2

No to Polska Serbia teraz, trzymamy kciuki za dziewczyny!

6

Chłopak do wzięcia! Cena wywoławcza 400mln, słucham Państwa xD

https://mobile.twitter.com/Transfery_/status/1579875548951896065

4

Tak naprawdę to mafia bukmacherska zrobiła te dwa mecze LM o wcześniejszej godzinie, żeby ładnie kupony graczy czyścić i później biedny gracz puszcza drugi, trzeci itd.

1

Wielkie Juve hehe, kupon na start i chyba kosz:)

0

Tutaj krótkie przypomnienie dla fanów Barcy jak prawidłowo wymawiać Mbappe;)


1

To co w lecie Messi i Mbappe w Barcelonie haha;)

16

1

Ten tydzień to będzie wielki test dla projektu Xaviego...Powiedzmy szczerze, Barca nie może sobie pozwolić na odpadnięcie z LM na etapie fazy grupowej!

1

Barca broni się na Camp Nou, nie no kończymy tą szopkę!

0

@La Pulgaa dziadek, zabawa, Tiktok a nie poważne treningi...

1

Jak można tak grac, mać! Oj coś czuję ciężary duże z Interem

0

Lewy był pod skrzydłami Czesia no i jest jak jest:/

1

Nie no Xavi to wybitny zawodnik, wiadomo legenda Barcy, ale w wielu meczach to Jego Barca wygląda bardzo słabo taktycznie:/

0

Słaby mecz, widać Barca traci powoli ten impet z początku sezonu, akurat ma ważne mecze...

0

Wchodzi maszyna!

1

@Adi123456789
1. Brazylia
2. Argentyna
3. Francja

0

Nie no nie wierzę, w Tvn24 Waldemara Pawlaka zapraszają, człowieka który chciał Nas związać energetycznie z Rosją na lata, wstydu nie mają...

0

@Rust_Cohle ,,Was"?! To ty nie kibic Blaugrany?

11

Za mojego życia Arsenal to jeden z tych zespołów, który zawsze starał się grać ładną i ofensywną piłkę, brawo!

5

Jeśli Arsenal dzisiaj wygra to różnica między nimi a Live w tabeli wyniesie...14 punktów;) (tak wiem Live ma zaległy mecz, ale mimo wszystko szok mały)

1

Ej co jakiś czas wyskakuje mi na stronie pusty prostokąt na 3/4 ekranu, nie można zrobić nic ani zamknąć, co się kurde dzieje?! :/

1

Janusza Janusza Januszem pogania na tenisie teraz...

https://mobile.twitter.com/DawidZbik/status/1579119992519655424

2

To może już czas żeby na La Rambli przy każdym loginie dodać informację czy ktoś czuję się hetero, bi czy gejem/lesbijką? Mozna też dodać drugie info np. o poglądach politycznych: ruska onuca,konserwa, centrum, liberał, lewica, lgbt itp. Ułatwi to komunikację myślę;)

0

Co to za jakieś plotki głupie? Taa pewnie jeszcze Cristiano jest gejem;)

0

@lukaszbrk też właśnie teraz zacząłem, wydaje się spoko;)

0

@aldewir można było wygrać za 3 pkt i wtedy przeskoczylibyśmy Turcję (gralibyśmy z USA), tak będziemy grać z Serbią. Ale z Niemcami czy Rosją zawsze trzeba starać sie wygrać, to więcej niż mecz;)

3

Jeeeest, Polska Niemcy 3-2, brawo dziewczyny!

Polska Gurom!

1

@kuz siatkę oglądaj a nie!;)

0

@Mads aaa ok, włącz tv:)

0

@Mads napisałem ,,chyba", trzeba by sprawdzić hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?