Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_
Tutaj odnośnie, że najstarszy strzelec Barcelony, ale zaraz poszukam w ogóle, bo Gento chyba jest najstarszym
2
@Danny Gaucho
Czy Lewy czasem nie został dziś najstarszym strzelcem w El Clasico?
Edit. Został nim wcześniej :D
Dziś ten rekord poprawił.
2
Rok temu zwycięstwo w Superpucharze smakowało zajebiście
W tym roku zwycięstwo w Superpucharze też smakuje zajebiście.
Rok temu ich upokorzyliśmy. Dzisiaj daliśmy im złudną nadzieję, że mogą zdobyć to trofeum
3
RMTV: "Realowi Madryt należały się 2 rzuty karne jeszcze przed rozpoczęciem meczu!"
5
https://www.fcbarca.com/user/madl1l3nho
...
https://www.fcbarca.com/user/Traba727
Ktokolwiek widział...
Ktokolwiek wie...
16
Piotruś Urban ten pulchny z Eleven jaka żałoba w głosie :D
8
Mimo wszystko piękny widok z Ronaldem. Przede wszystkim Flick wie co to team spirit i widać, że są rzeczy ważne i ważniejsze .
3
Somsiad Roku 2025?
Nooo, ciężko wybrać, skoro teraz siedzą z zamkniętym paszczami w swoich jaskiniach :D
10
Czy wy chcecie mi powiedzieć, że na ostatnie 7 meczów pomiędzy Barceloną a Realem (wliczając też towarzyski) - Barca wygrała 6 z nich, ale za to Real zdominował Barcę, wygrywając JEDEN mecz na siedem wynikiem 2:1????
3
MVP zdecydowanie mapet.
5
Superpuchar Hiszpanii 2025
Barcelona 5:2 Real Madryt
Puchar Hiszpanii 2025
Barcelona 3:2 Real Madryt
Superpuchar Hiszpanii 2026
Barcelona 3:2 Real Madryt
"Real Madryt nie przegrywa finałów"
Wystarczyło, że do Barcelony przyszedł Pan Flick i od tego czasu, w każdym finale, w którym Real brał udział - dostał na pizde od Barcelony
:D
1
Flick ma jaja ze stali
2
5 minut doliczone.
Gol mapeta na 3:3 z karnego w 17 minucie doliczonego czasu.
Róbcie screeny
2
Noż kurwa mać. Nie wierzę .. karreras kolejny faul, ale sędzia Stevie Wonder
1
To się staje powoli firmowym zagraniem Pedriego :D
1
Ogólnie realizator też na poziomie sędziego....
0
Czy w przypadku zwycięstwa Barcy - sędzia zdejmie medal z szyi, po ceremonii?
6
I takie cos jest faulem...
A Karreras dalej bez żółtej...
0
Barca cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Barca nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie jest bezwstydna,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
16
Kurtuła!!!! Co to była za parada!!!!
Normalna. Wystarczyło tylko stać i się nie ruszać
0
Pisałem o tym ostatnio, że ta murawa mi się jakaś taka ciężka wydaje i mam wrażenie, że piłka zwalnia
3
A to moment, w którym faulowany był Joan Garcia.
3
Cooooo??? Gdzie tam był faul Dejonga?????
12
Zaraz sędzia da po żółtej kartce dla Raphini i Yamala za to, że są na boisku.
1
@Aragorn33
Zaraz ci obiektywni przypomną mecz Barcy z Chelsea z 2011
11
https://www.fcbarca.com/user/Mickiewicz22
Mamy kolejnego. Drugi komentarz w ciągu ponad roku
0
@madl1l3nho
Ale za to prawdziwy.
Ty myślisz, że @Moderacja nie wie czym jesteś?
1
https://www.fcbarca.com/user/madl1l3nho
Mamy pierwszego!
Pierwsze komentarze od 20 grudnia.
10
Kurwa, doliczył 3 minuty. Jest 53 minuta i dalej gramy. Aha, nie gramy bo Barca przy piłce i jeszcze by strzeliła na 3:2
0
Munuera to jest tak zjebany, że masakra