6

No to racism.

5

https://zapodaj.net/images/be584f2da0be3.jpg
...
https://zapodaj.net/images/9577d2752094e.jpg

Czekamy na żądania Kyliana również i w tym przypadku :D

9

5

Antonella > Antonelli

12

Dziękuję Panie Boże, że nie zostałem kibicem Realu Madryt.

Miłego piątku La Ramblo :)

6

7

Oyarzabal wykonuje wyrok na Bilbao.
Sociedad w Finale!
Atletico nadhodzimy!!

1

Ależ atmosferka na Anoeta! :)

2

Vamos dzielni Baskowie z San Sebastian!
Jazda z tymi patusami z Bilbało!
:D

24

Z cyklu: "A co, jeśli..."
https://zapodaj.net/images/389b3a5982249.jpg

:D

21

3 marca 2026 - Real Madryt odnosi swój pierwszy triumf w sezonie
Warto jednak w tym miejscu dodać, że Puchar Hiszpanii to nic nie znaczące trofeum.

1

Piękny to był mecz. Wojna totalna na wyniszczenie. Nie udało się, ale wielkie brawa dla chłopaków. Zostawili dziś dużo zdrowia na boisku.
Tylko ten Ferran pisda...

0

Bedzie mógł się zająć swoimi dziećmi.
A nie, czekaj...

33

Hahahahahahagaggahahahahaha

Aaaa tak mi się tylko przypomniał wynik wczorajszego meczu realu :D
Miłego dnia La Ramblo! :)

0

Tu cicho sza, tam cicho...
Szaro, buro i zima...
Ni ma hala dzieci...
I podszywek ni ma...

Dzięki Realowi Madryt, czuję się dziś bezrobotny...

10

Jak myślicie, Mapet słyszał jakieś rasistowskie teksty dzisiaj pod adresem Winicjusza?

5

Sędzia dzisiaj robił co mógł.
Na szczęście hetafe dowiozło.

14

https://zapodaj.net/images/07ff9625a28cb.jpg

Mądrego to i miło poczytać...
:D

6

NO PENALTY
NO PARTY
PUTA MADRID!

5

Tak mi przykro, że aż wcale.

14

Lata mijają a GOAT wciąż to ma!
Grande Leo :)

2

"Dziecko na pokładzie" - hmmm... Asencio lubi to! :D

2

Goat z brameczką! Betis 1:0

11

Komentarz usunięty

1

https://zapodaj.net/images/baab904ad273c.jpg

Czyli tak naprawdę to Negreira płacił Barcelonie żeby mógł kręcić wałki na naszą korzyść...

4

@blakkudium
Ja bym tego gola przypisał jednak Cristianowi Ronaldowi

48

Takimi meczami zdobywa się Mistrzostwo! 4:1 nad trzecią drużyną La Liga, hattrick Yamala, który nie gwałci chorągiewki, pojebany Pedri i jego prostopadle podania no i sędzia w końcówce, mający urojenia, że był spalony przy golu Lewego na 4:1 :D
VAMOS!

2

Jakoś o Grenlandii cicho ostatnio...

3

Dzień dobry La Ramblo!
Do meczu Barcy pozostało 8 godzin :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?