0

To będzie krótki 50min mecz, 2 sety, Gauff usztywniona za bardzo;)

2

No to lecimy! Good luck Iga!

1

Właśnie przez takich gagatków jak Pique klub pikuje w dół...Dawno nie powinno go być w Barcy, chlop myśli o wszystkim tylko nie o piłce

5

Belgia to leśne dziadki już, Polska im pokaże parę myczków;)

2

@barcelonaLM Belgia leśne dziadki, Polska ich rozjedzie hehe

0

@mekston zgadzam się, ma dużo potężniejszy ten forhend:)

0

W 4 secie Ruud 1 niewymuszony błąd, niebywale regularny jest ten chłopak!

0

@Criss18Barca a Mane umie tak zatańczyć? ;)


0

Oczywiście realizator nie chce pokazać o co chodzi...

9

O jeny znowu się ktoś przypina do siatki na Rolandzie:) Maja Staśko może?!

0

Ruud Cilic czuję 5 setów i zwycięstwo Ruuda;)

0

@Encore No ciekawe co Ruud pokaże

1

Ronaldo odmienił swoim mentalem Portugalię co by nie mówić:)

0

Cristiano pewnie wyrówna;)

0

@Vebrol a Shakira płacze...

0

Czyli co finał Nadal-Ruud jednak?!

0

Rune to wygra dzisiaj:)

0

To po wygraniu tego Mistrzostwa to Złota Piłka chyba dla Messiego

2

Dybala pięknie to wykończył!

0

C'mon Scotland!

1

@MesQueUnClub96 przepraszam zatem, że wierzę w polską reprezentację:)

0

Lewy i spółka pokażą na Mundialu Argentynie parę myczków, także spokojnie;)

0

Oglądajcie ćwierćfinał Ruuda z Rune w Rolandzie a nie jakieś piłki;)

0

Jak ogólnie Zverev dziś zagrał? Zagrozi w jakiekolwiek sposób Rafie czy gładkie 3-0?

3

To jest cały Rafa Nadal! Brawo!

0

Rafa to dobry człowiek, wie, że ludzie na rano do pracy musza wstać;)

0

Ale Rafa go robi teraz:) Chyba po Serbie

0

Ależ kapitalny gem Nadala

0

Vamos Rafa! Brawo!

0

Ale Novak błędy, Rafa bierze tego seta:)
Ale cały turniej wygra wg mnie Holger Rune;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?