Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kiedy czytasz taki komentarz jakiegoś randomowego użytkonika:
https://i.postimg.cc/zBVPvPDv/1768674758058.jpg
A potem jawi Ci się jego ostatni komentarz, dodany 4 miesiące temu...
https://i.postimg.cc/Rh11ZctJ/1768674698783.jpg
:D
4
Nusa wciągnij snusa
1
Rudy Niemiec z Lipska uratowany od czerwa przez sędziów.
6
Potężny Lipsk prowadzi z potężnym Bayernem!
@Comentateiro
@Lanosss
@blakkudium
@fejkenq
3
Odpaliłem mecz Lipska z Bayernem na Eleven Sports 1 i myślałem, że mi się telewizor popsuł :D
2
@RivaldoVitorBorba
Syskie cy
3
@Kozinho.
Prorok 2026 już znany ;)
1
@kulek22 Najwyżej będę jutrzejszy mecz Barcy ogladął zza krat :D
0
Perez matole, twój klub obalą kibole!
3
@barcanawieki
Niech przyjedzie do Polski.
Wystarczy weekend z polską wódka zamiast z hiszpańskimi sikaczami i chłop trafi na OIOM
8
Podsumujmy.
Real Madryt wygrał 2:0 u siebie z zajmującym w tabeli 19 (przedostatnie) miejsce, po golu z wyimaginowanego karnego oraz po golu z rzutu rożnego...
6
Levante przez cały mecz nie oddało ani jednego celnego strzału...
Arbeloa stworzył potwora!
0
Zaraz kolejny wymyślony przez sędziego karny dla Realu i mapet odda piłkę Winicjuszowi
3
Real idzie po tryplet
3
Real nie może?
Sędzia pomoże!
Poza tym trawa jest zielona :D
4
Ludzie, a co wy tacy zdziwieni, że rmtv podczas relacji z rozgrzewki, wyciszyła odgłosy z trybun, którymi były przeraźliwe gwizdy na piłkarzy realu...
Poniżej wstawiam link do ramówki programowej. Puszczają tam retransmisje meczów z ostatnich kilkunastu lat. Niby spoko.... Ale stawiam skrzynkę wódki każdemu, kto pokaże mi mecz, w którym to Real remisuje albo przegrywa i RMTV pokazuje to w swoim paśmie.
Próbujcie, ale nie ma sensu.
Real Madryt w RMTV tylko zawsze i wszędzie tylko wygrywa i tylko zdobywa trofea!!!
https://www.realmadrid.com/en-US/real-madrid-tv
SMELS LIKE NORTH KOREA
:D
2
@Lanosss
@mekston
Ja już wkleiłem z nimi kupon z rana :D
2
Ktoś wie dlaczego patusy na Bernabeu gwiżdżą na Real? Pszeciesz majom 15 lig miszczuf!!!
:D :D :D
1
Wybicie piłki na rzut rożny w zupełnie niegroźnej sytuacj przez obrońcę Levante, to była zdecydowanie najlepsza akcja Realu w 1 połowie!
11
"Twoja stara gwiżdze na Bernabeu"
2
Włączyłem mecz Realu tylko po to by usłyszeć gwizdy ich kibiców na swoich piłkarzyków.
To symfonia dla moich uszu. Jest pięknie :D
Teraz wracam do oglądania "Śmierć w Wenecji". Tam przynajmniej zaraz się rozkręci...
1
Ciekawe, w której minucie meczu sędzia przekręci dziś Levante...
8
Cześć! Jestem tu nowy. Od dawna śledzę tę stronę, ale dopiero teraz postanowiłem założyć tu konto. Jestem obiektywnym kibicem piłki nożnej. Liczę na ciekawe dyskusje.
15
A co jeśli @Luciano99 i @Kessie to ta sama osoba?
8
Gratulacje dla @Luciano99
Był Kevin sam w Nowym Jorku.
Czas na @Luciano99 samego w Nowym Sączu! :D
Gratulacje dla zwycięzców wszystkich kategorii.
1
W oczekiwaniu na galę ZP, trzeba się trochę wyluzować ;)
https://www.instagram.com/reel/DTavwkjktzb/
3
@fart
Miałem kiedyś ustawiony taki dzwonek w telefonie :)
13
Takimi meczami awansuje się do 1/4 Pucharu Hiszpanii.
0
Kogo sprzedajemy po 1 połowie? Bo nie jestem na bieżąco...
10
Dawac mnie już ten skład Barcy bo bym se coś pohejtował