Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Lewy z dedykacją dla
@AlexDark00
1
ZP jak nic dla Winicjusza
5
I teraz sobie pomyślcie, co by było gdyby Karreras nie miał immunitetu na kartki i grał z żółtą kartką od 20 minuty w tym meczu, Yamal by mu zrobił z dupy jesień średniowiecza
1
Jebaniutki!!!
Co zepsuł, to naprawił minutę później :D
3
Ja bym się tak nie śmiał z porażki United. W rewanżu zrobią to Brighton na miękko
0
@Filipem
Ja już mam głównego bohatera najbliższego odcinka ;)
4
Jako, że El Clasico przed nami - wkrótce (no może za kilka dni) kolejny odcinek mojej autorskiej serii pt. "Podszywki na La Rambli" :)
Tak więc radzę dzisiaj uważać...
2
@Eoren
Dziękuję :) Wzruszyłem się...
Sociedad Rulezzz!!
Rayo też Ruleezzz!
:F ;)
2
@wpwelement
Wzruszyłem się. Dziękuję :)
6
O kurfa :D
Na TVP 1 Przemek Babiarz pomylił właśnie jakiegoś chłopa z Pierwszą Damą - Martą Nawrocką :D
Co prawda Pani Marta ma dosyć osobliwą urodę, ale to już lekka przesada :D
0
Ale mi się marzy El Clasico w takiej śnieżycy jak w Zakopanem...
2
Być może to był ostatni skok Domena Prevca w Zakopanem. Co prawda nie kończy kariery, ale Wielką Krokiew chłop będzie omijał szerokim łukiem :D
7
Na notatniku ankieta z pytaniem kto wygra dzisiejsze El Clasico?
Spełniłem swój obywatelsko-kibicowski obowiązek i zagłosowałem zgodnie ze swoim sumieniem. Wam też polecam to zrobić. Głosowanie do 19:30.
Nie, nie trzeba tam mieć konta żeby zagłosować :D
18
Kamil pełen emocji i wzruszenia wywiad dla Eurosport. Głos się lamał, ale dał radę :)
3
Prevc -12
Kubacki - 36
Stoch - 42
Wielka Krokiew jak zwykle weryfikuje słabeuszy.
3
Pożegnanie Kamila z Wielką Krokwią w trakcie mroźnego i śnieżnego dnia w Zakopanem.
Jest aura :)
4
https://i.postimg.cc/zX1jV2Sp/1768139819769.jpg
No i klasycznie jako najważniejsze przed Klasykiem, na białym koniu wjeżdża Negreira w sam raz do niedzielnego obiadku.
:D
6
W zeszłym tygodniu dostałem kilka telefonów z ofertą karty kredytowej na promocyjnych warunkach. Kilka dobrych lat temu, kiedy ustabilizowalem swoją sytuację finansową, zrezygnowałem z tego kawałka plastiku. A ci sobie nagle przypomnieli :D
Ps. Te wydatki na Negreirę już dawno spłacone...
1
@Dari0G Od połowy może być w górę albo w dół ;)
2
@Zonarastafiarnianina
@Rastafarnianin
Czekamy na innych członków rodziny, udzielających się na fcbarca com :)
Im Nas więcej, tym lepiej
4
Jak dla mnie, to zima powinna być mroźna i śnieżna tak od początku grudnia do początku marca. Z kolei lato powinno być słoneczne i gorące od połowy czerwca do połowy września.
4
Polska miszczem Polski!!
0
Ile się teraz daje księdzu po kolędzie?
Mniej, więcej, czy tyle samo co Owsiakowi?
3
Guwniara z paletkom przegrała z Bencić? Nawet mi jej nie żal...
https://bi.im-g.pl/im/d1/10/1b/z28380113Q,Iga-Swiatek-zwiedzila-Santiago-Bernabeu.jpg
1
@Rastafarnianin Na początku myślałem, że chodzi o pocałunek Breżniewa z Honeckerem...
:D
3
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUDg3WVlIMDZYMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.MiTbNymCB8YT2PPDkZnTaj5y20TdWdLwmoOmXgZdCJ4&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUDg3WVlIMDZYMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.MiTbNymCB8YT2PPDkZnTaj5y20TdWdLwmoOmXgZdCJ4%26source%3DSB
Kupon na triumf realu postawiony.
Jak wygra Barca - super.
Jak wygra real - wpadnie kasa
Sytuacja win - win
;)
21
Zabrakło 1 bramki... By na koniec rundy jesiennej Barca Femeni, po rozegraniu 15 kolejek miała średnią 5 bramek na mecz. Dziewczyny zatrzymały się na 74 bramkach...
Poje ane :D
5
1/32 Pucharu Anglii
Manchester City 10:1 Exeter
11 bramek w meczu, 10 różnych strzelców, w tym 2 strzelców bramek samobójczych, 0 bramek Haalanda.
To jest nieprawdopodobne :D
10
Fajny czelendż.
Nie można odpowiedzieć na komentarz @Redakcja ale można go zgłosić :D
@Popitek12
39
Czy moderacja może usunąć wszystkie komentarze wszystkich użytkowników?
Wchodząc na stronę nie chcę widzieć komentarzy.