5

Ameryka też się sypie,
To osobny rozdział.
Donald Trump pali głupa
Ale się nie zaciąga.

0

Jose "Porque?" Mourinho niszczący od środka kolejny klub?
Stare, znałem

0

@vangoor
"Omen" po polsku.

1

Taki tam duecik ;)


1

@vangoor Ty wiesz ile ja tu miałem jazd z obiektywnymi kibicami piłki nożnej, gdy pisałem real z małej litery? :D

18

Real Madryt zaciągnął kredyt w banku spermy

3

@Comentateiro
Te Mistrzostwa były kupione przez Argentynę od samego początku do samego końca. Od porażki z Arabią Saudyjską do karnego niestrzelonego przez Tałczameniego. Zobacz tylko na kieszenie w spodenkach piłkarza Realu Madryt. Wypełnione pieniędzmi od Negreiry. Zobacz jak Deschamp w przerwie ustala kto ma wykonywać karne. Tałczameni na chwilę znika. Własnie w tym momencie Negreria mu płaci. Gdyby nie piłkarz Realu, to Argentyna by nie zdobyła MŚ. Takie są fakty.

1

@betonito ćwiczy mięśnie pośladków

15

Ani jednej żółtej kartki w dzisiejszym meczu Barcy z Bilbao. Niech jutro posypią się za to czerwone :D

0

@tbas
Być może przez zasługi dla klubu zostanie do końca sezonu. A po sezonie out.

2

@Cule1234
Valverde out?

2

Piotruś Urban jaka żałoba w głosie teraz w studio Eleven :D

4

Jutro niech się madryle powybijają na boisku. Nieważne, kto wygra. Ważne, że czeka już na nich Barca!

1

Manita nad Bilbao i pewny awans do Finału, nie odnosząc żadnej kontuzji.
Jest dobrze.

2

Ferran dalej swoje :D

1

@Hosh
Barcelona zapłaciła Negreirze, a Negreira zawodnikom Bilbao.

0

Nawet Joan Garcia nie wierzy, że tu nie ma gola :D

6

Legenda głosi, że Yamal zaraz zanotuje asystę 30metrowym podaniem z zewniaka

0

5:0 to zajebisty wynik, ale 6:0 wygląda lepiej ;)

1

Hansi, ale Pedri tak do 60 minuty max, ok?

0

10

Nie wiem co co ten płacz na notatniku, że Bilbao rozłożyło nogi przed Barceloną, bo dało sobie strzelić 4 bramki do przerwy. Przeciez rok temu o tej porze Barcelona też strzeliła Realowi 4 bramki w 1 połowie Superpucharu Hiszpanii...
:D

2

Plan na drugą połowę:
Wyjść, dograć ko końca bez kontuzji, powrót do hotelu i do spania :D

1

Na drugą połowę Kochen, Dro i jeszcze innych trzech piłkarzy ze szkółki. Może Żuk? :D

1

Jest pierwszy przykuc Ernesto!

1

Forca Barca!!
Vamos a Ganar!!

5

@ProMILs
kontuzja Ter Stegena skomplikowała sprawę

2

Barca wygra 3:1.
Zaraz @blakkudium wrzuci linki do wszystkich bramek z tego meczu :)

3

Napoli Napoli kupon ci tralalala...
27 minuta meczu i Napoli przegrywa u siebie 0:2 z Veroną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?