Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie jest hasło zagrzewające FC Barcelonę do walki?
- "Forca Barca!!"
A jakie jest hasło zagrzewające espaniol do walki?
- "Hala Madrid"
...
3
@macio_944
W tym przypadku warto być symetrystą i podać analogię za czasów PIS. Wtedy nawet ludzie umierali...
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-15/awaria-i-smierc-w-pociagu-sklad-ma-juz-75-godzin-opoznienia-ludzie-mdleja/
4
@Kgorecki2500
To ta paczka, co miała być 30 grudnia? :D
2
Kiedyś to był Sylwester...
6
@NeroTFP1
Do czego zapraszasz? :D
1
@tbas Aż strach pomyśleć ile zarobił twórca śpiącej rybki Mini Mini...
6
@macio_944
Ale Sznepf mówiła o Ziobrze w TVP! Stosuję symetryzm i analogię jak coś ;)
1
@July_6_BcN Dzisiaj też jesteś młoda ;)
0
https://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana.html
Kto pamięta ten mecz?
Początek roku, który nie zapowiadał tego, co się wydarzyło później..
0
@michaleu tak jak Trump
1
@Chaoss
Noo i taką postawę się ceni! :D
0
@RafiVeB Obrażanie :D :D :D
Teraz na serio zaczynam wątpić w twoją heteroseksualność...
Ach ten symetryzm :/
3
@michaleu ale mecz Wenezueli z USA byś obejrzał...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16392093#comment-16392093
0
@RafiVeB lubisz się okłamywać. Przykro mi. Teoria to jedno. Praktyka czyli życie jest dla ciebie hiperbolą i zmiana tematu :D nie bronie ci być teoretykiem. Każdy ma jakieś ograniczenia ;)
Bywaj zdrów!
0
@RafiVeB
Nie zmieniam definicji . Masz zdolność do naditerpretacji. Ok, rozumiem, że jak kłócisz się z kobietą (bo zakładam, że jesteś heteroseksualnym facetem) i ona ci zarzuca, że jesteś delikatnie mówiąc bałaganiarzem i nie sprzątasz, to ty analogicznie odpowiesz jej, że rok temu rozbiła wasze auto. Wiadomo, analogia jest bo jakim prawem dziś robi ci kłótnię? Przecież rok temu rozbiła ci auto! Jakie to ma znaczenie tu i teraz? Takie samo jak pisanie o Sznepf i Ziobrze w TVP. Kłótnia jest w końcu kłótnia. Analogia? No ba! Symetryzm...
Nie no spoko :D
Napisałbym "Ja wysiadam :D" ale znowu wzbudzi to u ciebie emocje a tego byśmy nie chcieli.
3
@RafiVeB Czyli podobieństwo. A to oznacza, że coś co jest podobne, nie jest takie same.
Analogia będzie przedstawianie PODOBNEJ sytuacji czyli w tym wypadku ataku zbrojnego.
1
@Vegeta88
Na serio tak dużym problemem dla Ciebie jest napisanie przez kogoś w sieci "Ja wysiadam :D"
??
3
@RafiVeB
Symetryzm – postawa ideologiczna zakładająca, że każdemu negatywnemu zjawisku zawinionemu przez dany obóz polityczny należy spróbować przeciwstawić analogiczne negatywne zjawisko zawinione przez obóz jego przeciwników (w Polsce z reguły w zestawieniu PO – PiS)
I wszystko jasne.
3
@RafiVeB Tak, piszę o sytuacji związanej z Maduro i jak przedstawia to republika. Nie piszę o jakości materiałów. Majaczysz coś o symetryzmie więc jak chcesz go zachować i prowadzić rozmowę dalej to należy pokazać, jak sytuację w Wenezueli i atak USA przedstawia TVP a nie pisać o Shnepf i Ziobro.
3
@Vegeta88 ale ja się odnoszę tylko i wyłącznie do sytuacji o Maduro bo jest to sytuacja z dzisiaj. Ale ok, pogadajmy o tym jak to sędziowie pomagają Realowi Madryt. Albo lepiej, co robi RMTV. Porównujemy w końcu 2 ścieki
5
@Vegeta88 jaki to ma związek z Maduro?
21
W Republice porównali właśnie politykę Maduro do rządu Donalda Tuska...
Ja wysiadam :D
0
@michaleu
@marcin62
Zwłaszcza, że nie jest pierwszym dzieckiem, które urodziło się w 2026...
Oto Miłosz:
https://www.mjakmama24.pl/aktualnosci/newsy/przyszedl-na-swiat-jako-pierwsze-dziecko-w-polsce-w-2026-r-jego-imie-znaczy-umilowany-aa-g9Mp-5eeb-Ky4k.html
I Adaś:
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/adas-koziol-to-pierwsze-dziecko-w-polsce-urodzone-w-2026-roku-przyszedl-na-swiat-w-kielcach-mama-jest-z-pinczowa/ar/c14p2-28310551
2
Do pierwszego meczu Barcy w 2026 roku pozostało 9 godzin :)
2
@Kgorecki2500
Szachy 5D
10
Sędzia spod Barcelony poprowadzi dzisiejsze Derby Barcelony - na notatniku skowyt odbytu.
Sędzia z Madrytu gwizdał na korzyść Realu w ich meczu z Tavalerą - na notatniku cisza/ sędziowie mylą się w obie strony.
Jak ich tu nie kochać :D
0
@Prorokk
Przykro mi, ale dyskusja nie jest na mój temat. Tak więc odpłyń wraz ze swoimi żałosnymi przemyśleniami. Jak zwykle brak merytorycznych argumentów więc zaczynają się wycieczki osobiste. Typowe.
16
Trochę szkoda, że Reprezentacja Wenezueli nie awansowała na Mistrzostwa Świata...
12
Rok 2025:
https://i.abcnewsfe.com/a/d8bfd8f8-75b7-4034-8f32-fa690e716ca2/trump-putin-gty-gmh-251121_1763748772768_hpMain.jpg
...
https://i.gremicdn.pl/image/free/a20438f1a82d58af7067a5151754fd17/?t=crop:6980:4329:nowe:0:164,resize:fill:948:593,enlarge:1
Rok 2026?
https://i.iplsc.com/000LQG275TRCEYND-C323-F4.webp
10
Może i Cristiano nie strzelił dzisiaj swojej 92726292 bramki w karierze i nie zanotował swojej 8292621 asysty w karierze, ale za to jego Al Nassr przegrało 2:3 z Al Ahli pomimo pomocy sędziego, który m.in. doliczył aż 13 minut No cóż, no penalty - no party