Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OsamaDembele pewnie jakiś kebab;)
0
@OsamaDembele
https://www.fcbarca.com/104876-ostatnia-przysluga-neto.html
0
My się tak nie śmiejemy z Utd i Cristiano, bo za chwilę gramy ciężki mecz z Betisem, z Neto na bramce...
2
Co za tenisowy spektakl dzisiaj, brawo Alcaraz!
0
2 piłki meczowe Alcaraz:)
0
@Katalonbar ooo a ile Ronaldo strzelił z tego?!
1
@Janiama Betis Barcelona 3-2
0
Ależ gra Alcaraz!
0
Widzew już 0-5 co się dzieje?
0
Vamos Alcaraz!!
2
@eydeem młody wilk;)
1
Pamiętajcie nigdy nie wychodzimy przed końcem meczu! Haha
https://www.meczyki.pl/newsy/kibice-realu-madryt-wyszli-przed-koncem-meczu-z-manchesterem-city-pozniej-blagali-o-powrot-na-trybuny-wideo/187672-n
2
@Danny Gaucho sorki coś mi wcześniej źle wyświetliło widocznie;)
0
Arek Milik nie gra bo trener obrażony czy kontuzja?
0
Rangers już 2 0, jadą do finału:)
5
To fejk?!
https://mobile.twitter.com/KrzysztofRot/status/1522199330916028417
0
Sympatyczny chłopak ten Militao:)
5
PSG czy City nie ma tego genu LM niestety
0
Real to przejdzie jaja, mają ten mental...
1
Brutalny faul na Wincijuszu a sędzia nic...
1
@FAD trener Nowak przytoczył w ramach anegdoty, że poprzedni trener Jego klubu powiedział kiedyś, że posiadanie bez penetracji jest jak masturbacja (coś w ten deseń), tylko przytoczył cytat po angielsku;)
1
No to zgłaszam Polsat Sport do Krajowej Rady za te słowa, to deprawacja młodzieży!
0
@Vincent__Vega Real City 3-2
0
@cris2706 tak już wyprasowane!
0
Zibi Boniek mówi, że jest wzruszony i poruszony, ładne słowa:)
2
Szacunek za ten półfinał dla Villarreal, za mocny Live niestety
0
Rulli pomóż tak chłopie w meczu Polska Argentyna
0
@Worny niech gra pomoże Polsce:)
0
Kurde co tak Villarreal odcięło fizycznie?!
0
Ech Rulli trochę lipa...