KanapkaFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamiVeB A to po co oddaliśmy punkty Celcie? Oni tez o nic nie grają
1
Co myślicie o jutrzejszym meczu? Zachowamy resztki honoru i zakończymy sezon wygraną czy oddamy punkty spadkowiczowi?
0
"Jesteśmy dziadami"
1
No wakacje co mecz w drugiej połowie XD Żałosne
3
Równie dobrze możemy nie wychodzić na drugie połowy co mecz wakacje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Piękny diss na Neya :D
2
Wątpię żeby chciał odjeść
2
"W 40. minucie meczu w polu karnym został sfaulowany Cavani. Argentyńczyk sam podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i posłał mocne uderzenie poza zasięgiem bramkarza." XDD to dobrze że wiedzą skąd Cavani jest
9
Aż żal czytać te komentarze
1
Albo 110-120+ Rakieta lub Arda
0
http://seriale.co/ tu masz wszystkie sezony
0
Z 90+Rakieta 120 z tymi zmiennymi wyjdzie z 160-170
1
oj wątpie haahhaha
3
Jestem pewnien że Semedo za rok bedzie miał renome jak Alves za najlepszych lat w Barcie
1
Oni by Bartka z chaty na taczce wywieźli
8
Potrzebujemy tego Dembele bardzo musi ktoś po jednym skrzydle latać jeżeli Messi zostanie bardziej na pomocy to wtedy Deulo lata po prawej a po lewej pokazuje sie tylko Alba
1
Oni sami powiedzieli że jest na sprzedaż jak odpowiednia kase wyłożymy
0
Wrzucienie Cou do rezerw to jak oddanie go za free jest kluczowym zawodnikiem wiec nawet jak teraz odwala to może stracić zaufanie kibiców a podstawowy skład i tak bedzie miał
2
CO wy sie do tego trenera czepiacie zagrał na razie 2 mecze nie jego wina że forma zawodników jest masakryczna
2
A Ter Stegen typowo stoi i sie kurw* patrzy
0
i hu* po meczu.....
0
Już widać że bedzie katastrofa
0
Lepsze 3 lata z nim niż bez niego
0
motorze nie może XD
0
A poza tym go już tam kibice nie chcą chyba niektórzy palą już jego koszulki
0
W tym momencie bardzo
7
i kupno Umtitiego
0
Po Neymarze swoją drogą ale pomoc i obrona do wymiany jedyny Umtiti grał
0
HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAH