KanapkaFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny spacerek dajcie już coś cięższego XD
4
Ja siedząc na kanapie oglądając mecz jestem bardziej w niego zaangażowany niż Messi
1
@Jarema2000 Jeśli wpłacisz 200 i odrazu wypłacisz to te bonusowe 200 ci zabierają
1
@kaczucha1899 Okrągły jeden mecz
0
@FcPortoFan1999 No dziś posiedzi bo na rewanz go oszczędzają
1
W końcu nasi sędziowie cofaja Realowi brame i to lubie
2
Luuk de GOAT z bramką. Maszyna
0
Kończ ten mecz sedzia
0
Zaraz sie farcik skończy
0
@Firestone No wprowadził ale kto wiedział ze postanowi stracic piłe w srodku boja
2
Co ma do tego Xavi ze Ferran marnuje 5 setek, Dembele nie uzywa mózgu a Alonso prowadzi sabotaz XD
0
Słabo mi tragedia
2
Booooze XD Usman
1
Gdyby była pusta brama to i tak by nie wbili
3
Prosze Ferran zejdz
0
A nasze Panie naśladują chłopów i już 2:0 w plecy z Bayernem
5
Czas najwyższy na Luuka de GOAT
1
@Joe_Pesci Jak do Ronaldo i Realu mozna znaleźć jakieś argumenty to do Mourinho nie widzę zbyt wielu
0
Dziś losują tylko 1/16 czy jeszcze drabinke na kogo mozna wpaść w 1/8?
0
@Faro Właśnie sie skończył
0
Trzeba zagrać na Inter w środe kurs ładny bo my nic nie gramy
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kounde kontuzja chyba
0
@Roobo Wolałbym wygrać z Bayernem po babolu w 90min niz znowu dostać w d po dobrej grze
2
Lewy przegrał ten mecz fakt nie opinia 1 połowa powinna zamknąć mecz ale no co czasem nie idzie po myśli na Camp Nou obowiązkowy rewanz bo Bayern jest lekko do pyknięcia
0
I się pewnie skończy jak nie napewno ze nikogo nie kupią a jak kupią to jakiegoś kasztana na ławe
0
Offtop: Messi wlaśnie wylądował w Barcelonie! [Romero]
0
@trolownik Powinien być spacer
4
Mecz jak na poprzednie widowiska w Copa całkiem niezły, to komentatorzy zabijają jakiekolwiek emocje czuje sie jakbym oglądał mecz towarzyski a nie finał.
1
Jakich czasów dożyłem widząc Barce która jest totalnie zdominowana przez spadkowicza XD Zero chęci i pomysłu do gry