2

Iga jesteś wielka!

1

@JordiAlbion Rakoczy wczoraj

2

@DonMatteo901 no idiota i tyle:)

1

@takisobiektos kabaret te ostatnie minuty hehe

0

Kuciak haha mądry inaczej;)

0

@kynio302 tylko żółta...

0

Królowa nie żyje...

4

Van den Brom stworzył potwora;)

1

Robert się bawi w Barcelonie, co za gigant zawodnik! Najlepszy na świecie piłkarz bez dwóch zdań!

0

Dzisiaj Tuchel a kiedy Klopp?

0

Sykora polskiej ligi i Lecha była podpora haha

0

Liverpool kaputt!

0

Skończy się 5-1;)

0

@Nazio87 daj spokój, Laskowski jest przereklamowany;)

1

Lewandowski Orzeł z Polski, do boju!

0

@wojopancer dzięki!

1

Była, będzie, jest Stal FKS!

0

@Dragon_Ball_Z Stal ma dwóch dobrych, młodych bramkarzy obecnie;)

1

ŁKS Stal konkurs rzutów karnych! Zapraszam do oglądania;)

3

Emocje w Niecieczy niczym w El Clasico!

0

Ech karny dla Legii...Bez sensu zachowanie tego obrońcy:/

0

Troszkę się Orkom chyba grunt palić zaczyna:)

https://mobile.twitter.com/NLwartracker/status/1564272154006413314

0

@okiemtypera_lucaxx95 to samo mam

7

Vinci na Tvn7, uwielbam ten film, pewnie głównie za fajny klimat Krakowa no i aktorzy też dają radę;)

3

"Fajny" ten ekogroszek...

https://mobile.twitter.com/Piterson1980/status/1563551192646447105

To będzie dramat z energią w zimie coś czuje, chyba, że będzie jakieś porozumienie z Rosją, wiem to pakt z diabłem, ale chyba nie ma alternatywy na ten moment, żeby zabezpieczyć Europę energetycznie:/

0

Real pewnie wciśnie tą bramkę, napór spory

0

Wolves 7/11 w pierwszym składzie to Portugalczycy, może tam Cristiano niech idzie;)

0

Cisnęła Warta i wcisnęła, polska liga jest genialna, te zwroty formy zespołów;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?