2

@Roobo Ja nie o smutku piszę

1

Jaki mecz z Atletico (poza erą Flicka) najlepiej wspominacie? :)

15

Wiedziałem, że prawicowy fanatycy (zarówno pislamiści jak i konfiarze wszelkiej maści) na tej stronie bedą mieć ból dupy po wczorajszej klęsce Orbana. Ale nie myślałem, że aż tak wielki :D

3

2

Jó reggelt kívánok La Rambla!
Legyen szép napod! ;)

2

A co ten Mareczek taki fioletowy na buzi? :/

0

@Karol145 Tu bym mimo wszystko polemizował. Marcus ma lepszych kolegów w Barcelonie i przede wszystkim Flicka stawiającego na ofensywny styl gry. Bilbao w lidze ma 33 strzelone bramki w 31 meczach.

3

Może i Rashford bywa drewniany, ale jak sobie go porównany z Nico w tym sezonie, to nie jest aż tak źle ;)

Nico - 1840 minut, 4 gole, 6 asyst. Bilbao:12 miejsce w tabeli La Liga, 6 pkt. nad strefą spadkową. Po sezonie odchodzi trener.

Marcus - 2280 minut, 12 bramek, 13 asyst. Barcelona: zdobyty Superpuchar Hiszpanii, Lider w tabeli La Liga, 9 pkt. przewagi nad drugim Realem, półfinalista PK, wciaż jeszcze w walce o LM.

A to zdecydowanie najlepsza akcja Nico w tym sezonie:

https://www.instagram.com/reel/DTOTLAHCr-E/

0

@Irmscher10 od pucybuta do milionera

1

@fotohobby
Ju łe sej.
Jak się bawić to na całego!

3

0

@Sinirsey
Warto wspomnieć, że Kurakao zagra na Mundialu.

2

@tomek8756 Jak Oskarek mówi, że będzie dobrze to ja mu wierzę

1

@Czajka90
Dziękuję za czujność. Doceniam.

2

2

@Kamiloza91
Mądrego to aż miło poczytać

1

@sergio5 to znaczy?

2


Piękny to jest język :D

1

Wakacje nad Balatonem zapowiadają się w tym roku wybornie ;)

1

@Prorokk zwróciłem ci uwagę, bo zapoczątkowałem dyskusję i chcę by ona była na temat. Niestety wielokrotnie pokazujesz, że nie potrafisz pisać na temat, więc po raz kolejny zwracam ci uwagę, że nie piszesz na temat. Hehe

3

@Prorokk Trzeba się mocno zastanowić nad tym, dlaczego tak najważniejsze jest dla ciebie to komu zwracam a komu nie zwracam na coś uwagi. Hehe.

2

@Prorokk Tematem dyskusji nie jest porównywanie jednej beki do drugiej. Hehe

2

@sergio5
Kolejny. Tak ciężko wam przełknąć pewne rzeczy? Dyskusja dotyczy pasku na Republice odnośnie wyborów na Węgrzech. Co ma do tego PIS, Po i "konferencja" ?

9

@Prorokk Dyskusja dotyczy Republiki i pasku odnośnie wyborów na Węgrzech. A ty o Trzaskowskim. Każdy wie, że nie potrafisz odnosić się do tematu dyskusji. Nie pogrążaj się.
Hehe

34

Republika już zdjęła pasek "WIELKIE ZWYCIĘSTWO ORBANA" i nie podaje wyniku procentowego głosów. Teraz jest pasek, że trwa zliczanie głosów i informacja o frekwencji.
:D :D

2

@sergio5 a co ma do tego Giertych? Prędzej Romanowski. Kolega Ziobry po fachu

3

Podobno Ziobro już spakowany i czeka na transport do Mińska.

3

Nawet GKS Katowice gra piłkę milszą dla oka niż Real Madryt.

2

Polonia Bytom remisuje i siebie 0:0 do przerwy z Wisłą Kraków. Może i nie ma bramek, ale jak na nasze rodzime rozgrywki, to mega zacięty to jest mecz i dużo sytuacji do strzelania bramki przez obie drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?