Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po jakim czasie sałatka przestaje być zjadliwa?
4
@mekston
Siiiiiuuuuu :D
1
@Bolton
Jarosław Kaczyński.
23
A cóż to za wrażliwy chłopczyk, który nie chce być wyśmiewany w internecie?
https://i.postimg.cc/9Mch1Ss4/1766788476120.jpg
15
@July_6_BcN
Ja zawsze dla rozluźnnienia atmosfery puszczam bąki.
32
Zdrowych, Spokojnych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w Nadchodzącym Nowym Roku 2026 dla Was i Waszych Bliskich :)
No chyba, że jesteście HD albo marną podszywką - to wtedy nie :D
58
Dziś mija dokładnie 8 lat...
https://i.postimg.cc/sXxC1Tnm/1766467046725.jpg
Miłego dnia La Ramblo :)
22
Tak mi przykro, że aż wcale
6
Gole dla Reprezentacji:
Brahim Diaz (Maroko) - 9
Winicjusz Żunior (Brazylia) - 8
Mecze dla Reprezentacji:
Brahim Diaz (Maroko) - 16
Winicjusz Żunior (Brazylia) - 45
27
Oglądam Eleven Gol Live i w studio mocno podkreślali, że w Villarreal dziś nie zagrało kilku podstawowych graczy bo kontuzje i wyjazd na Puchar Narodów Afryki.
Za 2 tygodnie Eleven będzie transmitowało mecz Realu z Betisem. W składzie Betisu na 100% nie zagra Ez Abde, Cedrick Bakambu i Sofyan Ambrabat bo są powołani na PNA. A na chwilę obecną kontuzjowani są Isco i Diego Lorente.
Zobaczymy czy panowie z Eleven tak samo będą podkreślać braki kadrowe Betisu w przypadku ich porażki na Bernabeu...
21
Nie dość, że wpierdziel od Betisu, to jeszcze hetafe wydymane przez sędziego i nie dostali karnego :D
Czekamy na rmtv i synów Negreiry.
Swoją drogą, po 18 kolejkach mają strzelonych ledwie 13 bramek.
Well done Mister Bordalas :D
4
Dokładnie rok temu, 21 grudnia 2024 - Barcelona przegrała u siebie 1:2 z Atletico Madryt. W 96 minucie dobił nas Sorloth. Ależ wtedy były nastroje...
4
https://www.fcbarca.com/127631-oficjalnie-szymon-marciniak-poprowadzi-mecz-realu-madryt-z-psg,dyskusja-15843077.html#comment-15843077
Mateusz jestem twoim wielkim fanem!
Daj znać, czy żyjesz
5
hetafe już tylko 5 pkt. nad strefą spadkową :D
10
Dziś rozpoczęła się astronomiczna zima.
W Madrycie -4
W Warszawie -11
63
Każdego dnia dziękuję Bogu, że nie zostałem kibicem Realu Madryt...
14
Kolejny niezdecydowany...
https://i.postimg.cc/9X4tz1yM/1766342767686.jpg
...
https://i.postimg.cc/tgCFbzXJ/1766342950806.jpg
Brakowało mi tego podczas mojej nieobecności tutaj :D
18
Skrót komentarzy na notatniku
- karny niezasłużony
- żółtka kartka za faul na Yamalu
- Villarreal rozłożył nogi
- druga bramka Barcelony to fart
- gdyby Villarreal wykorzystał swoje sytuacje to by wygrał.
- Negreira
5
@brd42
Hala logika zawsze na propsie.
Przy okazji Real wygrał z Villarrealem 3:1 czyli też roznicą dwóch bramek.
7
Yamal może irytować, ale dzisiaj zmieścił idealnie piłkę przy golu na 2:0. Jeszcze obrońcy siateczkę założył :D
4
Mnie osobiście mecz nie porwał. Najważniejsze 3 pkt. Konczymy 2025 rok na fotelu lidera La Liga i zapewniamy sobie Mistrza jesieni :)
Pękło 50 strzelonych bramek w lidze. Cieszy czyste konto :)
A teraz idę na notatnik dostać raka oczu
7
I pomyśleć, że HD plakały o ten mecz, że ma się odbyć w Miami a Villarreal traci atut własnego boiska. To nic, że ostatni raz Barca przegrała tu w lidze 18 lat temu :D
Wyjazd do Miami w trakcie sezonu byłby dla Barcy większym wyzwaniem, a tak to 3 pkt. zainkasowane i powrót do domów jeszcze dziś :)
2
Lewy skrada się do piłki niczym lisek do kurnika :D
6
Jezu, ale by to była zabójca kontra...
2
Joan Garcia: "Kto to jest Courtois?"
:D
0
@OBSERWATOR2021
Noo dlatego jego obrońcy nazywają podanie czystych suchych liczb jako porównanie i tworzą coraz to nowsze teorie. Kto wie, może ktoś napisze za niedługo, że Cristiano wychowywał się bez ojca a Haaland nie
2
Jedno jest pewne. Już ogarniam popcorn i po meczu zawijam na notatnik :D
1
Wczoraj kibice wygwizdali Winicjusza
Dzisiaj kibice wygwizdali Yamala.
Yamal odwdzięczył sie kibicom golem.
Winicjusz strzelił focha na instagramie
0
Jak jest mecz - wszystko idzie precz!
Forca Barca!!!
Vamos a Ganar!!
4
@RozowaPantera
Fiskars do filetowania ryb