0

@wlodek54 To marzenia wracaja XD

0

Raczej już po marzeniach Hamburgera szkoda

7

Dembele wystarczy ze przyjmie piłke i poda dokładnie i juz jest lepszy od wszystkich naszych skrzydłowych XD

1

Remontada loading

0

Wszystko rozumiem, zostanie Kessie rozumiem, zostanie Eric no rozumiem, ale wytłumaczenia dlaczego Ferran zostanie nie ma

3

Po wygraniu mistrza mogli walkowery oddawać każdemu jak im i tak nie za bardzo chce sie grać

2

Dobra kończcie ten sezon człowiek osiwieje przez was

1

@PatrychoO Z ferranem na skrzydle? Tego co w poprzednich sezonach

3

I po challangu

1

@Antajbandaj 4;2 prowadzimy

1

Yamal twoja kolej na brame

0

Ale trzaska bramy

0

Espanyol próbując zabić cała drużyne podpisał na siebie wyrok XD

0

@Kgorecki2500 Dlaczego? XD

0

Jak myślicie, Napoli odda dziś meczyk żeby mistrza zgarnąć u siebie?

7

Dajcie już karne bo szkoda to oglądać

1

5min na wyrówanie rekordu 5 bram w 20min dadza rade

3

Kurczaki znowu chcą 5 do 20min spodobało im się

0

Ale jedzie PSG XD

1

Szkoda że taka anomalia zdarza sie raz na 10 meczy

0

15min a Viniego już odkleja

0

Panom z United już podziękujemy

0

@Herato 3 możliwe ale 4 bez szans

1

Jakby to była lm a nie liga to by Real juz z 5;0 wygrywał XD

1

@bari_94 A chociaż by se pograł

0

Lewemu jakby obie nogi połamali to i tak by go nie zmienił

0

Widać treneiro chce być jak Guardiola nie zna pojecia zmiany

2

@Tomo1989 Nic to co zwykle

0

Ciekawe czy kiedyś doczekam się zmiany Lewego

1

@Barca_bwo Aktualizują stronkę do końca miecha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?