Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Znowu box nie dopinguje Nicka przy 40-15;)
1
Teraz będzie monolog po tym secie;)
1
Co Nick odwalił z 40-0?! Ech...
2
2 razy sędziowie Nickowi wywołali aut a była dobra, masakra ci sędziowie z Wmbledonu...
1
Co oni tak Kyrgiosa rozpraszają ta publiczność;)
0
Otwierający gem i Nick wytrzymał presję:)
0
@Colon szkoda ze 2 piłki łatwe zepsuł...
4
Dziękuję, dobranoc! Nie ma takiego bicia, brawo Nick!
0
Przy tym poziomie serwisu Kyrgiosa, każde przełamanie na Jego korzyść to w zasadzie wyrok w secie dla Serba
2
Vamos Nick! Brawo!
1
Kyrgios ma ten luz serwisowy:)
0
Halooo! Wimbledon!
#teamKyrgios
4
Brawo Raków, utrzeć nosa Poznanianiakom piękna sprawa;)
0
@Sau_Ron Buffer;)
1
Kurdę, żeby Nam tylko PSG nie podwędziło Roberta, bo będzie dramat...
1
To Djoko pewnie w przerwie seta inhalacje zapoda;)
0
Polska piłka klubowa z tego ci widać po wynikach, to potęga w Europie;)
0
Niby izotonik;)
https://www.sport.pl/tenis/7,64987,28663353,djokovic-zaczal-wdychac-zawartosc-butelki-the-telegraph-ujawnia.html#s=BoxOpImg7
1
@mekston Djoko i Halep
1
Rafa-Kyrgios będzie wesoło, ile się Nick nagada do sędziego na Nadala haha
0
@Medium ta obecna trawa wolniejsza od wielu lat;) W studiu ostatnio wspominali jak pamiętam;)
0
@Encore możliwy krecz?
0
Jak sytuacja z Rafą? Bo jestem w pracy
3
@tristan87 akurat tu ma 100% racji, niech się w końcu nauczą grać co 3-4 dni, bo w Polsce to często piłkarze mają wakacje, 1 mecz na tydzień, w końcu to profesjonalni piłkarze
0
Trzeba Irańczykom oddać, że mają talent do siatkówki
2
Ten ptak nasłany pewnie przez Raków;) W końcu ostatnio w Poznaniu złapali obsesję na temat klubu i kibiców z Częstochowy
0
@Getek ciekawe co z Rafałem Strączkiem? Wkopał go Mario Piekario trochę...
0
@Barca_Big_Moment mam nadzieję:)
0
Oj Djokovic już pajacuje
2
Tu jest granie a nie jakieś Wimbledony;)
https://mobile.twitter.com/anaivanovic/status/1544336953100877824