4

@Who_you_mam
Mimo wszystko sędzia popełnił tutaj spory błąd. Należała się żółta kartka dla zawodnika Atletico.

4

@Who_you_mam
"Sędziowie mylą się w obie strony"

2

@VeVoS
"Przed ostatnim el clasico też tu taka pewność była, a skończyło się jak skończyło"
...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16186239#comment-16186239

Co ty pieprzysz :D

2

No dobrze by było w niedzielę utrzeć nosa tym pajacom...

0

@SeWo77 lepiej o tym nie mówić, bo Atletico należało się 12-14 żółtych kartek...

5

Z Betisem GOLzalo
Z Atletico GolZERO

0

@FCB24 a Kareras 2 zółte

1

A Kareras zakończył mecz bez żóltej kartki...

0

Teraz najlepsze. Piotruś Urban w studio Eleven będzie zachwycał się nad grą Realu w obronie :D

25

To nie Real wygrał ten mecz. To Atletico ten mecz przegrało.

0

Tak że 2 minuty doliczy...

1

Sędzia pomaga realowi jak może...

1

Atletico kolejna niewykorzystana sytuacja więc zaraz gol na 3:1 dla realu...

5

Winicjusz 17 mecz z rzędu bez strzelonego gola.

3

Kareras wciąż bez żółtej kartki...

0

Mam wrażenie, że ta murawa jest jakaś "ciężka". Wczoraj, jak Barca grała, to też tak mi się wydawało, że piłka zwalnia.

1

@Cyzix Żaden. Polacy już wszystkie ukradli :D

1

W całej Europie mrozy, a w Marsylii zapowiada się gorąca noc ;)

7

Atletico będzie próbowało i nic tych prób nie będzie wychodziło. Real zrobi kontrę i będzie po meczu.
Wspomnicie moje słowa...

6

16,5 meczu z rzędu Winicjusza bez gola.

3

A Hose Kareras wciąż bez żółtej...

3

Sorloth z Barcą miałby już dublet...

0

Może i Cristiano Ronaldo strzelił dzisiaj swojego 162829272 karnego w karierze, ale za to jego Al Nassr, przegrało 2 mecz z rzędu (tym razem 1:2 u siebie z Al Qadsiah, gdzie sędzia doliczył 12 minut a i tak to nic nie dało) i tracą już 4 pkt. do lidera Al Hillal. Jeżeli Al Taawon wygra swój jutrzejszy mecz - zrówna się punktami w tabeli z Al Nassr

3

"Atletico to zawsze gra z realem jak o życie!"

:D

7

Tymczasem w Lidze Wielbłądów -Al Hillal wygrywa 3:0 z Al Hazem i powiększa do 4pkt. przewagę nad drugim w tabeli Al Nassr

5

@PIWOSZ89
Fajnie byłoby zrobić Manitę

0

@Faro
Moda na sukces. Oglądam już 3 raz :D
A tak na serio, to "Przyjaciele" (bez lektora) i... "Stawka większa niż życie" :)

3

@Kgorecki2500
Lepiej wyglądasz bez zębów?

2

Ciekawe, w której minucie dzisiejszego meczu, sędzia przekręci Atletico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?