Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ameryka też się sypie,
To osobny rozdział.
Donald Trump pali głupa
Ale się nie zaciąga.
0
Jose "Porque?" Mourinho niszczący od środka kolejny klub?
Stare, znałem
0
@vangoor
"Omen" po polsku.
1
Taki tam duecik ;)
0
https://www.rmf24.pl/regiony/bialystok/news-szokujacy-atak-w-augustowie-ojciec-wbil-noz-w-plecy-swojej-6,nId,8056063
Podlasie.
1
@vangoor Ty wiesz ile ja tu miałem jazd z obiektywnymi kibicami piłki nożnej, gdy pisałem real z małej litery? :D
18
Real Madryt zaciągnął kredyt w banku spermy
3
@Comentateiro
Te Mistrzostwa były kupione przez Argentynę od samego początku do samego końca. Od porażki z Arabią Saudyjską do karnego niestrzelonego przez Tałczameniego. Zobacz tylko na kieszenie w spodenkach piłkarza Realu Madryt. Wypełnione pieniędzmi od Negreiry. Zobacz jak Deschamp w przerwie ustala kto ma wykonywać karne. Tałczameni na chwilę znika. Własnie w tym momencie Negreria mu płaci. Gdyby nie piłkarz Realu, to Argentyna by nie zdobyła MŚ. Takie są fakty.
1
@betonito ćwiczy mięśnie pośladków
15
Ani jednej żółtej kartki w dzisiejszym meczu Barcy z Bilbao. Niech jutro posypią się za to czerwone :D
0
@tbas
Być może przez zasługi dla klubu zostanie do końca sezonu. A po sezonie out.
2
@Cule1234
Valverde out?
2
Piotruś Urban jaka żałoba w głosie teraz w studio Eleven :D
4
Jutro niech się madryle powybijają na boisku. Nieważne, kto wygra. Ważne, że czeka już na nich Barca!
1
Manita nad Bilbao i pewny awans do Finału, nie odnosząc żadnej kontuzji.
Jest dobrze.
2
Ferran dalej swoje :D
1
@Hosh
Barcelona zapłaciła Negreirze, a Negreira zawodnikom Bilbao.
0
Nawet Joan Garcia nie wierzy, że tu nie ma gola :D
6
Legenda głosi, że Yamal zaraz zanotuje asystę 30metrowym podaniem z zewniaka
0
5:0 to zajebisty wynik, ale 6:0 wygląda lepiej ;)
1
Hansi, ale Pedri tak do 60 minuty max, ok?
0
@Filipem
https://i.postimg.cc/Qt2VgYNR/1767816101017.jpg
Mam odmienne zdanie :D
10
Nie wiem co co ten płacz na notatniku, że Bilbao rozłożyło nogi przed Barceloną, bo dało sobie strzelić 4 bramki do przerwy. Przeciez rok temu o tej porze Barcelona też strzeliła Realowi 4 bramki w 1 połowie Superpucharu Hiszpanii...
:D
2
Plan na drugą połowę:
Wyjść, dograć ko końca bez kontuzji, powrót do hotelu i do spania :D
1
Na drugą połowę Kochen, Dro i jeszcze innych trzech piłkarzy ze szkółki. Może Żuk? :D
1
Jest pierwszy przykuc Ernesto!
1
Forca Barca!!
Vamos a Ganar!!
5
@ProMILs
kontuzja Ter Stegena skomplikowała sprawę
2
Barca wygra 3:1.
Zaraz @blakkudium wrzuci linki do wszystkich bramek z tego meczu :)
3
Napoli Napoli kupon ci tralalala...
27 minuta meczu i Napoli przegrywa u siebie 0:2 z Veroną.