6

Lewy z dedykacją dla
@AlexDark00

1

ZP jak nic dla Winicjusza

5

I teraz sobie pomyślcie, co by było gdyby Karreras nie miał immunitetu na kartki i grał z żółtą kartką od 20 minuty w tym meczu, Yamal by mu zrobił z dupy jesień średniowiecza

1

Jebaniutki!!!
Co zepsuł, to naprawił minutę później :D

3

Ja bym się tak nie śmiał z porażki United. W rewanżu zrobią to Brighton na miękko

0

@Filipem
Ja już mam głównego bohatera najbliższego odcinka ;)

4

Jako, że El Clasico przed nami - wkrótce (no może za kilka dni) kolejny odcinek mojej autorskiej serii pt. "Podszywki na La Rambli" :)
Tak więc radzę dzisiaj uważać...

2

@Eoren
Dziękuję :) Wzruszyłem się...
Sociedad Rulezzz!!
Rayo też Ruleezzz!

:F ;)

2

@wpwelement
Wzruszyłem się. Dziękuję :)

6

O kurfa :D
Na TVP 1 Przemek Babiarz pomylił właśnie jakiegoś chłopa z Pierwszą Damą - Martą Nawrocką :D
Co prawda Pani Marta ma dosyć osobliwą urodę, ale to już lekka przesada :D

0

Ale mi się marzy El Clasico w takiej śnieżycy jak w Zakopanem...

2

Być może to był ostatni skok Domena Prevca w Zakopanem. Co prawda nie kończy kariery, ale Wielką Krokiew chłop będzie omijał szerokim łukiem :D

7

Na notatniku ankieta z pytaniem kto wygra dzisiejsze El Clasico?
Spełniłem swój obywatelsko-kibicowski obowiązek i zagłosowałem zgodnie ze swoim sumieniem. Wam też polecam to zrobić. Głosowanie do 19:30.

Nie, nie trzeba tam mieć konta żeby zagłosować :D

18

Kamil pełen emocji i wzruszenia wywiad dla Eurosport. Głos się lamał, ale dał radę :)

3

Prevc -12
Kubacki - 36
Stoch - 42

Wielka Krokiew jak zwykle weryfikuje słabeuszy.

3

Pożegnanie Kamila z Wielką Krokwią w trakcie mroźnego i śnieżnego dnia w Zakopanem.
Jest aura :)

4

https://i.postimg.cc/zX1jV2Sp/1768139819769.jpg

No i klasycznie jako najważniejsze przed Klasykiem, na białym koniu wjeżdża Negreira w sam raz do niedzielnego obiadku.
:D

6

W zeszłym tygodniu dostałem kilka telefonów z ofertą karty kredytowej na promocyjnych warunkach. Kilka dobrych lat temu, kiedy ustabilizowalem swoją sytuację finansową, zrezygnowałem z tego kawałka plastiku. A ci sobie nagle przypomnieli :D
Ps. Te wydatki na Negreirę już dawno spłacone...

1

@Dari0G Od połowy może być w górę albo w dół ;)

2

@Zonarastafiarnianina
@Rastafarnianin
Czekamy na innych członków rodziny, udzielających się na fcbarca com :)
Im Nas więcej, tym lepiej

4

Jak dla mnie, to zima powinna być mroźna i śnieżna tak od początku grudnia do początku marca. Z kolei lato powinno być słoneczne i gorące od połowy czerwca do połowy września.

4

Polska miszczem Polski!!

0

Ile się teraz daje księdzu po kolędzie?
Mniej, więcej, czy tyle samo co Owsiakowi?

3

Guwniara z paletkom przegrała z Bencić? Nawet mi jej nie żal...
https://bi.im-g.pl/im/d1/10/1b/z28380113Q,Iga-Swiatek-zwiedzila-Santiago-Bernabeu.jpg

1

@Rastafarnianin Na początku myślałem, że chodzi o pocałunek Breżniewa z Honeckerem...
:D

21

Zabrakło 1 bramki... By na koniec rundy jesiennej Barca Femeni, po rozegraniu 15 kolejek miała średnią 5 bramek na mecz. Dziewczyny zatrzymały się na 74 bramkach...

Poje ane :D

5

1/32 Pucharu Anglii
Manchester City 10:1 Exeter
11 bramek w meczu, 10 różnych strzelców, w tym 2 strzelców bramek samobójczych, 0 bramek Haalanda.

To jest nieprawdopodobne :D

10

Fajny czelendż.
Nie można odpowiedzieć na komentarz @Redakcja ale można go zgłosić :D
@Popitek12

39

Czy moderacja może usunąć wszystkie komentarze wszystkich użytkowników?
Wchodząc na stronę nie chcę widzieć komentarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?