1

@July_6_BcN
Dobrze, że dotyczy to obcięcia a nie umycia...

5

Gdyby real chciał to by wygrał
Ale mu się nie chciało, więc nie wygrał.

6

https://bi.im-g.pl/im/6/9468/z9468836Q,FMS---prawdziwy-symulator-samolotu-F-35.jpg

Dominik Tarczyński za sterami Enola Gay (koloryzowane)

4

Ech, Święta Święta i po Świętach..

16

Ebaniutka, co przewidziała...
:D

Urojenia u progu sezonu 2025/2026:
https://zapodaj.net/images/2602cd1e4d1c7.jpg

Rzeczywistość:
Liga Hiszpańska:
https://zapodaj.net/images/db228cc89e2a1.jpg
...
https://zapodaj.net/images/49516f72b8506.jpg
...
Sytuacja w tabeli Ligi Hiszpańskiej na 6 kolejek do końca sezonu:
https://zapodaj.net/images/099b49aeb0899.jpg
...
1/4 Pucharu Hiszpanii:
https://zapodaj.net/images/4d54b4db40fca.jpg

Superpuchar Hiszpanii:
https://zapodaj.net/images/342fe24484f82.jpg

1/4 Ligi Mistrzyń:
https://zapodaj.net/images/0aec3da38acde.jpg
...
https://zapodaj.net/images/5a2e80818b97e.jpg

[*]

29

Jako, że dzisiaj Prima Aprilis, to mam dla Was najkrótszy dowcip na świecie
Oto on:

Real Madryt

0

@Aequlibre Powiedz Jej, że jest w ciąży.

2

@PatrychoO
Polska wyjaśni tą śmieszną Argentynę na Mundialu!

12

Jeden z lepszych roków Calcio:
- Inter odpada z Bodo w 1/16 LM
- Juventus odpada z Galatą w 1/16 LM
- Atalanta odpada z Bayernem w 1/8 LM (2:10 w dwumeczu)
- Włochy odpadają z Bosnią w finale baraży o Mundial i po raz trzeci z rzędu nie zagrają na Mistrzostwach Świata. Mimo, że w tym roku zagra tam aż 48 drużyn..

4

Ciao ciao Italia
Ciao Arivederci!
:D :D :D

6

Nasi sąsiedzi z południa czyli Czesi jadą na Mundial. Szkoda, bo jednak Dania wyjaśniłaby Argentynę na Mistrzostwach Świata. Tak, jak 4 lata temu...

6

Nie wiem co gorsze. Odpadnięcie Polski czy to, że od jutra wraca polityka na La Ramblę...

0

@wojti258
A z Nawrockim jak to wygląda?

8

Może i odpadliśmy po zajebistym meczu ze Szwecją, ale za to Real Madryt wciąż pozostaje najbardziej obrzydliwym klubem na świecie

3

Boli jak drzazga we fiucie...

2

No to Szwedzi jebnęli nam żarcik na Prima Aprilis...

7

Ale bolą te niewykorzystane sytuacje...

0

Zróbmy im Ikeę!

1

Do boju Polsko!!

2

@Kow_aLL bo my możemy. Naród wybrany

1

Dlaczego Szwedzi gwizdali podczas naszego hymnu? Przecież tylko Polacy mogą gwizdać na hymn innych drużyn...

11

Cafe Raport: 30/03/2026, 0:00 - 22:20
Liczba komentarzy: 7
[*]
https://pbs.twimg.com/media/GQoDVa3WsAADtAD.jpg
Czuwaj!

50

A HD się dziwią, że śmieją się z nich na całym świecie..

3

70 minuta i wchodzi Ewka :)

1

Madrylki wbijają sobie samobója i już 3:0 dla Barcy.
Jeszcze 2 ;)

5

Alexia i 2:0 dla Barcy!
Jeszcze 3 ;)

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?