Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem
No penalty
No party
3
https://zapodaj.net/images/419688e8da9ee.jpg
No w sumie... :D
0
@Czajka90 Hmm... Trudne się wylosowało...
2
@Karol145
Tak. Chociażby Eric:
https://www.fcbarca.com/133229-eric-garcia-nie-mam-watpliwosci-ze-mozemy-odwrocic-losy-dwumeczu.html
4
Krótka lekcja przyrody dla wszystkich HD:
https://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2017/02/Tch%C3%B3rz-zwyczajny-4.jpg
...
https://zapodaj.net/images/5ee704a5cee4b.jpg
...
https://zapodaj.net/images/680c5a2133788.jpg
...
https://zapodaj.net/images/4dcabcdaaad29.jpg
Badum tssss!! :D
2
Z cyklu: "Obiecanki cacanki..."
Karwahal po odpadnięciu z Albacete, 5 tygodni temu:
https://zapodaj.net/images/49d6591787c24.jpg
1
Żałosny lider. Żałosny klub.
8
Do meczu Barcy pozostało 17 godzin ;)
0
@mkord ale dyskusja dotyczy kafejki a nie artykułu o meczu.
Ten skopiowany z fcbarca.com twór to miała być odpowiedź na La Ramblę. Nie pykło. Bo nawet jak widać po twoim przypadku, kibice realu po meczu wolą przesiadywać na La Rambli niż w kafejce :D
Niby proste, a cię przerosło.
3
Taka ciekawostka:
Do zakończenia pozostało 13 kolejek.
Jeżeli w każdym meczu do końca sezonu mapet strzelałby po dublecie a winicjusz po hattricku, to i tak ani jeden, ani drugi nie wyrownałby nawet rekordu Leo Messiego czyli 50 bramek w jednym sezonie La Liga.
Przepaść.
8
Cafe Raport: 21/02/2026, 0:00 - 21:30
Liczba komentarzy: 13
Co dzień meczowy, to dzień meczowy jednak! Idą na rekord skurczybyki!
:D
Czuwaj!
4
https://zapodaj.net/images/c1acee3f47493.jpg
No coś nie pykło... :D
1
@gumaz Hehe. Nawet przymuszony, z naładowanym pistoletem przyłożonym do tyłu głowy bym tego nie zrobił :D
44
Piękną ironią losu jest dzisiejszy mecz Osasuny z Realem...
- Osasuna wygrywa po golach z karnego oraz w doliczonym czasie gry
Jednocześnie gdyby nie VAR - oba gole nie zostałyby uznane.
:D
0
https://www.fcbarca.com/user/RaulGarciatoGbur
Ironia losu jeśli chodzi o nick :D
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16578374#comment-16578374
Specjalna nagroda dla @Azi
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQLhQXocsWT57wDQ7Nd2QeOWKtJvAosRec3qFCSMggQYW7HDOsBfuDNVtg&s=10
...
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/10/social/MnBOOp6VqimZnCAtHILvClLQh8yRCAGh.jpeg
Piękny typ :D
1
Ciekawe czy któryś piłkarzyk realu wyjdzie do mediów? :D
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16579010#comment-16579010
Nie zapraszam do dyskusji :D
10
Cykl z życia podszywki:
- Cisza
- Wysciubienie noska z jaskini po golu
- Powrót do jaskini
- Cisza
https://zapodaj.net/images/f840b1279f8eb.jpg
:D
0
Jaki był powód porażki Realu?
A) sędziowie
B) Negreira
C) Negreira + sedziowie
5
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16578374#comment-16578374
@Criss18Barca
@Luciano99
Gratulacje panowie! Wygraliście talon na kurę i balon! ;)
@Luciano99 nawet 2 :D
Oto nagroda:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_13TFtZyRmEswjKRZtif8MXXhDqe0iGLo.jpg
1
Doliczone 50 minut
0
Tusk to zdecydowanie obywatel świata
https://www.instagram.com/reel/DU_pEe2jZOq/
2
@gumaz Hahaha :D dzięki!
4
Zaczynamy kolejną zabawę pt. "W której minucie meczu zostanie podyktowany rzut karny dla Realu Madryt?"
Pod tym komentarzem piszcie swoje typy.
Do wygrania talon na kurę i balon.
@FcPortoFan1999 póki co jest jedynym zwycięzcą.
Ode mnie leci : minuta 34 :)
1
@Lionel_Messi10
Sociedad dziś też okradziony z karnego ...
0
@FcPortoFan1999 Nooo, alkohol można pić w każdej temperaturze :D
2
@TR3YWAY tego też niewiadomo, ale znajdą się tacy, którzy stwierdza, że balkon został wykonany przez ukrainskich i syryjskich imigrantów.
0
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-02-21/pieciolatka-wypadla-z-balkonu-na-piatym-pietrze-byla-pod-opieka-pijanego-ojca/
Narodowość ojca póki co nieznana
8
@tomek8756
Dominik Tarczyński powie, że to kolejny sukces Trumpa, bo dzięki temu, że ma dobre serduszko - cło nie wyniesie 50%
Donald Trump! Donald Trump!