Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord głupimi pytaniami moich rozmówców
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@mkord Bez tej Legii to życie byłoby idealne.
3
Skoro po remontadzie z PSG z 2017 Niemożliwe nie istnieje, to tym bardziej jutro Nieciecza wygra z Górnikiem Zabrze, czego efektem będzie ostatnie miejsce Legii w tabeli Ekstraklasy ;)
@FcPortoFan1999
1
@tomek8756
Nazwisko zobowiązuje :D
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Bilbao :D :D :D
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Hosh i tylko jedno polskie nazwisko...
Stop imigracji! Przyjeżdżają do Polski i faulują!
0
Komentarz usunięty
1
@Czajka90
No ostatnio już @FcPortoFan1999 wygrał konkretną nagrodę iii nie ukrywam byłem w szoku :D
1
Komentarz usunięty
6
@Danny Gaucho
Ojciec z synem - łącznie 815 bramek dla Bayernu. Masakra!
1
@FcPortoFan1999
To było luźne pytanie a nie konkurs więc drugi raz nie uda Ci się wygrać :D
1
Komentarz usunięty
0
Ciekawe, w której minucie meczu sędzia przekręci jutro Barcelonę...
2
Komentarz usunięty
3
@Prorokk
Najpierw piszesz o tvn a teraz piszesz o tvpis i Tusku. Wyszedles z tezą, że TVN za każdym razem chce upokorzyć PIS. Ale nagle swoją tezę popierasz kolejną tezę o Tusku w TVPis.
Tak przy okazji, ile razy Tusk był gościem w TVPis i tam chodził, jak piszesz?
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
https://www.wprost.pl/kraj/12251529/ksiadz-jacek-k-oskarzony-o-pedofilie-relacje-mieszkancow-mostka-i-uliny-wielkiej.html
W mafii po staremu...
1
@Rastafarnianin
Ja ro sław!
Ja ro sław!
:D
3
@Prorokk acha, to każdy związany z PIS lubi być upokarzany, albo ma IQ tostera bo jak za każdym razem tak zachowuje się TVN to przecież ludzie związani z PIS wiedzą o tym i mogą grzecznie odmówić.
0
@marcin62
Odpowiedzi były dobre! To ta pseudodziennikarka z niemieckiego Tefalenu chciała jom upokorzyć!
Widziałem wywiad, jaki Pani Marta Nołraki udziela dla Republiki. Znała wszystkie odpowiedzi na wszystkie pytania, które też znała. Pełen profesjonalizm!
:D
7
@NeroTFP1
"Milczenie jest złotem" - Agata Duda.
1
Komentarz usunięty