KanapkaFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wlodek54 To marzenia wracaja XD
0
Raczej już po marzeniach Hamburgera szkoda
7
Dembele wystarczy ze przyjmie piłke i poda dokładnie i juz jest lepszy od wszystkich naszych skrzydłowych XD
1
Remontada loading
0
Wszystko rozumiem, zostanie Kessie rozumiem, zostanie Eric no rozumiem, ale wytłumaczenia dlaczego Ferran zostanie nie ma
3
Po wygraniu mistrza mogli walkowery oddawać każdemu jak im i tak nie za bardzo chce sie grać
2
Dobra kończcie ten sezon człowiek osiwieje przez was
1
@PatrychoO Z ferranem na skrzydle? Tego co w poprzednich sezonach
3
I po challangu
1
@Antajbandaj 4;2 prowadzimy
1
Yamal twoja kolej na brame
0
Ale trzaska bramy
0
Espanyol próbując zabić cała drużyne podpisał na siebie wyrok XD
0
@Kgorecki2500 Dlaczego? XD
0
Jak myślicie, Napoli odda dziś meczyk żeby mistrza zgarnąć u siebie?
7
Dajcie już karne bo szkoda to oglądać
1
5min na wyrówanie rekordu 5 bram w 20min dadza rade
3
Kurczaki znowu chcą 5 do 20min spodobało im się
0
Ale jedzie PSG XD
1
Szkoda że taka anomalia zdarza sie raz na 10 meczy
0
15min a Viniego już odkleja
0
Panom z United już podziękujemy
0
@Herato 3 możliwe ale 4 bez szans
1
Jakby to była lm a nie liga to by Real juz z 5;0 wygrywał XD
1
@bari_94 A chociaż by se pograł
0
Lewemu jakby obie nogi połamali to i tak by go nie zmienił
0
Widać treneiro chce być jak Guardiola nie zna pojecia zmiany
2
@Tomo1989 Nic to co zwykle
0
Ciekawe czy kiedyś doczekam się zmiany Lewego
1
@Barca_bwo Aktualizują stronkę do końca miecha