Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mamy prawie złoty medal!
Bo Czeszka to prawie Polka.
;)
0
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2026-02-08/lindsey-vonn-mocno-odpowiedziala-dziennikarzowi-jesli-nie-znasz-historii-to-nie-wyciagaj-wnioskow/
Ironia losu...
1
Mnie jak boli kolano to smaruję Voltarenem...
5
@kubix05
Mój mentor ;)
8
Każdy gol Barcy cieszy, ale wczorajszy gol Bernala ucieszył mnie najbardziej :)
0
@FCB24 Kopnięcie przeciwnika od tyłu w kostkę, bez piłki, która jest poza zasięgiem obu piłkarzy (i to główny aspekt) to jednak jest czerwona kartka bo jest to traktowane jako faul niebezpieczny (przeciwnik zaraz potem musiał zejść z boiska) lub jak niesportowe zachowanie.
11
@Czyhrynski
https://i.postimg.cc/63RStPVH/1770543791170.jpg
Taka sytuacja...
:D
1
@FCB24 na jedno wychodzi. Bo to by była druga żółta. Karma wraca. Za tamto chamskie kopnięcie zawodnika Alaves powinien dostać czarwo. Nigdy tylko żółtą nie powinno się karać z takie prymitywne zachowania.
1
@Borry
Do sąsiadów.
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/okolice/piaseczno-policja-wrzucil-granat-na-posesje-sasiada-z-ktorym-mial-konflikt-st5185756
Albo w pracy i jeszcze z nożem.
22
Lata mijają a GOAT wciąż to ma! :)
2
Taki tam sobie Bobi, który wczoraj niesłusznie dostał czerwoną kartkę...
29
Do podyktowania karnego dla Realu Madryt pozostało 11-13 godzin.
;)
13
Arrasate za tą wypowiedź powinien go posadzić na lawce, przypominając mu, jaki był wynik i że Yamal strzelił jedną z bramek
10
Ale akcje w maku dziś widziałem. Jakiś oblech nagabywał 13letnie dziewczyny, myśląc pewnie, że jak im postawi latte, to pójdą z nim do jego Seicento na parkingu. Jedna z tych małolat, podczas nieuwagi tego typa - napluła mu do jego wrapa z jajecznicą z oferty śniadaniowej.
5
Dobry proch nos wzbogaca
0
Oyarzabal!!! I Sociedad już 2:0 przeciwko Elce. Sucić kontuzja...
0
Sucić!!!
Sociedad się nie zatrzymuje!
2
¡OJO!
Dzisiejszej nocy powrót Messiego do Barcelony!
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-sc-pCMG6CNp/inter-miami-0AheRyBg/?mid=bL5Ybzal
5
Mecz z serii "do odbębnienia" za nami. Są 3 pkt. + 3 bramki do bilansu. Cieszy czyste konto i brak kontuzji (Rashford trochę nastraszył) no i pierwszy gol Bernala. Można spokojnie szykować się do czwartkowego meczu z Atletico :)
5
@Kai0 bo doliczy jutro wieczorem, jak real będzie miał niekorzystny wynik na Mestalla
5
Sugerując się ostatnim meczem Realu z Rayo, to sędzia powinien lekko doliczyć z 8 minut
Mieliśmy 10 zmian i 3 bramki plus kilkanascie razy bramkarz Mallorci opóźniał grę swoim wznowieniem.
Edit - doliczył tylko 2 :D
4
Beeeeeernallll!!! Co za wariat! :)
0
Yamal, w stylu Leo!
FORCA BARCA!!!
2
Może i nie gramy porywającego meczu, ale za to sędzia jest jebnięty.
14
Penalty a favour del Real Madrid!!!
8
Coś czuję, że zaraz na La Rambli będzie grzany temat karłów z 18stki Yamala...
:D
14
Mapet podchodziłby już do karnego
0
@BezglutenowyPedri
Z nieoczywistych: przejazd Tramwajem linii 28 :)
2
https://allegro.pl/oferta/gra-planszowa-monopoly-sosnowiec-winning-moves-18195480768
@Luciano99 jest Twój warsztat?
@Kessie "idziesz do więzienia"
11
Ceremonia otwarcia Mediolan > Ceremonia otwarcia Paryż