4

Obczajcie jaki Matrix.
Gość najpierw dostał czerwo za ciężki faul w jednym meczu, w 26 minucie 1 połowy:

https://i.postimg.cc/J4VLR6SK/1767481665275.jpg

A potem dostał drugie czerwo za ciężki faul w innym meczu w 25 minucie drugiej połowy...

https://i.postimg.cc/G3sRwwg6/1767481701943.jpg

:D

0

@Gaucho
Nooo, jak sobie by tak to odwinąć na slow motion, to ten napastnik espanyolu poszedł na adrenalinie i chęci zdobycia bramki za wszelką cenę. Kilkanascie centymetrów i złamana noga. Ale niewiadomo czyja :D

2

@Andi18
Sytuacja z Joanem I Martinem przypomniała mi pewną scenę z... "Sezon na misia". Jak niedźwiedź bierze w lapę zająca i zaczyna nim czyścić okno w swoim domku :D :D

7

@SkN 3 Negreiry gdzieś tak

1

@Gaucho z drugiej strony wejście naszych obrońców w stylu Braci Tachibana - na totalnym ryzyku

11

Bramki w La Liga na półmetku sezonu:
Ferran: 11
Lewy: 9
Lamine: 7
Raphinha: 7
Olmo: 5
Fermin: 4

Przecież, jak każdy z nich zakończy sezon ligowy z 10 bramkami na koncie, to będzie jakiś matrix :D

0

@Kgorecki2500
Oooooh
I'm an alien,
I'm a legal alien
I'm a Wenesuelshman in New York
:D

1

Trochę wam popsuję humor. Cieszmy się zwycięstwem Barcy, natomiast nie róbcie sobie zbytniej nadziei jeśli chodzi o mecz Realu z Betisem.
Grają na Bernabeu a w ekipie Betisu nie zagra czterech kluczowych piłkarzy: Isco (kontuzja), Sofyan Amrabat, Abde Ezzalzouli i Cédric Bakambu (wszyscy udział w PNA).
Wiem, że nie zagra mapet, ale będą mieć sędziów po swojej stronie.
Tak więc bez zbytnich nadziei, najlepiej nie zaprzątać sobie tym głowy i spokojnie oczekiwać na pojedynek Barcy z Bilbao w Superpucharze Hiszpanii :)

11

Na grę nie ma co narzekać. Zwycięzców się nie sądzi. Strata punktów dziś bardzo możliwa. Ale...
- pierwszy mecz po dwutygodniowej przerwie świątecznej.
- przed nami wyjazd na Superpuchar Hiszpanii.
Tak, mam różowe okulary :D Flick mi je podarował

1

@Comentateiro Tak. Poza tym, dlaczego zyczycz kontuzji piłkarzowi Realu?

8

Real Madryt traci do nas więcej punktów niż ma przewagi nad trzecim Villarrealem

2

@barcafan1789
Ale z sędziami..
:D

2

@Limaker czekałem cały mecz :D

6

Joan Garcia po dzisiejszym meczu może mieć założoną sprawę o nieobyczajne zachowanie...
Chłop pokazał dziś całemu światu jaja ze stali! :D

4

Olmo wchodzi dziś z ławki po miesięcznej absencji, spowodowanej kontuzją barku i strzela golazo.
Winicjusz od 3 miesięcy nie strzela bramki, grając w tym czasie 15 spotkań.
To są właśnie te detale :D

0

Nie wchodźcie na notatnik...
:D

1

@Comentateiro
W tym miejscu warto być symetrystą i należy podać analogiczna sytuacje z TVP.

2

Piękny wynik. Gra nie powalała, ale wynik to coś pięknego. Daliśmy nadzieję espanyiolowi do 85 minuty a potem cyk 2 bramki w 5 minut. MVP Joan Garcia. Piękna zemsta na gwizdy w jego stronę :D
A teraz biere popcorn i zawijam na notatnik dostać raka oczu :D

4

Flick trafił ze zmianami jak @Luciano99 po pijaku w ramiona @jowita :D
- Bramka zmiennika Olmo
- Bramka zmiennika Lewego.
- 2 asysty zmiennika Fermina.

1

Coś jak by teraz Dimitroviciowi nagle zaczęło się spieszyć z wybijaniem piłki...
:D

1

Olmo!!!!!!!!!!!!!!
Proszę nie połam się teraz...

0

@Kubix03 no nie wiem. Na notatniku wciąż można przeczytać takie komentarze dotyczące właśnie espanyolu

0

@marcin62 IQ 200

0

Real 2:0 espanyol
Strzały espanyolu: 5
Strzały celne espanyolu: 1
...
Do przerwy: espanyol 0:0 Barcelona
Strzały espanyolu: 7
Strzały celne espanyolu: 3

Ale to przed nami każdy rozkłada nogi a z nimi grają jak o życie :D

4

Mecz walki.
- walki o każdy metr boiska
- walki w powietrzu, zakończony opatrywaniem zawodników
- walki Joana Garcii z całym stadionien
- walki Ferrana z samym sobą żeby przypomnieć sobie, jak się gra w piłkę...

0

Jak jest mecz - wszystko idzie precz! (nawet po raz setny oglądany "Matrix)
Forca Barca!!!
Vamos a Ganar!!!

2

@BHAFCB To wiedzą tylko piłkarze Juventusu :D

1

Juventus klub mem :D

2

Skacze jakiś Wenezuelczyk? Bo nie jestem na bieżąco a tak płynnie przeszliśmy z tematu Maduro do skoków :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?