Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*zostało
0
jasna sprawa. Pod tym newsem zostaliśmy tylko nas dwóch. Również napisałem kilka słów za dużo. Obaj pokazaliśmy,że mamy wy***ane na hejt. Nie będę hejtował innych twoich komentarzy. Co się działo tutaj,zostaje tutaj. Powodzenia.
0
No,jest duża szansa na to:)
0
Póki co,skupmy się najpierw na Levante...:)
0
Ooo i żółć ci się wylewa:-D przekręcanie nicka? Tylko na tyle cie stać? słaby jesteś. Powrzucaj mi jeszcze. Bo na razie nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia:-D
0
Dalej,dalej! Co tak słabo?Miałeś nie odpisywać,jako ten mądrzejszy. Konflikt wewnętrzny się pogłębia...
0
Mają 4mecze do końca. Jeżeli strzelą w nich 13bramek,będą mieli 102 gole w 34meczach czyli średnio 3 na mecz.
0
Hasz29-pęknie im setka strzelonych goli...
0
Niech Bayern dziś wystrzela,to przynajmniej we wtorek będzie spokój. A Borussia spoko,bez tracenia siły,pokaże w środę z realem na co ją stać;)
0
Będziesz mądrzejszy i już nie odpiszesz,a zaraz,kolejny wpis. Czyżby wewnętrzny konflikt samego ze sobą? Bo przecież nie wyraz inteligencji,którą tak usilnie próbujesz podkreślić:-D
0
Jedziesz,jedziesz mała zakompleksiona dziewczynko!:-D
0
Trochę mało,jak na człowieka,który uważa się za inteligentnego...Napisz coś jeszcze,bo mega mam polewkę z ciebie jak się prymitywnie napinasz:-D
0
Tylko tyle???
0
Fajnie,że piszesz o mnie. Widocznie trzeba jakoś leczyć kompleksy,oceniając kogoś,kogo się nie zna. Zatem co mi jeszcze o mnie napiszesz?
0
odmiana lambady:-D
0
Zatem Suavemente kłamał!
0
Skoro o inteligencji mowa...Ironia, czy też sarkazm jest narzędziem werbalnym języka,a nie narzędziem pisanym.
0
to napisz coś jeszcze na temat twojej rodziny i jej powiązań z iniestą. Suavemente kłamał?
0
hahahah:D:D:D widać jaki masz szacunek do piłki, skoro nazywasz lepszych od siebie ogórkami. Santos to też ogórek. Ok, nie mam pytań.
0
Trofea międzynarodowe 7:4 rozumiesz??? To już dominacja.
0
Wyznacznikiem dominacji, jest to, że nie ma w okresie 10 lat żadnej drużyny, ani Milanu, ani Porto, o realu nie wspominając, która była lepsza od Barcelony z niżej wymienionych powodów. Rozumiesz?Tyle drużyn gra w piłkę, a są za plecami Barcelony. Ironizuj sobie dalej o stuleciu, dla mnie to dziecinada. Nie można porównać drużyny z różnych krajów, zestawiając trofea ligowe. Bo wkrótce się okaże, że w Burundi jakaś drużyna zdobyła 25 takich tytułów. Więc wyznacznikiem muszą być trofea międzynarodowe. I dlatego są one ważne.
0
Xavi: „Barça była dużo lepsza niż Real i reszta drużyn na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat..." Barca zdobyła w tym okresie więcej tytyłów w lidze hiszapńskiej od realu- prawda. Barca zdobyła więcej tytyłów- na arenie międzynarodowej, niż każdy inny zespół w tym okresie-prawda. Zatem dominacja. Xavi nie kłamał. Nie odpowiedziałeś na temat meczu Barcelona z Porto w 2011r. Przypadek?
0
A Porto i Barcelony nie da się porównać w lidze,bo grają w dwóch różnych krajach,zatem przenosząc się na trofea światowe,to Barca dominuje. I jeszcze taki mały paradox. Rok 2011. Puchar Uefa-Porto-poważne trofeum,puchar LM-Barcelona-poważne trofeum. Spotkanie bezpośrednie tych drużyn-niepoważne?
0
Ty chyba mówiłeś o świecie? Z każdą drużyną na świecie Barca wygrywa korespondencyjny pojedynek w trofeach światowych. To jest dominacja. Zatem Xavi nie kłamał.
0
Myślę,że deprecjonowanie tytułów jest bardziej niepoważne od tych tytułów. Siedząc przed monitorem ustalaj sobie dalej,co jest poważne,a co nie. Tu już wchodzimy w cassus zebry. Nie mam na tyle,ani wiedzy,ani doświadczenia,by ustalać ważność danego trofeum. Skoro jest rozgrywane,to z jakich powodów musi być ważne. I sami zawodnicy grający o nie wkładają swoje siły. Na tym zakończę ze swojej strony dyskusję. Pozdrawiam i zapewne-do napisania gdzieś indziej:)
0
i to jest fakt.
0
zatem mi wychodzi 7:4 w tym wypadku dla Barcelony. Przewaga prawie dwukrotna. Xavi nie kłamał.
0
suavente-odjąłeś zatem puchary ligi Manchesterowi? No i jeżeli już piszesz pomyłka,to chyba pomyłką jest podawać tylko tytuły LM-gdy ktoś pyta o tytuły na arenie światowej.
0
i nie za bardzo rozumiem ciągłe przytaczanie przestrzeni 100 lat i realu. Rozumiem, że na przestrzeni 10 lat, na przełomie lat 50-60tych ubiegłego wieku real nie zdominował piłki? Jak już porównujemy okres 10 lat, to porównujmy go z okresem, 10 lat, a nie 100.
0
madridista- ale ja nie twierdze, że real na przestrzeni 100 lat nie zdominował piłki. Mówimy o 10 latach-w tym tylko okresie, nie trzech, nie pięciu, nie siedmiu lat- tylko dziesięć lat. tak ciężko ci to zrozumieć? Cieszę się, że potrafisz skopiować mój styl pisania (słownie: PISANIA), bo sam nie potrafisz nic innego napisać.