Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No to racism.
5
https://zapodaj.net/images/be584f2da0be3.jpg
...
https://zapodaj.net/images/9577d2752094e.jpg
Czekamy na żądania Kyliana również i w tym przypadku :D
9
https://zapodaj.net/images/771a49b4906c8.jpg
Wszystko Najgorszego!
5
Antonella > Antonelli
12
Dziękuję Panie Boże, że nie zostałem kibicem Realu Madryt.
Miłego piątku La Ramblo :)
6
No to trochę klasyki na dobranoc:
https://www.instagram.com/reel/DTOTLAHCr-E/?l=1
@blakkudium
7
Oyarzabal wykonuje wyrok na Bilbao.
Sociedad w Finale!
Atletico nadhodzimy!!
1
Ależ atmosferka na Anoeta! :)
2
Vamos dzielni Baskowie z San Sebastian!
Jazda z tymi patusami z Bilbało!
:D
24
Z cyklu: "A co, jeśli..."
https://zapodaj.net/images/389b3a5982249.jpg
:D
21
3 marca 2026 - Real Madryt odnosi swój pierwszy triumf w sezonie
Warto jednak w tym miejscu dodać, że Puchar Hiszpanii to nic nie znaczące trofeum.
1
Piękny to był mecz. Wojna totalna na wyniszczenie. Nie udało się, ale wielkie brawa dla chłopaków. Zostawili dziś dużo zdrowia na boisku.
Tylko ten Ferran pisda...
0
Bedzie mógł się zająć swoimi dziećmi.
A nie, czekaj...
33
Hahahahahahagaggahahahahaha
Aaaa tak mi się tylko przypomniał wynik wczorajszego meczu realu :D
Miłego dnia La Ramblo! :)
0
Tu cicho sza, tam cicho...
Szaro, buro i zima...
Ni ma hala dzieci...
I podszywek ni ma...
Dzięki Realowi Madryt, czuję się dziś bezrobotny...
10
Jak myślicie, Mapet słyszał jakieś rasistowskie teksty dzisiaj pod adresem Winicjusza?
5
Sędzia dzisiaj robił co mógł.
Na szczęście hetafe dowiozło.
14
https://zapodaj.net/images/07ff9625a28cb.jpg
Mądrego to i miło poczytać...
:D
6
NO PENALTY
NO PARTY
PUTA MADRID!
5
Tak mi przykro, że aż wcale.
14
Lata mijają a GOAT wciąż to ma!
Grande Leo :)
2
"Dziecko na pokładzie" - hmmm... Asencio lubi to! :D
2
Goat z brameczką! Betis 1:0
11
Komentarz usunięty
1
https://zapodaj.net/images/baab904ad273c.jpg
Czyli tak naprawdę to Negreira płacił Barcelonie żeby mógł kręcić wałki na naszą korzyść...
4
@blakkudium
Ja bym tego gola przypisał jednak Cristianowi Ronaldowi
3
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwUTdDSzRHOVFCUjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIn0.pSnWZXcA0tBaI98xrUA8TX6Qer47Aig_YBtFAg9yIOs&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwUTdDSzRHOVFCUjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIn0.pSnWZXcA0tBaI98xrUA8TX6Qer47Aig_YBtFAg9yIOs%26source%3DSB
Beduini dali zarobić na koniec miesiąca :D
48
Takimi meczami zdobywa się Mistrzostwo! 4:1 nad trzecią drużyną La Liga, hattrick Yamala, który nie gwałci chorągiewki, pojebany Pedri i jego prostopadle podania no i sędzia w końcówce, mający urojenia, że był spalony przy golu Lewego na 4:1 :D
VAMOS!
2
Jakoś o Grenlandii cicho ostatnio...
3
Dzień dobry La Ramblo!
Do meczu Barcy pozostało 8 godzin :)