Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Roobo Ja nie o smutku piszę
1
Jaki mecz z Atletico (poza erą Flicka) najlepiej wspominacie? :)
15
Wiedziałem, że prawicowy fanatycy (zarówno pislamiści jak i konfiarze wszelkiej maści) na tej stronie bedą mieć ból dupy po wczorajszej klęsce Orbana. Ale nie myślałem, że aż tak wielki :D
3
23/03/2026:
https://tvn24.pl/_e/i/najnowsze/cdn-zdjecie-543454-karol-nawrocki-i-viktor-orban-ph8963353/alternates/WEBP_LANDSCAPE_840
"Karol - człowiek, który został talizmanem"
2
Jó reggelt kívánok La Rambla!
Legyen szép napod! ;)
2
A co ten Mareczek taki fioletowy na buzi? :/
0
@Karol145 Tu bym mimo wszystko polemizował. Marcus ma lepszych kolegów w Barcelonie i przede wszystkim Flicka stawiającego na ofensywny styl gry. Bilbao w lidze ma 33 strzelone bramki w 31 meczach.
3
Może i Rashford bywa drewniany, ale jak sobie go porównany z Nico w tym sezonie, to nie jest aż tak źle ;)
Nico - 1840 minut, 4 gole, 6 asyst. Bilbao:12 miejsce w tabeli La Liga, 6 pkt. nad strefą spadkową. Po sezonie odchodzi trener.
Marcus - 2280 minut, 12 bramek, 13 asyst. Barcelona: zdobyty Superpuchar Hiszpanii, Lider w tabeli La Liga, 9 pkt. przewagi nad drugim Realem, półfinalista PK, wciaż jeszcze w walce o LM.
A to zdecydowanie najlepsza akcja Nico w tym sezonie:
https://www.instagram.com/reel/DTOTLAHCr-E/
0
@Irmscher10 od pucybuta do milionera
1
@fotohobby
Ju łe sej.
Jak się bawić to na całego!
3
https://pbs.twimg.com/media/HFukecVWAAAUqhL?format=jpg&name=medium
Witamy w domu wolnego słowa ;)
0
@Sinirsey
Warto wspomnieć, że Kurakao zagra na Mundialu.
2
@tomek8756 Jak Oskarek mówi, że będzie dobrze to ja mu wierzę
1
@Czajka90
Dziękuję za czujność. Doceniam.
2
https://www.tokfm.pl/swiat/tajny-plan-ziobry-i-romanowskiego-to-tam-szykuja-sie-do-ucieczki-news-dzieje-sie
Szykuje się American dream czyli skok za Wielką Wodę :D
2
@Kamiloza91
Mądrego to aż miło poczytać
1
@sergio5 to znaczy?
18
@Rastafarnianin
Witamy w domu wolnego słowa!
https://zapodaj.net/images/4e586b1807398.jpg
...
https://zapodaj.net/images/b1e6d8654c820.jpg
2
Piękny to jest język :D
1
Wakacje nad Balatonem zapowiadają się w tym roku wybornie ;)
1
@Prorokk zwróciłem ci uwagę, bo zapoczątkowałem dyskusję i chcę by ona była na temat. Niestety wielokrotnie pokazujesz, że nie potrafisz pisać na temat, więc po raz kolejny zwracam ci uwagę, że nie piszesz na temat. Hehe
3
@Prorokk Trzeba się mocno zastanowić nad tym, dlaczego tak najważniejsze jest dla ciebie to komu zwracam a komu nie zwracam na coś uwagi. Hehe.
2
@Prorokk Tematem dyskusji nie jest porównywanie jednej beki do drugiej. Hehe
2
@sergio5
Kolejny. Tak ciężko wam przełknąć pewne rzeczy? Dyskusja dotyczy pasku na Republice odnośnie wyborów na Węgrzech. Co ma do tego PIS, Po i "konferencja" ?
9
@Prorokk Dyskusja dotyczy Republiki i pasku odnośnie wyborów na Węgrzech. A ty o Trzaskowskim. Każdy wie, że nie potrafisz odnosić się do tematu dyskusji. Nie pogrążaj się.
Hehe
34
Republika już zdjęła pasek "WIELKIE ZWYCIĘSTWO ORBANA" i nie podaje wyniku procentowego głosów. Teraz jest pasek, że trwa zliczanie głosów i informacja o frekwencji.
:D :D
2
@sergio5 a co ma do tego Giertych? Prędzej Romanowski. Kolega Ziobry po fachu
3
Podobno Ziobro już spakowany i czeka na transport do Mińska.
3
Nawet GKS Katowice gra piłkę milszą dla oka niż Real Madryt.
2
Polonia Bytom remisuje i siebie 0:0 do przerwy z Wisłą Kraków. Może i nie ma bramek, ale jak na nasze rodzime rozgrywki, to mega zacięty to jest mecz i dużo sytuacji do strzelania bramki przez obie drużyny.