0

@OsamaDembele pewnie jakiś kebab;)

0

My się tak nie śmiejemy z Utd i Cristiano, bo za chwilę gramy ciężki mecz z Betisem, z Neto na bramce...

2

Co za tenisowy spektakl dzisiaj, brawo Alcaraz!

0

2 piłki meczowe Alcaraz:)

0

@Katalonbar ooo a ile Ronaldo strzelił z tego?!

1

@Janiama Betis Barcelona 3-2

0

Ależ gra Alcaraz!

0

Widzew już 0-5 co się dzieje?

0

Vamos Alcaraz!!

2

@eydeem młody wilk;)

2

@Danny Gaucho sorki coś mi wcześniej źle wyświetliło widocznie;)

0

Arek Milik nie gra bo trener obrażony czy kontuzja?

0

Rangers już 2 0, jadą do finału:)

0

Sympatyczny chłopak ten Militao:)

5

PSG czy City nie ma tego genu LM niestety

0

Real to przejdzie jaja, mają ten mental...

1

Brutalny faul na Wincijuszu a sędzia nic...

1

@FAD trener Nowak przytoczył w ramach anegdoty, że poprzedni trener Jego klubu powiedział kiedyś, że posiadanie bez penetracji jest jak masturbacja (coś w ten deseń), tylko przytoczył cytat po angielsku;)

1

No to zgłaszam Polsat Sport do Krajowej Rady za te słowa, to deprawacja młodzieży!

0

@Vincent__Vega Real City 3-2

0

@cris2706 tak już wyprasowane!

0

Zibi Boniek mówi, że jest wzruszony i poruszony, ładne słowa:)

2

Szacunek za ten półfinał dla Villarreal, za mocny Live niestety

0

Rulli pomóż tak chłopie w meczu Polska Argentyna

0

@Worny niech gra pomoże Polsce:)

0

Kurde co tak Villarreal odcięło fizycznie?!

0

Ech Rulli trochę lipa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?