KanapkaFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Z wiadomych, zamieszki kibiców i policja jeszcze strajkuje wiec nie moga zapewnic bezpieczeństwa na stadionie
0
@VeB 1899 Kibice wojne sobie zrobili
0
Już z górki, jeszcze wp.... od Napoli i zaczynamy wakacje
23
Dobrze ze Roque nie wszedł, jeszcze by przypadkiem bramke strzelił
6
Roque za rok w 1 rundzie pucharu króla może wejdzie
1
Łysy ty zostań z nimi juz nie wracaj do Barcelony
1
Treneiro moze jakies zmiany?
4
Ale 7 spalonych do przerwy to dawno nie widziałem. Moze jakis rekordzik do gablotki
0
Nowy rok a ci jeszcze gorsi niz w poprzednim
0
I to jest wasz GOAT? Bo mój tak
1
Gdyby dziś na boisku zamiast hamulcowego i Brazola był Auba i Luuk to byśmy z 5 bram lekko wsadzili XD Fakty
0
Może już rekin wejscie Panie trenerze?
5
Roque zaczyna strzelanie w meczu z Cruzeiro w 65min i bardzo możliwe że spuszcza swój dawny klub z ligi
0
Jakbyśmy takim stylem wygrali lm to by nikt nie narzekał. A jak wywozimy 3 punkty z ciezkiego terenu to juz ble
0
No to szybkie 3;0
1
@krol211 Ale pisze ci ze on odmówił a nie Barcelona.
2
@kubix05 Korzystny wynik to mniej niz 5;0 XD
2
Przeciez ten Brazol co okienko tu przychodzi i do dziś go nie widzieli, tym razem nic sie nie zmieni XD
1
@escarabajo W rewanzu juz tylko od Brazoli zalezy ile wbija, awans raczej formalność
0
@KanapkaFCB Wiec podsumowując kiedyś pewnie odpadną ale napewno nie na Bolivarze
0
@escarabajo Jak to nie spodziewałeś się? W boliwi gra się tak aby najmniej stracić a nie wygrać. Przez położenie stadionu chłopy maja +10 do wszystkiego Palmeiras tam bęcki zbieralo. U siebie Para ich zdemoluje zaliczka 2 bram to nic
4
@KanapkaFCB I wywalczony karniak
15
Roque asysta i umie strzelić i podać
0
@Kamiloza91 Skończyli lige na niższej pozycji niz tamci
0
@Ralph87 Gundo chce, Messi nie
1
@FcPortoFan1999 Te zejścia na boki to by 15 letni bramkarz nawet rozczytał
1
Lekkie drewno ci Polacy w karnych XD
0
@Encore No spoko tylko że to info z 12 a nie 18 teraz juz po ptakach jest
0
Wio po Bilve a nie jakiegoś dziadka
0
Jude w Realu. Here we go!