde dzieje?! :/
1
Janusza Janusza Januszem pogania na tenisie teraz...
https://mobile.twitter.com/DawidZbik/status/1579119992519655424
2
To może już czas żeby na La Rambli przy każdym loginie dodać informację czy ktoś czuję się hetero, bi czy gejem/lesbijką? Mozna też dodać drugie info np. o poglądach politycznych: ruska onuca,konserwa, centrum, liberał, lewica, lgbt itp. Ułatwi to komunikację myślę;)
0
Co to za jakieś plotki głupie? Taa pewnie jeszcze Cristiano jest gejem;)
0
@lukaszbrk też właśnie teraz zacząłem, wydaje się spoko;)
0
@aldewir można było wygrać za 3 pkt i wtedy przeskoczylibyśmy Turcję (gralibyśmy z USA), tak będziemy grać z Serbią. Ale z Niemcami czy Rosją zawsze trzeba starać sie wygrać, to więcej niż mecz;)
3
Jeeeest, Polska Niemcy 3-2, brawo dziewczyny!
Polska Gurom!
1
@kuz siatkę oglądaj a nie!;)
0
@Mads aaa ok, włącz tv:)
0
@Mads napisałem ,,chyba", trzeba by sprawdzić hehe