5

Zawodnicy dowiedzieli się o odejściu Xabiego z komunikatu na stronie internetowej
Według hiszpańskiego dziennika "Marca" nikt z klubu nie przekazał drużynie informacji o odejściu trenera przed opublikowaniem oficjalnego komunikatu na stronie internetowej.
...
https://www.marca.com/futbol/real-madrid/2026/01/12/plantilla-real-madrid-entero-salida-xabi-alonso-comunicado-oficial.html

Ale smród

9

Pan Prezydent Andrzej Duda z przesłaniem do Xabiego:

2

14

Xavi > Xabi

1

@RezerwowyWojtus jakieś komentarze, popierające twoja tezę? Bo ja sobie takiego swojego komentarza nie przypominam.

5

Prawda jest taka, że Xabi miał dość hejtu Alexa na Lewego i sam postanowił się zwolnić.

2

"Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"

Arbeloa prowadzący Real Madryt Castilla, zajmujący 4 miejsce w tabeli przegrał 1:4 z 14 w tabeli Arenas Getxo.

9

Flick, co kolekcjonuje zdjęcia do swojego albumu z pobytu w Hiszpanii, to jego...

2025:
https://i.postimg.cc/sX0Jffkn/1768240239894.jpg

2026:
https://i.postimg.cc/gJBKck9b/1768240203497.jpg

6

Tak mi przykro, że aż wcale

10

Flick to hest jednak SIGMA!
Wyjebał Anczelota i Czapiego w przeciągu 8 miesięcy

1

@AlexDark00 dziękuję, polecam się

15

Mamy to!
Autorskie przemyślenia naczelnego, spuentowane na końcu Negreirą :D

https://www.realmadryt.pl/news/145651-czy-real-madryt-powinien-byl-ustawic-szpaler-barcelonie-video

Jak ich tu nie kochać :D
Campeones, Campeones, Ole, Ole Ole!

18

Nie należy cieszyć się z kontuzji przeciwnika, ale jak by tak najlepszy pomocnik na świecie Arda Guller doznał jakiegoś złamania po wczorajszym jego "elastico" tuż po końcowym gwizdku, to chyba bym się zesrał ze śmiechu :D

5

Dzisiaj o 18:30 dojdzie do hitu ligi beduinów. Liderujący w tabeli Al Hillal podejmie u siebie wicelidera, tracącacego 4 pkt. - Al Nassr
Transmisja od 18:25 w Polsat Sport 1.
@blakkudium
@Adran360
@mekston

2

Joan Garcia. Przez 4 lata broni w gównianym klubie. Przechodzi do Barcy i po pół roku zdobywa pierwsze trofeum w swojej karierze
Coś pięknego :)

0

@Dzejkob97 bo właśnie dodający oceny nie miał jaj i moralnej odwagi napisać o tej sytuacji albo o Karerasie
Ale jaki klub tacy kibice. Jacy kibice taka strona

10

4

Może i Real Madryt znowu przegrał wczoraj Finał z Barceloną, ale za to dalej jest najbardziej obrzydliwym klubem na świecie

17

Dzięki Panu Flickowi i jego Barcelonie, nawet skrobanie szyb w aucie na -12 mrozie w poniedziałek rano - jest piękne :)
Miłego dnia La Ramblo :)

5

Wpiszcie sobie FC Barcelona w google ;)

0

Dajcie już ten przegląd prasy i idę spać :D

2

@BojanKriKicz
Najpiękniejsza kibicka Realu Madryt zdecydowanie

17

Ja myślałem, że nagła cisza od komentarzy HD i podszywek, spowodowana jest zdobyciem Superpucharu przez Barcelonę, która pokonała Real. A tak naprawdę nie przeszli oni weryfikacji na stronie z bycia człowiekiem...
:D

1

@ProMILs
Nooo, na początku myślałem: ostre wejście, ale nie na czerwo. Ale powtórka jedbak pokazała, że mogło to boleć, mimo ochraniaczy. Faktycznie, jeśli Mapet zagrał na blokadzie to oo jakimś czasie może to poczuć.

7

Ale by zrobił De Jong psikusa, gdyby tym wejściem w Mapeta spowodował jego kontuzję na 3 miesiące...
Oczywiście czerwo zasłużone i bardzo głupie i nieodpowiedzialene zachowanie Holendra. Widać, że już wcześniej się w nim gotowało z powodu absurdalnych decyzji munuery albo ich braku
@Comentateiro ci sądzisz?

23

Real Madryt swoje ostatnie trofeum zdobył blisko 13 miesięcy temu, pokonując jakiś leszczy z Paczuki.
FC Barcelona swoje ostatnie trofeum zdobyła blisko godzinę temu, pokonujac jakiś leszczy z Madrytu.

To są właśnie te detale

22

@MichalZZZ
Jego zdaniem powinien być karny za faul De Jonga

1

@kanver_ Zatem łyknie ten rekord bez popitki ;)

19

Jeszcze na dobranoc. Największy szczekacz o białym kolorze skóry w ekipie realu czyli Carvajal, obchodzi dziś swoje 34 urodziny :D

Karma to suka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?