4

Kiedy czytasz taki komentarz jakiegoś randomowego użytkonika:
https://i.postimg.cc/zBVPvPDv/1768674758058.jpg

A potem jawi Ci się jego ostatni komentarz, dodany 4 miesiące temu...
https://i.postimg.cc/Rh11ZctJ/1768674698783.jpg

:D

4

Nusa wciągnij snusa

1

Rudy Niemiec z Lipska uratowany od czerwa przez sędziów.

6

Potężny Lipsk prowadzi z potężnym Bayernem!
@Comentateiro
@Lanosss
@blakkudium
@fejkenq

3

Odpaliłem mecz Lipska z Bayernem na Eleven Sports 1 i myślałem, że mi się telewizor popsuł :D

2

@RivaldoVitorBorba
Syskie cy

3

@Kozinho.
Prorok 2026 już znany ;)

1

@kulek22 Najwyżej będę jutrzejszy mecz Barcy ogladął zza krat :D

0

Perez matole, twój klub obalą kibole!

3

@barcanawieki
Niech przyjedzie do Polski.
Wystarczy weekend z polską wódka zamiast z hiszpańskimi sikaczami i chłop trafi na OIOM

8

Podsumujmy.
Real Madryt wygrał 2:0 u siebie z zajmującym w tabeli 19 (przedostatnie) miejsce, po golu z wyimaginowanego karnego oraz po golu z rzutu rożnego...

6

Levante przez cały mecz nie oddało ani jednego celnego strzału...
Arbeloa stworzył potwora!

0

Zaraz kolejny wymyślony przez sędziego karny dla Realu i mapet odda piłkę Winicjuszowi

3

Real idzie po tryplet

3

Real nie może?
Sędzia pomoże!
Poza tym trawa jest zielona :D

4

Ludzie, a co wy tacy zdziwieni, że rmtv podczas relacji z rozgrzewki, wyciszyła odgłosy z trybun, którymi były przeraźliwe gwizdy na piłkarzy realu...
Poniżej wstawiam link do ramówki programowej. Puszczają tam retransmisje meczów z ostatnich kilkunastu lat. Niby spoko.... Ale stawiam skrzynkę wódki każdemu, kto pokaże mi mecz, w którym to Real remisuje albo przegrywa i RMTV pokazuje to w swoim paśmie.
Próbujcie, ale nie ma sensu.
Real Madryt w RMTV tylko zawsze i wszędzie tylko wygrywa i tylko zdobywa trofea!!!

https://www.realmadrid.com/en-US/real-madrid-tv

SMELS LIKE NORTH KOREA
:D

2

@Lanosss
@mekston
Ja już wkleiłem z nimi kupon z rana :D

2

Ktoś wie dlaczego patusy na Bernabeu gwiżdżą na Real? Pszeciesz majom 15 lig miszczuf!!!
:D :D :D

1

Wybicie piłki na rzut rożny w zupełnie niegroźnej sytuacj przez obrońcę Levante, to była zdecydowanie najlepsza akcja Realu w 1 połowie!

11

"Twoja stara gwiżdze na Bernabeu"

2

Włączyłem mecz Realu tylko po to by usłyszeć gwizdy ich kibiców na swoich piłkarzyków.
To symfonia dla moich uszu. Jest pięknie :D
Teraz wracam do oglądania "Śmierć w Wenecji". Tam przynajmniej zaraz się rozkręci...

1

Ciekawe, w której minucie meczu sędzia przekręci dziś Levante...

8

Cześć! Jestem tu nowy. Od dawna śledzę tę stronę, ale dopiero teraz postanowiłem założyć tu konto. Jestem obiektywnym kibicem piłki nożnej. Liczę na ciekawe dyskusje.

15

A co jeśli @Luciano99 i @Kessie to ta sama osoba?


8

Gratulacje dla @Luciano99
Był Kevin sam w Nowym Jorku.
Czas na @Luciano99 samego w Nowym Sączu! :D
Gratulacje dla zwycięzców wszystkich kategorii.

1

W oczekiwaniu na galę ZP, trzeba się trochę wyluzować ;)

https://www.instagram.com/reel/DTavwkjktzb/

3

@fart
Miałem kiedyś ustawiony taki dzwonek w telefonie :)

13

Takimi meczami awansuje się do 1/4 Pucharu Hiszpanii.

0

Kogo sprzedajemy po 1 połowie? Bo nie jestem na bieżąco...

10

Dawac mnie już ten skład Barcy bo bym se coś pohejtował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?