Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zawodnicy dowiedzieli się o odejściu Xabiego z komunikatu na stronie internetowej
Według hiszpańskiego dziennika "Marca" nikt z klubu nie przekazał drużynie informacji o odejściu trenera przed opublikowaniem oficjalnego komunikatu na stronie internetowej.
...
https://www.marca.com/futbol/real-madrid/2026/01/12/plantilla-real-madrid-entero-salida-xabi-alonso-comunicado-oficial.html
Ale smród
2
https://i.postimg.cc/Fs4cQJqD/1768243565001.jpg
...
https://i.postimg.cc/L4ff7Vyr/1768243596628.jpg
...
https://i.postimg.cc/v899jvPJ/1768243582992.jpg
Tak, że tak...
9
Pan Prezydent Andrzej Duda z przesłaniem do Xabiego:
2
https://i.postimg.cc/sxcHVJg1/1768239382973.jpg
...
https://i.postimg.cc/cCmkscLv/1768239363162.jpg
...
https://i.postimg.cc/SRr1yGxy/1768239413966.jpg
Ja myślę, że z tym zwolnieniem Xabiego to jednak deep fake jest...
14
Xavi > Xabi
1
@RezerwowyWojtus jakieś komentarze, popierające twoja tezę? Bo ja sobie takiego swojego komentarza nie przypominam.
5
Prawda jest taka, że Xabi miał dość hejtu Alexa na Lewego i sam postanowił się zwolnić.
2
"Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"
Arbeloa prowadzący Real Madryt Castilla, zajmujący 4 miejsce w tabeli przegrał 1:4 z 14 w tabeli Arenas Getxo.
9
Flick, co kolekcjonuje zdjęcia do swojego albumu z pobytu w Hiszpanii, to jego...
2025:
https://i.postimg.cc/sX0Jffkn/1768240239894.jpg
2026:
https://i.postimg.cc/gJBKck9b/1768240203497.jpg
6
Tak mi przykro, że aż wcale
10
Flick to hest jednak SIGMA!
Wyjebał Anczelota i Czapiego w przeciągu 8 miesięcy
1
@AlexDark00 dziękuję, polecam się
15
Mamy to!
Autorskie przemyślenia naczelnego, spuentowane na końcu Negreirą :D
https://www.realmadryt.pl/news/145651-czy-real-madryt-powinien-byl-ustawic-szpaler-barcelonie-video
Jak ich tu nie kochać :D
Campeones, Campeones, Ole, Ole Ole!
18
Nie należy cieszyć się z kontuzji przeciwnika, ale jak by tak najlepszy pomocnik na świecie Arda Guller doznał jakiegoś złamania po wczorajszym jego "elastico" tuż po końcowym gwizdku, to chyba bym się zesrał ze śmiechu :D
5
Dzisiaj o 18:30 dojdzie do hitu ligi beduinów. Liderujący w tabeli Al Hillal podejmie u siebie wicelidera, tracącacego 4 pkt. - Al Nassr
Transmisja od 18:25 w Polsat Sport 1.
@blakkudium
@Adran360
@mekston
2
Joan Garcia. Przez 4 lata broni w gównianym klubie. Przechodzi do Barcy i po pół roku zdobywa pierwsze trofeum w swojej karierze
Coś pięknego :)
0
@Dzejkob97 bo właśnie dodający oceny nie miał jaj i moralnej odwagi napisać o tej sytuacji albo o Karerasie
Ale jaki klub tacy kibice. Jacy kibice taka strona
10
https://i.postimg.cc/QCmGFY59/1768225735746.jpg
Notatnik to stan umysłu :D
4
Może i Real Madryt znowu przegrał wczoraj Finał z Barceloną, ale za to dalej jest najbardziej obrzydliwym klubem na świecie
17
Dzięki Panu Flickowi i jego Barcelonie, nawet skrobanie szyb w aucie na -12 mrozie w poniedziałek rano - jest piękne :)
Miłego dnia La Ramblo :)
5
Wpiszcie sobie FC Barcelona w google ;)
0
Dajcie już ten przegląd prasy i idę spać :D
2
@BojanKriKicz
Najpiękniejsza kibicka Realu Madryt zdecydowanie
17
Ja myślałem, że nagła cisza od komentarzy HD i podszywek, spowodowana jest zdobyciem Superpucharu przez Barcelonę, która pokonała Real. A tak naprawdę nie przeszli oni weryfikacji na stronie z bycia człowiekiem...
:D
1
@ProMILs
Nooo, na początku myślałem: ostre wejście, ale nie na czerwo. Ale powtórka jedbak pokazała, że mogło to boleć, mimo ochraniaczy. Faktycznie, jeśli Mapet zagrał na blokadzie to oo jakimś czasie może to poczuć.
7
Ale by zrobił De Jong psikusa, gdyby tym wejściem w Mapeta spowodował jego kontuzję na 3 miesiące...
Oczywiście czerwo zasłużone i bardzo głupie i nieodpowiedzialene zachowanie Holendra. Widać, że już wcześniej się w nim gotowało z powodu absurdalnych decyzji munuery albo ich braku
@Comentateiro ci sądzisz?
23
Real Madryt swoje ostatnie trofeum zdobył blisko 13 miesięcy temu, pokonując jakiś leszczy z Paczuki.
FC Barcelona swoje ostatnie trofeum zdobyła blisko godzinę temu, pokonujac jakiś leszczy z Madrytu.
To są właśnie te detale
22
@MichalZZZ
Jego zdaniem powinien być karny za faul De Jonga
1
@kanver_ Zatem łyknie ten rekord bez popitki ;)
19
Jeszcze na dobranoc. Największy szczekacz o białym kolorze skóry w ekipie realu czyli Carvajal, obchodzi dziś swoje 34 urodziny :D
Karma to suka