5

Mamy prawie złoty medal!
Bo Czeszka to prawie Polka.
;)

1

Mnie jak boli kolano to smaruję Voltarenem...

5

@kubix05
Mój mentor ;)

8

Każdy gol Barcy cieszy, ale wczorajszy gol Bernala ucieszył mnie najbardziej :)

0

@FCB24 Kopnięcie przeciwnika od tyłu w kostkę, bez piłki, która jest poza zasięgiem obu piłkarzy (i to główny aspekt) to jednak jest czerwona kartka bo jest to traktowane jako faul niebezpieczny (przeciwnik zaraz potem musiał zejść z boiska) lub jak niesportowe zachowanie.

11

1

@FCB24 na jedno wychodzi. Bo to by była druga żółta. Karma wraca. Za tamto chamskie kopnięcie zawodnika Alaves powinien dostać czarwo. Nigdy tylko żółtą nie powinno się karać z takie prymitywne zachowania.

22

Lata mijają a GOAT wciąż to ma! :)

2


Taki tam sobie Bobi, który wczoraj niesłusznie dostał czerwoną kartkę...

29

Do podyktowania karnego dla Realu Madryt pozostało 11-13 godzin.
;)

13

Arrasate za tą wypowiedź powinien go posadzić na lawce, przypominając mu, jaki był wynik i że Yamal strzelił jedną z bramek

10

Ale akcje w maku dziś widziałem. Jakiś oblech nagabywał 13letnie dziewczyny, myśląc pewnie, że jak im postawi latte, to pójdą z nim do jego Seicento na parkingu. Jedna z tych małolat, podczas nieuwagi tego typa - napluła mu do jego wrapa z jajecznicą z oferty śniadaniowej.

5

Dobry proch nos wzbogaca

0

Oyarzabal!!! I Sociedad już 2:0 przeciwko Elce. Sucić kontuzja...

0

Sucić!!!
Sociedad się nie zatrzymuje!

2

5

Mecz z serii "do odbębnienia" za nami. Są 3 pkt. + 3 bramki do bilansu. Cieszy czyste konto i brak kontuzji (Rashford trochę nastraszył) no i pierwszy gol Bernala. Można spokojnie szykować się do czwartkowego meczu z Atletico :)

5

@Kai0 bo doliczy jutro wieczorem, jak real będzie miał niekorzystny wynik na Mestalla

5

Sugerując się ostatnim meczem Realu z Rayo, to sędzia powinien lekko doliczyć z 8 minut
Mieliśmy 10 zmian i 3 bramki plus kilkanascie razy bramkarz Mallorci opóźniał grę swoim wznowieniem.

Edit - doliczył tylko 2 :D

4

Beeeeeernallll!!! Co za wariat! :)

0

Yamal, w stylu Leo!
FORCA BARCA!!!

2

Może i nie gramy porywającego meczu, ale za to sędzia jest jebnięty.

14

Penalty a favour del Real Madrid!!!

8

Coś czuję, że zaraz na La Rambli będzie grzany temat karłów z 18stki Yamala...
:D

14

Mapet podchodziłby już do karnego

0

@BezglutenowyPedri
Z nieoczywistych: przejazd Tramwajem linii 28 :)

11

Ceremonia otwarcia Mediolan > Ceremonia otwarcia Paryż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?