Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/salatka-warzywna-w-paczku-przerobka.jpg
Mój ulubiony :D
2
Turientes!!!! 1:0 dla Sociedad!!!
VAMOS!!!
0
Jeśli Sociedad nie wygra tego meczu, to będzie to wielka niesprawiedliwość...
2
VAMOS Sociedad!!
5
Do rozpoczęcia Mundialu pozostały 4 miesiące.
0
@tomek8756
Z Marmoladą ;)
https://pobierak.jeja.pl/images/6/9/8/1022572_plot-twist.jpg
:D
1
Klasyczny pączek
7
Dla dobra europejskiej piłki to niech oni przestaną istnieć
1
@blakkudium
Oyarzabal to jest dla mnie fenomen :D
1
Komentarz usunięty
1
@Rastafarnianin za mocne...
5
Komu kibicuje Kacper Tomasiak? Bo jako prawdziwy Polak, szukam rysy na jego wizerunku...
3
Ale to byłby mindfuck gdyby Kacper Tomasiak zdobył złoty medal na igrzyskach olimpijskich a taki Adam Małysz nie...
4
Nooo, to na porodówkach będzie królować teraz imię Kacper ;)
7
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16530504#comment-16530504
Wczorajszą zabawę wygrał @FcPortoFan1999
Gratulacje!! :D
Oto nagroda:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4isn02o1w70v0bvTGnSkid0AjUrBPbMS.jpg
0
Po pierwszej serii wszyscy kochamy Tomasiaka
Po drugiej serii wszyscy będziemy go nienawidzieć...
1
@tbas Tak. Bo Fabregas na 9tce...
2
Który Kubica?
3
Brawo Jutta!
https://static.pepper.pl/comments/raw/xpeTr/20703771_1/fs/1090x545/qt/80/20703771_1.jpg
4
Powoli wychodzą...
253 dni w serwisie
82 komentarze
...
0
@HypeR z Albacete :D
1
Nie oglądam meczu realu, ale po aktywności HD i podszywek na La Rambli wnioskuję, że grają kuoę.
1
Dembele co teraz przyjebał jak dzik w sosnę! 2:0 dla PSG
2
Dembele napoczyna Marsylię
1
@tomek8756 tak gdzieś w 85 minucie przy wyniku 2:2
0
Zapraszam do wspólnej zabawy! :)
W której minucie będzie penalty a favour del Real Madrid?
Do wygrania talon na kury i balon!
Ode mnie - minuta 25 :)
1
@Eklerek
Ałć...
Żeby tylko nie zrobiła Magika...
1
Ciekawe w której minucie meczu sędzia przekręci dziś Valencię...
2
Nie lekceważ starego lisa
3
W całym kraju zima. W Sosnowcu lato...
https://i.postimg.cc/26Pps82D/1770560728718.jpg
@Luciano99 zaciera rączki