2

@kamiVeB A to po co oddaliśmy punkty Celcie? Oni tez o nic nie grają

1

Co myślicie o jutrzejszym meczu? Zachowamy resztki honoru i zakończymy sezon wygraną czy oddamy punkty spadkowiczowi?

0

"Jesteśmy dziadami"

1

No wakacje co mecz w drugiej połowie XD Żałosne

3

Równie dobrze możemy nie wychodzić na drugie połowy co mecz wakacje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Piękny diss na Neya :D


2

Wątpię żeby chciał odjeść

2

"W 40. minucie meczu w polu karnym został sfaulowany Cavani. Argentyńczyk sam podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i posłał mocne uderzenie poza zasięgiem bramkarza." XDD to dobrze że wiedzą skąd Cavani jest

9

Aż żal czytać te komentarze

1

Albo 110-120+ Rakieta lub Arda

0

http://seriale.co/ tu masz wszystkie sezony

0

Z 90+Rakieta 120 z tymi zmiennymi wyjdzie z 160-170

1

oj wątpie haahhaha

3

Jestem pewnien że Semedo za rok bedzie miał renome jak Alves za najlepszych lat w Barcie

1

Oni by Bartka z chaty na taczce wywieźli

8

Potrzebujemy tego Dembele bardzo musi ktoś po jednym skrzydle latać jeżeli Messi zostanie bardziej na pomocy to wtedy Deulo lata po prawej a po lewej pokazuje sie tylko Alba

1

Oni sami powiedzieli że jest na sprzedaż jak odpowiednia kase wyłożymy

0

Wrzucienie Cou do rezerw to jak oddanie go za free jest kluczowym zawodnikiem wiec nawet jak teraz odwala to może stracić zaufanie kibiców a podstawowy skład i tak bedzie miał

2

CO wy sie do tego trenera czepiacie zagrał na razie 2 mecze nie jego wina że forma zawodników jest masakryczna

2

A Ter Stegen typowo stoi i sie kurw* patrzy

0

i hu* po meczu.....

0

Już widać że bedzie katastrofa

0

Lepsze 3 lata z nim niż bez niego

0

motorze nie może XD

0

A poza tym go już tam kibice nie chcą chyba niektórzy palą już jego koszulki

0

W tym momencie bardzo

7

i kupno Umtitiego

0

Po Neymarze swoją drogą ale pomoc i obrona do wymiany jedyny Umtiti grał

0

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAH

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?