1

@kanver_



Tutaj odnośnie, że najstarszy strzelec Barcelony, ale zaraz poszukam w ogóle, bo Gento chyba jest najstarszym

2

@Danny Gaucho
Czy Lewy czasem nie został dziś najstarszym strzelcem w El Clasico?
Edit. Został nim wcześniej :D
Dziś ten rekord poprawił.

2

Rok temu zwycięstwo w Superpucharze smakowało zajebiście
W tym roku zwycięstwo w Superpucharze też smakuje zajebiście.
Rok temu ich upokorzyliśmy. Dzisiaj daliśmy im złudną nadzieję, że mogą zdobyć to trofeum

3

RMTV: "Realowi Madryt należały się 2 rzuty karne jeszcze przed rozpoczęciem meczu!"

5

16

Piotruś Urban ten pulchny z Eleven jaka żałoba w głosie :D

8

Mimo wszystko piękny widok z Ronaldem. Przede wszystkim Flick wie co to team spirit i widać, że są rzeczy ważne i ważniejsze .

3

Somsiad Roku 2025?
Nooo, ciężko wybrać, skoro teraz siedzą z zamkniętym paszczami w swoich jaskiniach :D

10

Czy wy chcecie mi powiedzieć, że na ostatnie 7 meczów pomiędzy Barceloną a Realem (wliczając też towarzyski) - Barca wygrała 6 z nich, ale za to Real zdominował Barcę, wygrywając JEDEN mecz na siedem wynikiem 2:1????

3

MVP zdecydowanie mapet.

5

Superpuchar Hiszpanii 2025
Barcelona 5:2 Real Madryt

Puchar Hiszpanii 2025
Barcelona 3:2 Real Madryt

Superpuchar Hiszpanii 2026
Barcelona 3:2 Real Madryt

"Real Madryt nie przegrywa finałów"
Wystarczyło, że do Barcelony przyszedł Pan Flick i od tego czasu, w każdym finale, w którym Real brał udział - dostał na pizde od Barcelony
:D

1

Flick ma jaja ze stali

2

5 minut doliczone.
Gol mapeta na 3:3 z karnego w 17 minucie doliczonego czasu.
Róbcie screeny

2

Noż kurwa mać. Nie wierzę .. karreras kolejny faul, ale sędzia Stevie Wonder

1

To się staje powoli firmowym zagraniem Pedriego :D

1

Ogólnie realizator też na poziomie sędziego....

0

Czy w przypadku zwycięstwa Barcy - sędzia zdejmie medal z szyi, po ceremonii?

6

I takie cos jest faulem...
A Karreras dalej bez żółtej...

0

Barca cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Barca nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie jest bezwstydna,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.

16

Kurtuła!!!! Co to była za parada!!!!
Normalna. Wystarczyło tylko stać i się nie ruszać

0

Pisałem o tym ostatnio, że ta murawa mi się jakaś taka ciężka wydaje i mam wrażenie, że piłka zwalnia

3

A to moment, w którym faulowany był Joan Garcia.

3

Cooooo??? Gdzie tam był faul Dejonga?????

12

Zaraz sędzia da po żółtej kartce dla Raphini i Yamala za to, że są na boisku.

1

@Aragorn33
Zaraz ci obiektywni przypomną mecz Barcy z Chelsea z 2011

11

https://www.fcbarca.com/user/Mickiewicz22

Mamy kolejnego. Drugi komentarz w ciągu ponad roku

0

@madl1l3nho
Ale za to prawdziwy.
Ty myślisz, że @Moderacja nie wie czym jesteś?

1

https://www.fcbarca.com/user/madl1l3nho

Mamy pierwszego!
Pierwsze komentarze od 20 grudnia.

10

Kurwa, doliczył 3 minuty. Jest 53 minuta i dalej gramy. Aha, nie gramy bo Barca przy piłce i jeszcze by strzeliła na 3:2

0

Munuera to jest tak zjebany, że masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?