Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Uważajcie na Groka.
Przerobił moje nagie zdjęcie i teraz jestem ubrany...
2
@Rastafarnianin
Od razu skojarzyłes mi się Ty że swoim cyklem :)
https://twoja-sztuka.pl/hpeciai/cfb807fcf0cd10a14b84acdf4d4f5373/pol_pl_Edvard-Munch-Krzyk-40x50-cm-G92616-8411_1.jpg
1
@Comentateiro
Trump ma rację. Ale jego wypowiedź dotyczyła tylko tych żołnierzy, co głosowali na peło
Czego nie rozumiesz? :D
1
@Norkusik
Najpierw się żegnasz, pisząc gimbusiarskie "elo", by za chwilę znowu wylewać swój jad i frustrację. Masz jakiś ewidentny problem ze swoimi emocjami i nie potrafisz ich kontrolować. Niestety to nie jest miejsce do tego by się nad tobą skupiać i rozwiązywać twoje emocjonalne problemy. Zatem nie zaśmiecaj dyskusji swoimi przemyśleniami nie na temat.. i kto to jest pwp? :D :D :D
1
Komentarz usunięty
2
@mekston Dokładnie. Maszyna to maszyna. 960 goli w karierze. Czuć fanbojosto Cristiana Ronalda, masakra... Rzekłbym dalej, że bez Leo, Cristiano nie osiągnąłby tego co ma w dorobku, bo nie miałby przed kim uciekać.
Co prawda wśród tych 960 goli nie ma ani jednego w fazie pucharowej mistrzostw świata, ale niedobrze o tym mówić bo to dziecinada i głupota...
2
@Norkusik Ala, nie w szczepionkę!
Dziękuję, za komplement. Proszę o więcej!
6
Krisztianu Ronaldu w 2026 strzelił już o 3 bramki więcej od Leo Messiego!
Być może spowodowane jest to tym, że ten sympatyczny Portugalczyk rozegrał w 2026 roku już 5 spotkań, a Leo Messi ani jednego. Ale nie jestem pewien, czy to faktyczny powód takiego stanu rzeczy...
2
Zdrowe brzuszki naszych dzieci :)
12
To już jutro!
Penalty a favour del Real Madrid!
3
Cafe Raport: 23/01/2026, 0:00 - 18:15
Liczba komentarzy: 2 (dodane do wczorajszej "dyskusji")
[*]
Czuwaj!
5
Trump vs Tomaszewski.
Ależ to byłby wyrównany pojedynek na poziom IQ
16
Mecze Barcy w ciągu najbliższego miesiąca:
- Oviedo u siebie
- Kopenhaga u siebie
- Elche na wyjeździe
- Albacete na wyjeździe
- Mallorca u siebie
- Girona na wyjeździe
- Levante u siebie
Wiadome, że każdy z tych przeciwnikow może się postawić, natomiast moim zdanien jeśli Pedri wyleci na miesiąc, to mimo wszystko powinniśmy sobie poradzić bez Niego i i jego magii
3
Zamienię golazo Olmo na zdrowego Pedriego...
3
Podsumowanie 1 połowy
1
Tymczasem w Jakucku...
https://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-jakuck,cId,81356
8
https://i.postimg.cc/Wp53x24g/1769020452383.jpg
Ten, to jak zwykle w swoim wyimaginowanym świecie...
:D
3
Podobno Donald Trump chce zaprosić Adolfa i Stalina do Rady Pokoju...
1
@Jamy twoi koledzy na stronie twojego kochanego klubu,
21
Taka ciekawostka:
Liga Francuska była do niedawna (kiedy grał tam Messi) Ligą Farmerów, stawianą na równi z ligą Arabii Saudyjskiej. Jednak od wczorajszego wieczoru jest to jedna z najmocniejszych lig na świecie a 9 zespół w lidze to jest top jeśli chodzi o drużyny ze Starego Kontynentu.
Czego nie rozumiecie?
:D
0
Nie ma co. Idą po tryplet...
1
Sprzedam koszulkę Barcy lub wymienię ją na koszulkę Realu Madryt.
0
https://www.instagram.com/reel/DTo8qmLE8BY/
Boys will be boys...
:D
15
https://i.postimg.cc/vZVbF5Zx/1768836923582.jpg
Do Choroszczy?
- Do Choroszczy.
Na badania?
- Na stałe
5
Widzę, że La Rambla powiesiła już za jaja 19letniego Cubarciego, po ostatnim Klasyku Kounde, dodatkowo Balde nie rozwija się od 1,5 roku, Canceko niewypał, Christensen w szpitalu cały czas a Araujo to wiadomo. Mamy dopiero połowę sezonu. Aż strach pomyśleć co Fifomaniacy zrobią na koniec sezonu...
Acha, jak coś to Real ma już Mistrzostwo
5
Liga Negreiry. Mówili...
9
https://i.postimg.cc/y7BH193n/1768776266475.jpg
Wychodzą z jaskiń. Ten czekał miesiąc
1
@escarabajo
Dziś pisałeś też, że wszystko ustawione pod Maroko żeby wygrało PNA
:D
11
https://i.postimg.cc/qqZZkY5z/1768774814920.jpg
Prorok fcbarca.com za 2026 już znany...
@Eoren
@wpwelement
2
Jako kibic Barcelony i Sociedad oficjalnie potrzebuję odpocząć na jakiś czas od futbolu.
Ten mecz zniszczył mnie emocjonalnie.
Do zobaczenia kiedyś