0

Kolejny spacerek dajcie już coś cięższego XD

4

Ja siedząc na kanapie oglądając mecz jestem bardziej w niego zaangażowany niż Messi

1

@Jarema2000 Jeśli wpłacisz 200 i odrazu wypłacisz to te bonusowe 200 ci zabierają

1

@kaczucha1899 Okrągły jeden mecz

0

@FcPortoFan1999 No dziś posiedzi bo na rewanz go oszczędzają

1

W końcu nasi sędziowie cofaja Realowi brame i to lubie

2

Luuk de GOAT z bramką. Maszyna

0

Kończ ten mecz sedzia

0

Zaraz sie farcik skończy

0

@Firestone No wprowadził ale kto wiedział ze postanowi stracic piłe w srodku boja

2

Co ma do tego Xavi ze Ferran marnuje 5 setek, Dembele nie uzywa mózgu a Alonso prowadzi sabotaz XD

0

Słabo mi tragedia

2

Booooze XD Usman

1

Gdyby była pusta brama to i tak by nie wbili

3

Prosze Ferran zejdz

0

A nasze Panie naśladują chłopów i już 2:0 w plecy z Bayernem

5

Czas najwyższy na Luuka de GOAT

1

@Joe_Pesci Jak do Ronaldo i Realu mozna znaleźć jakieś argumenty to do Mourinho nie widzę zbyt wielu

0

Dziś losują tylko 1/16 czy jeszcze drabinke na kogo mozna wpaść w 1/8?

0

@Faro Właśnie sie skończył

0

Trzeba zagrać na Inter w środe kurs ładny bo my nic nie gramy

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kounde kontuzja chyba

0

@Roobo Wolałbym wygrać z Bayernem po babolu w 90min niz znowu dostać w d po dobrej grze

2

Lewy przegrał ten mecz fakt nie opinia 1 połowa powinna zamknąć mecz ale no co czasem nie idzie po myśli na Camp Nou obowiązkowy rewanz bo Bayern jest lekko do pyknięcia

0

I się pewnie skończy jak nie napewno ze nikogo nie kupią a jak kupią to jakiegoś kasztana na ławe

0

Offtop: Messi wlaśnie wylądował w Barcelonie! [Romero]


0

@trolownik Powinien być spacer

4

Mecz jak na poprzednie widowiska w Copa całkiem niezły, to komentatorzy zabijają jakiekolwiek emocje czuje sie jakbym oglądał mecz towarzyski a nie finał.

1

Jakich czasów dożyłem widząc Barce która jest totalnie zdominowana przez spadkowicza XD Zero chęci i pomysłu do gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?