Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czerwona dla Flicka tu jest kwestią czasu. Stevie Wonder z gwizdkiem dzisiaj robi show
0
Ale by tu się taki Vidal wjeżdżający sankami przydał...
3
https://www.sport.pl/zimowe/7,79229,32552658,polka-rezygnuje-ze-startu-w-igrzyskach-wydala-mocne-oswiadczenie.html
Chora sytuacja.
0
@krycha2201 wyszła za Roberta...
1
@Karol145 Noo, są politykami więc chodzą do mediów. Bo jak się nie pojawiają w Kanale Zero, to potem muszą wyjaśniać manipulacje i kłamstawa Stanowskiego i Mazurka. Kto ma to robić?
1
@Tomaszekkkkk
Tomaszku, doceniam Twoja troskę o zdrowie użytkowników, ale tak do końca to Ci nie wierzę i zarówno ja, jak i Ty - wiesz dlaczego...
https://i.postimg.cc/7D7hrpLr/1769334349544.jpg
Na tym zakończę :)
2
@Cryptolis Czegoś tu nie rozumiem. Ludzie(wyborcy) w imię sympatii politycznej chcą być okłamywani i karmieni dezinformacją, czy jednak chcą prawdomówności i rzetelności? Ktoś jest wzorem, bo w imię interesów potrafi kłamliwie oczernić drugiego człowieka? Piszę ogólnie o polityce a nie o Stanowskim teraz.
0
@Tomaszekkkkk
Dziękuję, staram się :)
2
@Cryptolis
Dlaczego Kanał Zero i taki Prawdziwy Polak i patriota jak Stanowski, który był kandydatem na Prezydenta RP tak bezczelnie kłamał i manipulował?
1
@Karol145 A kto twoim zdaniem ma demaskować fakenewsy i manipulacje dotyczącą posłów i członków KO, jak nie sami posłowie KO? Przecież ów kłamliwa narracja bezczelnie zmanipulowanego materiał Mazurka i Stanowksiejo dotyczy wypowiedzi Witolda Zembaczynskiego. Zatem on sam postanawia udowodnić, czym są wyżej wymienieni panowie.
4
@Tomaszekkkkk
Byłem już o 7 rano :)
5
https://www.facebook.com/watch/?v=1199104861269606&vanity=witold.zembaczynski
Cała prawda o Stanowskim, Mazurku i jego wszystkich fanatycznych wyznawcach o IQ tostera.
Piękna orka Zembaczynskiegi i zdemaskowanie kanału zero, działającego niczym ruska tuba dezinformacyjna.
11
https://www.wosp.org.pl/
Dzisiaj 34 FInał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Siema! :)
11
https://www.fcbarca.com/user/Sombrero
Mamy pierwszego. Cudowne wyjście z jaskini.
17
W tym miejscu warto wspomnieć, że sędziowie mylą się w obie strony.
Raz na korzyść realu, raz na niekorzyść Barcy.
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16473577#comment-16473577
Nostradamus się znalazł :D
3
Campeones Campeones!
Ole Ole Ole!!
Gratulacje dla Naszych Dziewczyn :)
1
Ciekawe, w której minucie meczu sędzia przekręci dziś Villarreal...
1
@blakkudium
Jak by nie patrzeć, jest legendą tego klubu więc pewnie go zatrzymają do końca sezonu, ale jak nie poprawią swojej gry i zbliżą się do strefy spadkowej, to możliwe, że sentymenty nie będą miały tu nic do gadania.
1
@blakkudium
Valverde nie dotrwa do końca sezonu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Domen 100 pkt. przewagi nad 6 Kobayashim...
Masakracja
4
Mam wrażenie, że Domen jak by leciał "tyłem" do zeskoku, to spokojnie wylądowałby na 200 metrze...
0
@Nazio_87
Czas pomyśleć o rozwodzie...
1
@Comentateiro
Czuję, że będziesz miał sporo powiadomień :D
0
Potężny Augsburg!
1
Domen pozdrawia środkowym palcem organizatorów :D
1
@Popitek12
https://i.postimg.cc/XNBWpcgM/1769270070000.jpg
Z kim? :D :D
6
Podobno Trump chce zaprosić Polskę do Rady Przedpokoju...
7
https://www.wprost.pl/kraj/12228711/wosp-zamiast-tacy-zbiorka-na-akcje-owsiaka-ksiadz-czysta-ewangelia.html
I taką postawę to ja szanuję :)