Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://silesia.info.pl/artykuly/artykul/sosnowiec-25-latka-podrabiala-dokumenty-i-wyludzila-blisko-45-tysiecy-zlotych
@Luciano99 dalej szukasz przedsiębiorczych osób do pracy?
1
@kanver_
Witaj w gorących :D
1
@blakkudium
Pojedynek z podtekstem Rashford vs Nico. Dla mnie git
0
@Eklerek
"Gabi, czyli jeden z najbardziej znanych siatkarek na świecie"
Autor postu tak bardzo skupił się na zdjęciu, że zapomniał poprawnej polszczyzny...
Ale tak to jest, jak się jest varsovie style :D
2
Dla posiadaczy diesla:
https://www.instagram.com/reel/DTH4hr8jS49/?l=1
:D
1
@blakkudium
Do podania oficjalnych skaldów zmieni się to jeszcze kilka razy :D
3
Według kalendarza juliańskiego – dziś Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia w obrządku prawosławnym.
Christos Rażdajetsia!
6
@misterio
https://demotywatory.pl/uploads/201709/1506524586_oawb3x_fb_plus.jpg
Open your eyes, Open your mind....
1
https://www.instagram.com/p/DTAiyVVjPfb/
Siema! Ktoś się wybiera? A może ktoś z La Rambli występuje?
21
Santander. Tyle wspomnień... Tyle rat kredytu...
1
@AlexDark00 Tak. Jakos niedawno w Polsce dokonał tego Polak na Polce. W tamtym roku też Polak w Polsce podpalil żywcem innego Polaka. A taki ksiądz zabił swojego znajomego i też potem potem podpalił! Takie rzeczy normalnie się dzieją....
1
@fcbarcafan19
Bal Wszystkich Świętych!
0
Studniówek nastał czas...
Polonez Ogińskiego
czy
Polonez z "Pana Tadeusza"?
Mnie bardziej podoba się ten pierwszy, ale do okoliczności pasuje bardziej ten drugi.
0
@urbipl to mało wazne. Widziałes tego imigranta w Marsylii co ukradł batona w sklepie??
0
W związku z dzisiejszym meczem Barcy i jutrzejszym meczem Atletico z Realem - dzisiaj wypijcie meliskę przed napisaniem jakiegokolwiek komentarza. Najgorzej dostać bana na 48 bez możliwości odwołania
2
@BulaKG prawdziwy przyjaciel to taki, który pracując w żabce nie pyta czy może być dłużny grosika...
0
Świetna okładka asika.
Czwórka piłkarzy, po jednym przedstawicielu każdej z drużyn biorących udział w SPH.
A na samym przedzie Winicjusz, który od 16 meczów nie strzelił bramki :D
3
@MateuszDoniec
Wczoraj awans uzyskało jeszcze Rayo Vallecano, które pokonało na wyjeździe Granadę 3:1. Dopisz Rayo do koszyka z Primera Division bo łącznie jest 15 drużyn zamiast 16.
5
On to robi specjalnie?
5
@Irmscher10
Pokazuje Tarczyńskiego pod stołem.
2
@Martwy
Liga broni
Liga radzi
Liga nigdy cię nie zdradzi!
4
@gumaz
Na jedną noc.
5
Oblak też go doprowadził do płaczu.
I El Nesry też...
@mekston
5
Danke Kamil!
Für Polen!
0
Kontrowersyjna opinia:
Domen nie będzie na podium jeśli chodzi o indywidualny konkurs skoków na najbliższych Zimowych Igrzyskach Olimpijskich
3
@MessiForeverTheBest
Częściej niż skarpetki :)
4
Deszwanden to już prawie Polak. Widać to też po skokach...
3
@escarabajo Noo, jeszcze 20 minut meczu pozostało...
A swoje mecze zagraja jeszcze dziś Juventus i Roma.
7
Na chwilę obecną Como w TOP 4 Serie A!
Fabregas stworzył potwora
1
@Arden
W Polsce robiliśmy takie rzeczy z 25 lat temu a nie byliśmy imigrantami. Dziadek był jakoś bardziej zadowolony. Widać, że francuscy seniorzy nie potrafią się bawić.