1

Arbeloła już nie taki zajebisty :D

7

Dzisiaj futbol jest piękny!
Barca po słabej 1 połowie i będąc w pewnym momencie na 13 miejscu w tabeli live - wcisnęła gaz i skończyła w tabeli na 5 miejscu.
Real Madryt, przed tą kokjeką był 4. A po tej kolejce jest 9 i zagra 2 dodatkowe mecze w playoff.
Mourinho ich pogrzebał :D
Ten piękny kochany żoze.
Hahahaha :D
A upokorzył bramkarz :D
A najpiękniejsze jest to, że dzięki bramce na 4:2 Benfica - awansowała do TOP 24
Piękny to był wieczór. Nie zapomnę go nigdy!
:D

4

@Popitek12
Kupę

3

https://www.rmf24.pl/regiony/olsztyn/news-uderzyla-partnera-koscia-z-zupy-uslyszala-zarzuty,nId,7443021

Więzienia są przepełnione takimi zwyrolami...
Ktoś wie, jakim wyrokiem zakończyła się ta sprawa? :D

10

@Danny Gaucho
Księża tacy nie są...

7

Dajcie mnie już mecz Barcy bo nie wytrzymam!

2

@Faro tam się nieźle elfujarek tasuje do żoze :D
Nawet mu wadę wymowy wyleczył...

26

https://i.postimg.cc/cHSqw05x/1769379763280.jpg

I oby zostało już tak do końca sezonu :D

3

Efekt nowej mietły w San Sebastian :)
Pellegrino Matarazzo odmienia oblicze Sociedad.
1:1 z Atletico
2:1 z hetafe
2:2 i wyeliminowanie Osasuny w Pucharze Króla.
2:1 z Barcą
3:1 z Celtą (grając cała 2 połowę w 10tkę).
Każdy mecz na styku, ale walka do upadłego i do ostatniej minuty! Zwłaszcza dziś, bez kontuzjowanego Kubo i zawieszonego Sollera.
A za tydzień Derby Krajów Basków!
Póki co, po 21 kolejkach - 8 miejsce w tabeli i bilans na 0 czyli 29:29.
VAMOS Sociedad!!!
:)

2

Brais Mendez!!! 3:1 dla Sociedad!!!!
Celta upokorzona!

1

Karny dla Sociedad!

1

@crema_catalana Są warunki pogodowe, to się strzela :D

3

OYAAAAAARZABAAAALLL!!!
Que Gollllaaaazo!
2:1 dla Sociedad grającego całą 2 połowę w 10tke przeciwko Celcie!

1

Sociedad w 2 połowie zagra w 10 przeciwko Celcie. Zasłużona czerwona kartka dla Calety-Cara.

2

Oyarzaaaaaaabal!!!!!
1:0 dla Sociedad! :)

0

Takimi meczami pozostaje się na fotelu lidera ;)

0

W San Sebastian też leje :D

0

Większe zagrożenie ze strony pogody niż Oviedo w tym meczu :D

0

Real Madryt zniszczył karierę Endricka.

1

Jaka panika na trybunach :D

2

Barca - Mistrzostwo
Oviedo + hetafe - spadek do Segunda
I wszyscy zadowoleni :D

2

Hahahaha :D :D :D
Przez długi czas- mecz Barcelony był newsem głównym na notatniku.
Po golu Yamala na 3:0 - newsem głównym stał się podcast, dodany o 14:36.
:D

0

Gooooollllllazzzzoooo!!
Yamal!!!

1

Hasan już nie hasa :D

1

Raphina!!!!
Jechać z tymi patusami!!!!

1

W końcu!!!
Jazda z kurami!!!

0

O cię hu... Spalony ewidentny, ale Steve Wonder z gwizdkiem jak zwykle nie ogarnia

5

https://www.fcbarca.com/user/Mateuszek2199

Mamy pierwszego. Zachęcam do krótkiej lektury jego komentarzy.

0

@marcin62
@NeroTFP1
Spokojnie panowie. Kwestia czasu ;)

0

Frenkie w obronie mega dobrze
Frenkie w pomocy i ataku mega źle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?