Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Takie małe porównanie liczb:
Leo Messi 900 gol w karierze zdobyty w swoim 1142 meczu, mając na karku dokładnie 38 lat, 8 miesięcy i 26 dni
...
Cristiano Ronaldo 900 gol w karierze zdobyty w swoim 1238 meczu, mając na karku dokładnie 39 lat i 7 miesięcy.
Liczba asyst w dniu zdobycia swojej 900 bramki w karierze:
Cristiano Ronaldo - 253
Leo Messi - 407
0
@michaleu
Nie ma lekko. To krzyż, który sami sobie na plecy nałożyli...
1
@Roobo
Pewnie jeszcze jakieś powiązanie z librusem będzie żeby mogli ocenami się chwalić :D
0
@Filipem Katalończyk zalożył ich klub. Przez całą swoją historię nie potrafią być samodzielni :D
2
Cafe Raport (świeżo po metamorfozie)
19/03/2026, 0:00 -17:00.
Liczba komentarzy: 16 (śr. mniej niż 1 na godzinę)
[*]
Tam to nawet jak by wyświetlał się nagi Cristiano Ronaldo, to max do 30 komentarzy na dobę by dobili :D
Czuwaj!
@michaleu
4
Kurczę, czy tylko ja mam taki niefart, że omijają mnie legendarne dramy na La Rambli? :D
2
Tak mi przykro, że aż wcale
19
Leo Messi został pierwszym piłkarzem w historii piłki nożnej, który osiągnął granicę 900 goli i 400 asyst!
GOAT GRANDE LIO
4
Zmiana Osimena podyktowana kontuzją? Czy kunszt trenerski Galaty?
10
Księga ulicy mówi jasno..
"La Rambla nie wybacza"
3
@norbi77
"Witamy w domu wolnego słowa"
A nie, czekaj..
1
Po meczu Barcy, wszystkie te mecze o 21:00 wyglądają jak by grała Ekstraklasa...
5
Ale żeby Fermin był naszym najlepszym strzelcem w Lidze Mistrzów w tym sezonie na etapie wejścia do 1/4 to jestem jednak w lekkim szoku :D
3
Zamienie dublet Lewego na zdrowego Joana...
1
@Rastafarnianin
Tu w tym aspekcie zawsze na @Luciano99 można polegać :D
Aczkolwiek trochę materiału do mojej autorskiej serii "Podszywki na La Rambli" się pewnie uzbiera :D
35
@Faro
Przyjmij na klatę jak Sasha Grey :D
7
Laporta, Bóg mówił żeby przebaczać...
Przebacz chłopie ultrasom ich grzechy i z powrotem sprowadź ich wszystkich na CN. Dzisiejszy doping jest piękny
24
Barca grająca na luzie to jest najpiękniejsza Barca :)
5
Co tu dużo mówić.
Laporta powinien wyjebać Flicka po tym meczu...
6
Jedno jest pewne.
Z Barcą Flicka nie ma nudy :D
2
Arbeloa dawaj jeszcze jedną zmianę ;)
1
Zaraz 2:1 dla realu po samobójczym trafieniu
2
@APTAPT za to, że nie zdobył nigdy Ligi Mistrzów.
2
@KamilooosPL
Nie, to nie działa w dwie strony. Udowodnij, że wchodzę na notatnik i tam się udzielam. Po drugie dlaczego nie udzielasz się tutaj jak real przegrywa?
Bierzesz przykład z zawodników swojego ukochanego klubu, którzy po stracie punktów nie mają jak wyjść do mediów?
1
@KamilooosPL to dlaczego skopiowali pomysł La Rambli? 0 komentarzy? I dlaczego tu przesiadujescie i klepiecie tutaj komentarze gdy wasza kochana drużyna gra mecz? Przecież pod newsem głównym tam komentujecie, jak sam piszesz, a mimo to udzielacie się tutaj. Ale tylko gdy wynik jest dla was korzystny. Bo w przeciwnym wypadku ani ty, ani twój kolega nie jest tak aktywny.
8
Żeby zrozumieć czym jest Real Madryt, trzeba odkryć czym jest Madridismo...
I tu z pomocą przychodzi nam Cafe Bernabeu...
Liczba komentarzy w dniu dzisiejszym: 0
Ostatnia "dyskusja" wygląda tak:
https://zapodaj.net/images/6be4a74068c5d.jpg
A jedne z typowych HD w trakcie meczu swojej kochanej drużyny przesiaduje na La Rambli i klepie komentarze w liczbie większej, niż liczba komentarzy wszystkich użytkowników w kafejce, w ciągu ostatnich dwóch dni..
https://www.fcbarca.com/user/Traba727/komentarze
https://www.fcbarca.com/user/KamilooosPL/komentarze
[*]
30
Każdego dnia dziękuję Bogu że nie zostałem kibicem Realu Madryt
Byłoby mi po prostu wstyd.
3
Jak dzisiaj Leverkusen wygra z Arsenalem, to w niedzielę czeka ich decydujący mecz o awans do 1/5.
20
Ale by siadło takie 5:1 dla City dzisiaj...
0
@maroon żebys mógł odpisac i poczuć się urażony. Mam nadzieję, że pomogłem.
A tu kolejny przykład, że w mafii po staremu i przeniesienie do innej parafii :D
https://www.wirtualnemedia.pl/teobankologia-youtube-ksiadz-teodor-sawielewicz-zniknal-dlaczego-kiedy-modlitwy,7259916332898752a
...
https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,32641342,ksiadz-z-teobankologii-skrzywdzil-wiecej-osob-anna-zarzucaja.html
To nie sarkastyczny dopisek. To prawda. A prawda was wyzwoli...