2

Znowu box nie dopinguje Nicka przy 40-15;)

1

Teraz będzie monolog po tym secie;)

1

Co Nick odwalił z 40-0?! Ech...

2

2 razy sędziowie Nickowi wywołali aut a była dobra, masakra ci sędziowie z Wmbledonu...

1

Co oni tak Kyrgiosa rozpraszają ta publiczność;)

0

Otwierający gem i Nick wytrzymał presję:)

0

@Colon szkoda ze 2 piłki łatwe zepsuł...

4

Dziękuję, dobranoc! Nie ma takiego bicia, brawo Nick!

0

Przy tym poziomie serwisu Kyrgiosa, każde przełamanie na Jego korzyść to w zasadzie wyrok w secie dla Serba

2

Vamos Nick! Brawo!

1

Kyrgios ma ten luz serwisowy:)

0

Halooo! Wimbledon!

#teamKyrgios

4

Brawo Raków, utrzeć nosa Poznanianiakom piękna sprawa;)

0

@Sau_Ron Buffer;)

1

Kurdę, żeby Nam tylko PSG nie podwędziło Roberta, bo będzie dramat...

1

To Djoko pewnie w przerwie seta inhalacje zapoda;)

0

Polska piłka klubowa z tego ci widać po wynikach, to potęga w Europie;)

1

@mekston Djoko i Halep

1

Rafa-Kyrgios będzie wesoło, ile się Nick nagada do sędziego na Nadala haha

0

@Medium ta obecna trawa wolniejsza od wielu lat;) W studiu ostatnio wspominali jak pamiętam;)

0

@Encore możliwy krecz?

0

Jak sytuacja z Rafą? Bo jestem w pracy

3

@tristan87 akurat tu ma 100% racji, niech się w końcu nauczą grać co 3-4 dni, bo w Polsce to często piłkarze mają wakacje, 1 mecz na tydzień, w końcu to profesjonalni piłkarze

0

Trzeba Irańczykom oddać, że mają talent do siatkówki

2

Ten ptak nasłany pewnie przez Raków;) W końcu ostatnio w Poznaniu złapali obsesję na temat klubu i kibiców z Częstochowy

0

@Getek ciekawe co z Rafałem Strączkiem? Wkopał go Mario Piekario trochę...

0

@Barca_Big_Moment mam nadzieję:)

0

Oj Djokovic już pajacuje

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?