Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN
Dobrze, że dotyczy to obcięcia a nie umycia...
0
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwUjBDVzJFWVpaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.746wTbSpVZb5czbXw9igyrES70vmBhXiloYUDTI365w&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwUjBDVzJFWVpaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.746wTbSpVZb5czbXw9igyrES70vmBhXiloYUDTI365w%26source%3DSB
Można przepierdzielić na gola Ferrana dzisiaj ;)
5
Gdyby real chciał to by wygrał
Ale mu się nie chciało, więc nie wygrał.
6
https://bi.im-g.pl/im/6/9468/z9468836Q,FMS---prawdziwy-symulator-samolotu-F-35.jpg
Dominik Tarczyński za sterami Enola Gay (koloryzowane)
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNyxP2wsTlSLfsGNDFNA8r3yCgOuzaH8eRqZ-cgjIIrHhH9anWgJ9SJgAw&s=10
No i chłop miał rację...
4
Ech, Święta Święta i po Świętach..
16
Ebaniutka, co przewidziała...
:D
Urojenia u progu sezonu 2025/2026:
https://zapodaj.net/images/2602cd1e4d1c7.jpg
Rzeczywistość:
Liga Hiszpańska:
https://zapodaj.net/images/db228cc89e2a1.jpg
...
https://zapodaj.net/images/49516f72b8506.jpg
...
Sytuacja w tabeli Ligi Hiszpańskiej na 6 kolejek do końca sezonu:
https://zapodaj.net/images/099b49aeb0899.jpg
...
1/4 Pucharu Hiszpanii:
https://zapodaj.net/images/4d54b4db40fca.jpg
Superpuchar Hiszpanii:
https://zapodaj.net/images/342fe24484f82.jpg
1/4 Ligi Mistrzyń:
https://zapodaj.net/images/0aec3da38acde.jpg
...
https://zapodaj.net/images/5a2e80818b97e.jpg
[*]
29
Jako, że dzisiaj Prima Aprilis, to mam dla Was najkrótszy dowcip na świecie
Oto on:
Real Madryt
0
@Aequlibre Powiedz Jej, że jest w ciąży.
2
@PatrychoO
Polska wyjaśni tą śmieszną Argentynę na Mundialu!
12
Jeden z lepszych roków Calcio:
- Inter odpada z Bodo w 1/16 LM
- Juventus odpada z Galatą w 1/16 LM
- Atalanta odpada z Bayernem w 1/8 LM (2:10 w dwumeczu)
- Włochy odpadają z Bosnią w finale baraży o Mundial i po raz trzeci z rzędu nie zagrają na Mistrzostwach Świata. Mimo, że w tym roku zagra tam aż 48 drużyn..
4
Ciao ciao Italia
Ciao Arivederci!
:D :D :D
6
Nasi sąsiedzi z południa czyli Czesi jadą na Mundial. Szkoda, bo jednak Dania wyjaśniłaby Argentynę na Mistrzostwach Świata. Tak, jak 4 lata temu...
6
Nie wiem co gorsze. Odpadnięcie Polski czy to, że od jutra wraca polityka na La Ramblę...
0
@wojti258
A z Nawrockim jak to wygląda?
8
Może i odpadliśmy po zajebistym meczu ze Szwecją, ale za to Real Madryt wciąż pozostaje najbardziej obrzydliwym klubem na świecie
3
Boli jak drzazga we fiucie...
2
No to Szwedzi jebnęli nam żarcik na Prima Aprilis...
7
Ale bolą te niewykorzystane sytuacje...
0
Zróbmy im Ikeę!
1
Do boju Polsko!!
2
@Kow_aLL bo my możemy. Naród wybrany
1
Dlaczego Szwedzi gwizdali podczas naszego hymnu? Przecież tylko Polacy mogą gwizdać na hymn innych drużyn...
11
Cafe Raport: 30/03/2026, 0:00 - 22:20
Liczba komentarzy: 7
[*]
https://pbs.twimg.com/media/GQoDVa3WsAADtAD.jpg
Czuwaj!
50
A HD się dziwią, że śmieją się z nich na całym świecie..
3
70 minuta i wchodzi Ewka :)
1
Madrylki wbijają sobie samobója i już 3:0 dla Barcy.
Jeszcze 2 ;)
5
Alexia i 2:0 dla Barcy!
Jeszcze 3 ;)
2
Z cyklu: "złote myśli piłkarzy Realu Madryt"
https://www.realmadryt.pl/news/138007-arda-do-szoboszlaia-czy-6-goli-nie-wystarczy-by-cie-zamknac
...
Niecałe pół roku później...
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/hiszpania-bLyo6mco/turcja-QeijuHo5/?mid=zkoGWqpI
Karma to suka :D
4
@kuz
No nie wiem...
Rok temu nas okradziono jednak
https://sport.tvp.pl/85779789/wielki-skandal-w-kobiecym-el-clasico-sedzie-odwrocily-losy-meczu