0

Nie pytajcie co czuję...
Mecze Barcy z Sociedad zawsze kosztują mnie sporo zdrowia. A dzisiejszy mecz to już w ogóle...
Już jeden Captopril zażyty. Ale coś czuję, że i drugi też będzie. Nie będę pisał na temat meczu, obu drużyn czy sędziowania. Napiszę tylko, że takim z takim spikerem, takim dopingiem i taką atmosferą (jeszcze przed rozpoczęciem meczu i zaśpiewaniem hymnu) zwłaszcza w taki deszczowy wieczór można wygrać mecz. Ja oglądam to spotkanie bez głosu komentatorów. Jedynie odgłosy trybun i robi to wrażenie.
Magia Anoeta

0

Forca Barca!
Vamos Sociedad!
Niech wygra lepszy!

6

W podstawowym składzie Barcy aż 9 Hiszpanów. Flick to się lubi przypodobać :D

6

@norbi77
Jednocześnie zgasił madryckiego pajaca jak peta w kiblu i wytarl nim podłogę.
Lubię to!

1

@Marusek
Ja uwielbiam "Czy leci z nami pilot?"
:D

2

@ZuczekFCB1899
Są to minuty, w których Barca zdobyła bramki podczas El Clasico 2005, gdzie oklaskiwano Ronaldinho na Bernabeu

25

Stara Arbeloi gwiżdże na Bernabeu

8

A tymczasem hetafe przegrywa swój kolejny mecz (tym razem 0:1 u siebie z marną w tym sezonie Valencią) i mają już tylko 2 pkt. przewagi nad strefą spadkową. Warto dodać, że po 20 kolejkach hetafe strzelilo tylko 15 bramek.
#WellDoneBordalas
#BoedalasZostań

:D

3

@blakkudium
W Sociedad bida, a tu jeszcze trzeba wystawny obiad postawić... :/

9

@sebasarna hahahaha :D

2

Dla wszystkich fanów Harrego Pottera na La Rambli - trailer nowego filmu:

3

@kamyk_23
Trochę mroczne te życzenia...
https://i.postimg.cc/jTGrtrh5/1768737688945.jpg
Internet to zło :D

1

@Sulimo
Jay i Cichy Bob rulez! :D

5

Spszedać Rafinię puki jeszcze coś jest wart

5

Pamiętacie ten mecz z Sociedad?
W przypadku pierwszej bramki z tego filmiku, Leo w dwójkę z Danim Alvesem rozmontowali całą obronę Basków.
W przypadku drugiej bramki z tego filmiku - Leo stwierdził, że zrobi to lepiej sam :D


0

Dzisiaj 1 połowa za Sociedad a 2 połowa za Barcą...

1

Jaki wynik typujecie jeśli chodzi o jutrzejszy mecz Barcy z Sociedad?
Ja 1:1...

9

Ktoś wie, czy po skończonym dzisiejszym meczu realu z Levante na Bernabeu, Rodrygo podszedł do każdego gwiżdżącego kibica na trybunach i zwrócił się do niego: "Musisz okazać szacunek! Spójrz, gdzie jesteś! Musisz okazać szacunek!”, wskazując na murawę i herb na swojej piersi?

1

@misterio
"Jak rozpętałem III wojnę światową"
:D

2

Ja rozumiem, że w zespole Realu Madryt jest sporo panienek, ale to już lekka przesada...
https://i.postimg.cc/ZRr8H1cH/1768680763200.jpg

10

Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz:

https://i.postimg.cc/y7F1hpnR/1768678048246.jpg
...
https://i.postimg.cc/9WCWLPNR/1768678133110.jpg

"I nie zmienia się nic"

2

Olisse na 5:1!
Potęzny Bayern demoluje Lipsk.

1

Iwona Pawlović na 4:1.
Potężny Bayern gromi Lipsk!

0

Jonatan Tah na 3:1 dla potężnego Bayernu

8

Smells Like North Korea
:D

4

Potężny Bayern robi remontade nad Lipskiem!
@Comentateiro
@blakkudium
@LambiPL
@fejkenq

3

@July_6_BcN
A tak na serio, to dużo zależy też od samego komentatora.
Tutaj niewątpliwie - Mistrz Włodek Szaranowicz, dziekujący Adamowi Małyszowi przed konkursem w Oslo...

10

@gumaz
To jest jakas abstrakcja, że to byla końcówka biegu na 30 km. Morderczy dystans i Justysia w totalnym transie i odcięta od rzeczywistości.

14

@July_6_BcN
Tryplet Realu Madryt

2

@FCBparasiempre a ja nie. Ponieważ są tutaj także newsy o Atletico. Póki co, Real Madryt wciąż uczestniczy w walce o Mistrzostwo Hiszpanii i z racji liczby punktów, jest to nasz najważniejszy przeciwnik do tytułu. A ich gra, sytuacja w lidze czy lidze mistrzów ma pośredni wpływ na Barcelonę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?