Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To będzie krótki 50min mecz, 2 sety, Gauff usztywniona za bardzo;)
2
No to lecimy! Good luck Iga!
1
Właśnie przez takich gagatków jak Pique klub pikuje w dół...Dawno nie powinno go być w Barcy, chlop myśli o wszystkim tylko nie o piłce
5
Belgia to leśne dziadki już, Polska im pokaże parę myczków;)
2
@barcelonaLM Belgia leśne dziadki, Polska ich rozjedzie hehe
0
@mekston zgadzam się, ma dużo potężniejszy ten forhend:)
0
W 4 secie Ruud 1 niewymuszony błąd, niebywale regularny jest ten chłopak!
0
@Criss18Barca a Mane umie tak zatańczyć? ;)
0
Oczywiście realizator nie chce pokazać o co chodzi...
9
O jeny znowu się ktoś przypina do siatki na Rolandzie:) Maja Staśko może?!
0
Ruud Cilic czuję 5 setów i zwycięstwo Ruuda;)
0
@Encore No ciekawe co Ruud pokaże
1
Ronaldo odmienił swoim mentalem Portugalię co by nie mówić:)
0
Cristiano pewnie wyrówna;)
0
@Vebrol a Shakira płacze...
0
Czyli co finał Nadal-Ruud jednak?!
0
Rune to wygra dzisiaj:)
0
To po wygraniu tego Mistrzostwa to Złota Piłka chyba dla Messiego
2
Dybala pięknie to wykończył!
0
C'mon Scotland!
1
@MesQueUnClub96 przepraszam zatem, że wierzę w polską reprezentację:)
0
Lewy i spółka pokażą na Mundialu Argentynie parę myczków, także spokojnie;)
0
Oglądajcie ćwierćfinał Ruuda z Rune w Rolandzie a nie jakieś piłki;)
0
Jak ogólnie Zverev dziś zagrał? Zagrozi w jakiekolwiek sposób Rafie czy gładkie 3-0?
3
To jest cały Rafa Nadal! Brawo!
0
Rafa to dobry człowiek, wie, że ludzie na rano do pracy musza wstać;)
0
Ale Rafa go robi teraz:) Chyba po Serbie
0
Ależ kapitalny gem Nadala
0
Vamos Rafa! Brawo!
0
Ale Novak błędy, Rafa bierze tego seta:)
Ale cały turniej wygra wg mnie Holger Rune;)